БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.95

У Броварській міській раді привітали випускників ­дев’ятикласників

Останні дзвоники вже два тижні тому пролунали, а випускників продовжують вітати. Зорепадом в їх бік все летять і летять щирі слова привітань. 8 червня вони були адресовані випускникам-дев’ятикласникам

Саме вони винуватці свята, і саме їх – схвильованих та красивих – можна було побачити в актовій залі Броварсь­кої райдержадмініст­рації на офіційній церемонії нагородження. Учні-відмінники Броварських шкіл отримали свої заслужені додатки до атестату. Всі талановиті, працьовиті, амбітні.

«Начебто ще вчора йшла у перший клас, а сьогодні вже випускниця 9-го», – ділиться емоціями 15-річна Єва. Дівчина ще не знає, ким хоче бути, але тяжіє до мистецтва. Думає про кар’єру хореографа або тренера з художньої гімнастики.

Мама дівчинки Олена Андрієць додала: «Для нашої родини – це справж­нє свято: тендітне, ніжне та хвилююче. Євочка у нас відмінниця. Вона пройшла великий шлях до випускного класу. Це і участь в олімпіадах, і у шкільному житті. Дякуємо всім вчителям, дякуємо всім, хто нас підтримував».

Церемонію нагородження провела начальник управління освіти та науки Оксана Мельник. У неї сьогодні теж був дебют: «Коли вручала учням додатки до атестату, мене переповнювали емоції. Я відчувала надзвичайну гордість за дітей. А вони у нас надзвичайно талановиті. І їх у цьому році багато: 862 учні. Серед них – 49 закінчили школу з відзнакою. У своїх свідоцтвах отримали оцінки 10, 11, 12 та на відмінно склали державну підсумкову атестацію, тобто дуже високий освітній рівень показали».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ