БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.33

У Броварській міській раді привітали випускників ­дев’ятикласників

Останні дзвоники вже два тижні тому пролунали, а випускників продовжують вітати. Зорепадом в їх бік все летять і летять щирі слова привітань. 8 червня вони були адресовані випускникам-дев’ятикласникам

Саме вони винуватці свята, і саме їх – схвильованих та красивих – можна було побачити в актовій залі Броварсь­кої райдержадмініст­рації на офіційній церемонії нагородження. Учні-відмінники Броварських шкіл отримали свої заслужені додатки до атестату. Всі талановиті, працьовиті, амбітні.

«Начебто ще вчора йшла у перший клас, а сьогодні вже випускниця 9-го», – ділиться емоціями 15-річна Єва. Дівчина ще не знає, ким хоче бути, але тяжіє до мистецтва. Думає про кар’єру хореографа або тренера з художньої гімнастики.

Мама дівчинки Олена Андрієць додала: «Для нашої родини – це справж­нє свято: тендітне, ніжне та хвилююче. Євочка у нас відмінниця. Вона пройшла великий шлях до випускного класу. Це і участь в олімпіадах, і у шкільному житті. Дякуємо всім вчителям, дякуємо всім, хто нас підтримував».

Церемонію нагородження провела начальник управління освіти та науки Оксана Мельник. У неї сьогодні теж був дебют: «Коли вручала учням додатки до атестату, мене переповнювали емоції. Я відчувала надзвичайну гордість за дітей. А вони у нас надзвичайно талановиті. І їх у цьому році багато: 862 учні. Серед них – 49 закінчили школу з відзнакою. У своїх свідоцтвах отримали оцінки 10, 11, 12 та на відмінно склали державну підсумкову атестацію, тобто дуже високий освітній рівень показали».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

Останні статті

П’ятниця, 25 вересня 2020, 18:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:31

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ