БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Інвестиції у енергоефективність

У останній день травня Бровари приймали делегатів з усієї столичної області, адже саме у нашому місті було проведено масштабний захід – форум «Інвестиційні можливості для регіонального розвитку Київщини».

«У планах нашого міста запровад­ження кількох програм, що не просто сприятимуть енергозбереженню та економії коштів, а й виведуть Бровари на якісно новий європейський рівень розвитку», – зазначив у вітальному слові мер Броварів Ігор Сапожко.

Делегатам форуму у ході роботи було представлено досвід Броварів у впровадженні енергозберігаючих технологій.

У місті Бровари активно працює програма з впровадження енерго­ефективних заходів у різних сферах, але пріоритетні – бюджетна та ЖКГ.

Ще у 2013 році за сприяння НЕФКО у місті проведено енергетичний аудит закладів освіти.

Після цього у дитячих садочках та школах проводять роботи з утеплення фасадів, заміни вікон, капітального ремонту дахів, встановлення бойлерів.

Завдяки інвесторам в місті побудували 8 котелень на альтернативних видах палива (щепа), шість з яких обслуговують навчальні заклади, а одна – центральну району лікарню та плавальний басейн «Купава». З осені 2014 року місто заощадило близько 6 мільйонів гривень по оплаті за тепло.

У порівнянні з 2013 роком економія теплової енергії у закладах освіти у 2014 році становила 24,74%,  2015 році – 34,63%.

У сфері ЖКГ протягом останніх 3-х років проведено капітальний ремонт з утепленням фасадів 9 багатоповерхівок, 90% житлового фонду забезпечено засобами обліку тепла, проведено часткову заміну освітлення у під`їздах на енергозберігаючі ЛЕД-лампи.

Також серед тем, які були розглянуті під час засідання, можна виділити питання відновлювальної енергетики, проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та інші цікаві для фахівців у галузі житлово-комунального госпо­дарства моменти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ