БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Бровари на крок ближче до енергонезалежності

25 травня до Броварів завітала делегація КНР. Очолив її Голова ради директорів Китайської національної корпорації імпорту і експорту комплектного обладнання Лю Сюєї.

У ході робочого візиту представники корпорації зустрілись з міськими очільниками та представниками компанії «Українське тепло», з якою Бровари підписали меморандум по будівництву котелень на водовугільному паливі в нашому місті.

Основною метою зустрічі стало вивчення можливості співпраці у сфері тепло­енергетики, зокрема, розвитку новітніх технологій з впровадження альтернативних джерел енергії. Іноземних гостей зацікавили програми та проекти з розвитку інфраструктури, які вже успішно реалізуються у Броварах.

Члени делегації відзначили, що зараз в КНР 80–90% тепла виробляється на водовугільному паливі. Котельні працюють по всій країні і жодних проб­лем, в тому числі екологічних, не виникає. Для Броварів, та й взагалі України, така технологія поки що ноу-хау. «Ця технологія дуже вдало працює в Китаї. Під час візиту ми на власні очі побачили принцип роботи водовугільного палива і можу вас запевнити – це надзвичайно прогресивна технологія, яку не так важко запровадити в Україні. Було б бажання», – зазначив Президент компанії «Укртепло» Сергій Чичерін.

Крім того, дана технологія адаптована до наших погодних умов, коли взимку температурні показники можуть сягати 25–30 градусів з позначкою «мінус». Наприклад, в північних провінціях Китаю обладнання безперебійно працює навіть при мінус 40 градусах.

На завершення візиту делегація з Китаю відвідала майданчик, де мають звести водовугільну котельню та завод з виробництва палива.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ