БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

«Лідер року» вразив високими результатами

Що посієш, те й пожнеш! 25 травня плоди досить щедрого врожаю, результати наполегливої праці, в рамках зборів «Лідер року 2015–2016» пожинали голови учнівського самоврядування міста. Відбувся цей захід в стінах Броварської СЗОШ № 7.

Розпочався він зі звіту-презентації – президенти шкіл ділилися результатами роботи, розповідали, чим займалися протягом цілого року. А в них було стільки всього цікавого, масштабного і оригінального, що мимоволі задаєшся питанням: коли хлопці та дівчата вчилися?! Що саме робили ці розумники і розумнички?

По-перше, організовували загально­шкільні свята. По-друге, пригадували тих, кого з нами більше немає. Влаштували «День пам’яті Кузьми Скрябіна» та «День пам’яті Героїв Небесної Сотні».

А ще вони патріоти і прихильники здорового способу життя. Про це свідчать такі проекти, як: «Давайте творити чистоту», «Ми за здоровий спосіб життя», «Україна – це ми», «Подаруй оберіг солдату», «Посади дерево», «Годівничка для птахів».

Справжнім сюрпризом став спеціально підготовлений до заходу фільм про Бровари, що склався з кращих знімків улюбленого міста.

Усі досягнення учнівських самоврядувань важко перерахувати, тим паче виділити найкращих. Але членам журі це вдалося. Номінацій було дві: «ЗМІ органів учнівського самоврядування» та «Ми – патріоти», а закладів освіти, що відхопили нагороду – значно більше. Школи №1, 2, 7 і 9 отримали сьогодні почесні грамоти.

«Рада дітей дійсно велика справа, де ви можете розправити свої крила, показати всі свої ідеї. У вас дуже цікаві проекти. Найважливіше – ті родзинки, якими багатий кожен з них. Кожен навчальний заклад, кожне учнівське самоврядування може показати щось своє, щось оригінальне…», – сказала у своєму слові Олена Мартенко, завідувач науково-методичного центру управління освіти і науки.

А ще зауважила, що завжди рада такому відкритому спілкуванню з учнями і завжди знайде для нього час. Прекрасні слова – чудове завершення дійсно важливого заходу для молоді.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ