На українських дорогах з’явиться шумова розмітка

11:37 – П’ятниця, 22 березня 2019

Про наміри затвердити таку нову зміну до Державних будівельних норм (ДБН) щодо проектування доріг повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе. На думку посадовця, така розмітка дозволить значно зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.

П’ять приводів провести гарно час у квітні

09:07 – П’ятниця, 22 березня 2019

Броварсани, пропонуємо до вашої уваги афішу заходів, які пройдуть у нашому місті у квітні. Тож кожен може обрати  щось на свій смак.

Хто стане новим завідувачем ДНЗ «Казка»

14:41 – Четвер, 21 березня 2019

У четвер, 21 березня, у стінах адмінбудівлі нарешті провели конкурс на посаду керівника одного з найскандальніших дошкільних навчальних закладів нашого міста – «Казка».

Повна загальна середня освіта стане доступною для в’язнів?

11:49 – Четвер, 21 березня 2019

Відповідний проект постанови Кабміну «Про затвердження порядку організації здобуття повної загальної середньої освіти в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, що належать до сфери управління мін'юсту» для громадського обговорення пропонує Міністерство освіти і науки України.

«Муніципальна няня»: на яку допомогу насправді можуть розраховувати батьки

13:51 – Середа, 20 березня 2019

З 1 січня 2019 року в Україні почав діяти Порядок відшкодування вартості послуги по догляду за дитиною до 3-х років, або ж так звана «Муніципальна няня». Що ж насправді передбачає програма і головне, як вона працює?

На Торгмаші планують встановити Центр безпеки

11:57 – Середа, 20 березня 2019

У районі Торгмашу найближчим часом планують встановити Центр безпеки громади, про що повідомив начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Микола Семиног.

Уряд планує збільшити виплати багатодітним родинам

14:47 – Вівторок, 19 березня 2019

На засіданні Кабінету Міністрів у середу, 13 березня, було ухвалено рішення щодо запровадження виплати додаткової допомоги багатодітним сім’ям.

Чи корисно дотримуватись посту і як робити це правильно: поради від МОЗ

12:13 – Вівторок, 19 березня 2019

Сьогодні значна частина людей часто дотримуються Великого посту не лише з огляду на віру, а й для того, щоб очистити свій організм та схуднути. Від яких продуктів все ж не варто відмовитися та як знайти розумну альтернативу радять працівники Міністерства охорони здоров’я.

Двом громадським організаціям з міського бюджету виділили майже півмільйона гривень

11:47 – Вівторок, 19 березня 2019

Відповідний проект рішення був підтриманий членами виконавчого комітету у вівторок, 19 березня.

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ