ЖЕС ПрАТ «Броварський ЗЗК» встановлює тарифи

08:46 – Вівторок, 17 липня 2018

17 липня на черговому засіданні виконкому було затверджено рішення щодо встановлення економічно-обгрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для ЖЕС ПрАТ «Броварський ЗЗК».

Гордість України - броварчанин Віктор Пасілецький

13:25 – Четвер, 12 липня 2018

Ім’я Віктора Пасілецького – учня вже 11 класу Броварської гімназії ім. Степана Олійника – декілька років поспіль добре відоме у педагогічних колах не тільки Київщини, але й України.

«Мотузковий парк» ще раз перевірять

11:50 – Вівторок, 10 липня 2018

Після прикрого інциденту, що стався у квітні цього року у «мотузковому містечку», який розміщено у парку Перемоги, владою було прийнято рішення про проведення масштабної перевірки даного атракціону.

Позачергова сесія міськради: невідкладні рішення нагальних питань

11:48 – Вівторок, 03 липня 2018

3 липня відбулося засідання позачергової, 42-ї сесії депутатів Броварської міської ради. Терміновість зібрання обумовлено перш за все необхідністю прийняти рішення, що стосується реорганізації Броварської центральної районної лікарні.

Випускний-2018 : останній акорд шкільної симфонії

19:37 – Середа, 27 червня 2018

Щороку випускного вечора з нетерпінням чекають всі: урочисті випускники, їх заклопотані батьки, горді своїми учнями вчителі.

Приватна школа 7fields: межа між свободою і вседозволеністю

08:36 – Вівторок, 26 червня 2018

У цьому навчальному закладі немає суворих вчителів і жорстких обмежень правил поведінки, у перервах між заняттями діти бігають коридорами, танцюють під гучну музику і навіть репетують.

Весело та яскраво: як у Броварах День молоді святкували

13:36 – Понеділок, 25 червня 2018

Неділя, вихідний день, на вулиці похмуро і холодно, але це в жодному разі не проблема для життєрадісної і енергійної молоді Броварів. Встигли і пофарбуватися, і пообливатися водою, і пісень на концерті поспівати. Погода погодою, а святкова програма у нас за розкладом.

Джерело забруднення озера в Старому центрі досі не виявлено

08:33 – Понеділок, 25 червня 2018

Неприродній бурий колір води у місцевій водоймі, що в районі пров.Озерного, вул.Петропавлівської та Коновальця, виявили у неділю місцеві мешканці. Броварчани, стурбовані станом навколишнього середовища та місцевої фауни, терміново повідомили на «гарячу лінію» виконкому.

У парку комунальної техніки знову поповнення

16:28 – П’ятниця, 22 червня 2018

Ще одну одиницю техніки, так званий "вуличний пилосмок" отримали у вівторок, 19 червня, у КП "Бровари-Благоустрій".

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ