Конкурс «Мій Шевченко» від «Світлиці». Підбиття підсумків

15:03 – Понеділок, 11 листопада 2019

9 листопада, в День української писемності, у культурно-просвітницькому центрі «Світлиця» відбулось святкове дійство – нагородження учасників та переможців конкурсу малюнків «Мій Шевченко». Конкурс тривав майже 1,5 місяці та зібрав величезну кількість дитячих робіт із зображенням Кобзаря. Абсолютно різноманітні техніки малюнків та гамма кольорів додавали складності у оцінці робіт об’єктивному журі.

Броваритепловодоканал: підвали під контроль

14:31 – Понеділок, 11 листопада 2019

Після старту опалювального сезону і чисельних аварійних виїздів, працівники КП «Броваритепловодоенергія» неодноразово зіштовхувались з проблемою доступу до підвалів житлових будинків. Аварійна приїжджала за викликом, але не могла потрапити у підвал, через відсутність ключів до нього та відсутність інформації у кого вони перебувають.

Бровари приймають всеукраїнські змагання

07:23 – П’ятниця, 08 листопада 2019

Вчора у плавальному басейні «Купава» стартував Кубок України з плавання. Найсильніші плавці країни з’їхались на змагання до Броварів, аби мати шанс потрапити до основного складу Збірної та надалі представляти Україну в змаганнях європейського та світового рівня, зокрема на Олімпійських іграх 2020 року в Японії.

Позачергова сесія депутатів погодила 6 млн. кредиту для Броваритепловодоенергія

15:07 – Середа, 06 листопада 2019

За Розпорядженням мера, 5-го листопада в БМР відбулась позачергова сесія міської ради. Власне, основною причиною термінового скликання сесії стало питання КП «Броваритепловодоенергія» на отримання кредиту в «Укргазбанк» для видачі зарплати працівникам підприємства. Подробиці стосовно отримання кредиту, а також про поточний стан підприємства, роботу з боржниками, плани на майбутнє і багато іншого розповіла директор Оксана Краснощок, відповідаючи на численні запитання депутатів міськради.

За зламані пломби можуть оштрафувати

12:06 – Середа, 06 листопада 2019

На вчорашньому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про надання повноважень посадовим особам КП «Броваритепловодоенергія» у окремих випадках складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Наскільки ефективно і «прозоро» ведеться робота зі зверненнями громадян

11:39 – Вівторок, 05 листопада 2019

Центр обслуговування «Прозорий офіс» утворений у структурі міської ради задля забезпечення надання адміністративних послуг, організації роботи з діловодства, належного розгляду звернень громадян, доступу до публічної інформації, видачі та переоформлення, документів дозвільного характеру тощо.

Опалювальний сезон: проблеми усувають?!..

08:51 – Вівторок, 05 листопада 2019

Старт опалювального сезону традиційно виявив всі «тонкі» місця у підготовці служб міста. Тому не дивно, що за останній тиждень на Контакт-центр Броварської міської ради надійшло 1109 звернень, більшість яких пов’язано саме з проблемами опалення й були переадресовані на КП «Броваритеплоенрегія», про що вчора доповідали на оперативній щотижневій нараді БМР.

Футбольний клуб «Бровари» готується до відкриття

06:42 – Середа, 30 жовтня 2019

Нещодавно в Броварах було створено комунальне підприємство «Міський футбольний клуб «Бровари». Як ми раніше повідомляли, основними завданнями новоствореного підприємства є розвиток дитячо-юнацького футболу , а також експлуатація та утримання наявних у місті комунальних стадіонів та футбольних полів (читайте тут).

Коли чотирилапі безхатьки отримають помешкання

14:36 – Вівторок, 29 жовтня 2019

Факт існування безпритульних тварин в місті викликає суперечливі думки: хтось вважає їх за братів наших менших, підгодовує та підтримує; хтось категорично проти і готовий схвалити найрадикальніші кроки з метою повного знищення безпритульних тварин, а інші ставляться більш помірковано: готові співіснувати з тваринами, за умови їх неагресивного поводження та стерилізації.

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ