Чи готові садочки до прийому дітей?

12:27 – Середа, 18 вересня 2019

Як підготувалися дошкільні навчальні заклади до нового навчального року, комісія управління освіти перевіряла ще наприкінці літа. У складі комісії були також представники відділу лабораторних досліджень, господарчої групи, профспілки, керівники освітніх закладів Броварів. За 4 дні роботи вони об’їхали 21 садочок міста. «Громадський ревізор» готовий надати своїм читачам короткий звіт про їхню роботу та результати перевірки.

«СвітЛиця»: Шевченко у смартфоні

11:01 – Середа, 18 вересня 2019

«Громадський ревізор» вже неодноразово писав про плани щодо відкриття культурно-просвітницького центру «СвітЛиця», і ось, нарешті, це трапиться! Відділ культури БМР анонсував урочисте відкриття центру напередодні Дня міста, 20 вересня.

Броварчани-чемпіони ЧС 2019!!!

08:50 – Понеділок, 16 вересня 2019

З 9 по 15 вересня у Лондоні проходив Чемпіонат світу 2019 з параплавання серед плавців-параолімпійців. Національна збірна України стала першою за загальною кількістю медалей та отримала 55 нагород, 17 з яких золоті.

Результати земельно-будівельної комісії. Найцікавіше

15:35 – П’ятниця, 13 вересня 2019

13 вересня у приміщенні міської ради відбулось засідання комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, на якому попередньо вивчали питання, які в подальшому будуть на розгляд депутатів чергової сесії, 26 вересня поточного року.

Як «Сусіди» святкуватимуть День Броварів

07:01 – Четвер, 12 вересня 2019

Місто щасливих людей неможливе без добрих відносин між городянами. Саме тому, продумуючи концепцію святкування Дня міста в Броварах, організатори звернулись до такого ємного й давнього поняття, як «сусіди». Адже дуже важливо мати хороші стосунки з тими хто живе і працює поруч, заручитись їхньою підтримкою, добрим словом, або навіть стати хорошими приятелями. Власне, так народилась ідея фестивалю «Сусіди», який пройде 21 вересня у парку «Перемога» на честь Дня міста Бровари.

Новини культури: що було і що буде

13:51 – Понеділок, 09 вересня 2019

В минулу суботу, 7 вересня, у Дитячій школі мистецтв проходили «Народові читання» - захід направлений на розвиток польської культури і літератури в Україні. На читаннях був присутній консул Польщі, представники польського культурно-освітнього товариства «Родина» та відділу культури броварської міської ради.

День народження броварських «Драконів»

13:25 – Понеділок, 09 вересня 2019

Якщо вчора ви провели свій вихідний у парку «Перемога» серед галасливої юрби дітей в червоній формі драконів, набивали м’яча, ганяли у футбол на галявині, а потім смакували розкішний торт, тоді ви точно святкували День народження броварського футбольного клубу Red Dragons!

Новий навчальний рік розпочався. Готовність шкіл перевіряла комісія

07:53 – П’ятниця, 06 вересня 2019

Наприкінці літа всі заклади освіти Броварів відвідала спеціально створена комісія, яка перевіряла їх готовність до початку нового навчального року 2019/2020. «Громадський ревізор» проїхався разом з комісією по закладах освіти, перевірив які роботи провели за бюджетні, а які за власні кошти шкіл, оцінив якість ремонтів та обладнання.

ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ! Бровари мають власний футбольний клуб

11:29 – Четвер, 05 вересня 2019

Вчора, на позачерговій сесії міськради, депутати розглядали питання про створення Комунального підприємства «Міський футбольний клуб «Бровари». Основною метою цього клубу зазначено розвиток дитячо-юнацького футболу в місті, створення спортивних футбольних команд міжнародного та республіканського рівня, і т.д. Крім того, ФК «Бровари» займатиметься організацією спортивних змагань, дозвіллям і спортивно-видовищними заходами. Однією з функцій, зазначеною Статутом нового КП, є реконструкція, експлуатація та утримання стадіонів та футбольних полів.

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ