Сила в єдності!

13:48 – Середа, 22 січня 2020

Сьогодні, 22 січня, вся Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Маршрутний лист ремонтів в місті: дізнайтесь, що заплановано за вашою адресою

07:03 – Середа, 22 січня 2020

Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту підготувало на розгляд виконавчого комітету узагальнений перелік робіт з будівництва та капітального ремонту, які заплановані в місті на 2020 рік.

Безкоштовний тренінг сімейного психолога у Броварах

15:05 – Вівторок, 21 січня 2020

Сучасна сім'я - це маленька організація, яка часто не відповідає ідеальним картинкам. Сучасні сім'ї постійно зіштовхуються з різноманітними труднощами, кризами, негараздами, що неминуче позначаються на внутрішній атмосфері, особливо на психологічному стані дітей. Часто ми розгублені, розчавлені безперервним потоком побутових та інших негараздів. Хочеться розірвати замкнуте коло, поговорити з фахівцем, почути відповіді на наболілі запитання, прийняти добру пораду.

В Броварах відкриють спортивну школу…? Плани та перспективи

12:17 – Вівторок, 21 січня 2020

Ідею стосовно відкриття загальноосвітньої школи на базі Броварського вищого училища фізичної культури озвучив під час засідання виконавчого комітету мер Броварів Ігор Сапожко.

22 січня Україна святкує День Соборності

07:33 – Вівторок, 21 січня 2020

Історичними передумовами цього свята стали дві визначні події: проголошення незалежності УНР, що відбулось завдяки підписанню 4-го Універсалу Центральної Ради 22 січня 1918 року, та рівно за рік (22.01.1919) - проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Не дивлячись на те, що на початку 20-го сторіччя Україні не вдалося здобути незалежність та зберегти єдність земель, це був реальний крок до об’єднання народу, який залишив значний слід у поколіннях.

Стати найкращим татом та чоловіком? - місія можлива!!!

14:26 – Понеділок, 20 січня 2020

Чи траплялося вам чути скарги подруг на те, що їхні чоловіки мало часу проводять з дітьми? Не цікавляться родиною? Виснажуть себе на роботі, а вдома полицю прибити ніколи? Що все це кепсько відображається на стосунках подружжя, відносинах з дітьми, які вже відбилися від рук... А може, вам самим знайомі ці проблеми?

Діти дзвонять у «Різдвяні дзвони» - свято у броварському Палаці творчості

13:50 – Понеділок, 20 січня 2020

Відчути чудодійну магію свят та українських традицій запропонували глядачам художні колективи броварського Палацу творчості дітей та юнацтва 17-го січня на традиційному міському святі «Різдвяні дзвони – 2020»

КП "ЖЕК №1" має нового керівника

10:30 – Понеділок, 20 січня 2020

Кількамісячні пошуки достойного кандидата на пост начальника першого ЖЕК-у нарешті завершились. Новим директором Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора-1» призначено Касяненко Віктора Миколайовича. Його на сьогоднішній оперативній нараді у БМР представив особисто міський голова.

Підсумки позачергової сесії: огляд «ГР»

13:30 – П’ятниця, 17 січня 2020

17 січня 2020 року відбулась 68 позачергова сесія Броварської міської ради. На розгляд депутатів було винесено 4 питання порядку денного. За що голосували в нашому огляді.

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ