БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.37

«Освітянський оскар» ЯК ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

Свято інтелекту, гордості, таланту, освітянський Оскар – так ще називають довгоочікуваний броварсь­кий захід «Творча особистість», що 24 травня приймав кращих серед кращих.

У МКЦ «Прометей» зібрали учнів, батьків, учителів, керівників гуртків та творчих колективів для того, щоб відзначити їх високі результати у Всеукраїнських олімпіадах, творчих конкурсах та конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. 197 учнів, 114 педагогів і 19 колективів заслужено отримали статуетку з логотипом «Творча особистість».

Церемонія нагородження супровод­жувалась квітами, словами подяки та неймовірними емоціями радості і хвилювання. Урочистості влучно доповнювали художні номери. Вітали переможців заступник міського голови Лариса Виноградова та начальник управління освіти і науки Оксана Мельник.

Формулою успіху творчих особистостей з «Громадським Ревізором» поділилася завідуюча методично-наукового центру управління освіти Олена Мартенко: «Талант, помножений на величезну працю учнів, плюс турбота і любов батьків, робота і відповідальність вчителів творять дива. І батьки, і вчителі – учасники освітнього процесу. Без них успіх дитини не був би таким яскравим і не міг би відбутися».

Такої ж думки учні, які отримали заслужені нагороди з різних предметів – талановиті і працьовиті Роман Борзенков, Віктор Пасілецький, Олександр Бугайко. Всі вони згадують своїх наукових керівників і зауважують: «Допомагали, підказували і пропонували багато цікавої та корисної літератури».

В цьому році на головному освітянсь­кому святі було представлено багато учасників Малої академії наук з науково-дослідницькими роботами з хімії, фізики, географії та англійсь­кої мови.

Особливої уваги заслуговують такі міжнародні проекти як «FLEX. Майбутні лідери», «A Mother’s Cook Book», «E-Twin­ning».

Атмосфера свята зачаровувала та налаштовувала на майбутні досягнення, яких у наступному році, сподіваємось, буде ще більше.

Валерія Романова

to

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ