БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.29

КИЇВЩИНА ПРОСТИЛАСЯ З МИКОЛОЮ СЕМЕНЯКОЮ

28 червня у столиці на Майдані Незалежності відбулася церемонія прощання з депутатом Київської обласної ради VII скликання, ветераном-айдарівцем Миколою Семенякою, який раптово пішов з життя 27 червня. За попередніми даними причина смерті – серцевий напад. Йому було усього 48…

Микола Семеняка народився6 грудня 1967 року в с. Кам’яне Рокитнівського району Рівненської області. У 1987 році закінчив Ялуторовський сільськогосподарський технікум у Тюменській області заспеціальністю «Агроном». Працював за спеціальністю.

З березня по травень 2014 року – голова Баришівської районної ради Київської області. Під час Революції гідності був активнимучасником подій у складі 8-ї Афганської сотні.

У 2014–2015 роках у складідобровольчого батальйону «Айдар» на сході України боронивкраїну відагресора.

Після поранення та реабілітації повернувся до активної діяльності вже зрілим політиком, з власною точкою зору, с чіткими переконаннями. Йому вірили, його поважали і саме це стало підґрунтям успішної виборчої кампанії – з листопада 2015 року Микола Семеняка був депутатом Київської обласної ради VII скликання, відстоював правата інтереси виборців, намагався зробити все від нього залежне аби Київщина була заможною,а Україна незалежною.

Віддати шану Миколі Миколайовичу прийшли сотні людей, серед яких його бойові побратими по батальону «Айдар», коллегита друзі.

Під час прощання бійці не могли стримати сліз, а труну з тілом зустрічали на колінах.

Чин відспівування відбувся у храмі на честь Різдва Божої Матері, що розташований у с.Волошинівка Баришівського району Київської області. Церемонія поховання відбулася в рідному селі Семеняки – Коржах Баришівського району.

Депутат Київської обласної ради, голова секретаріату ПП«УКРОП» Денис Борисенко згадує про Миколу Семеняку: «Я познайомився з Семенякоюв 2015 році під час виборчої компанії. Він став депутатом Київської обласної ради з найкращим результатом. Спільна депутатська робота відкрила для мене його як неординарну та дуже енергійну людину. Насесіях Семеняка висловлювався прямо і відверто, і саме це його вирізняло серед усіх».

Перший заступник голови Київської обласної ради Володимир Майбоженко також не приховує смутку:

«Смерть нашого побратима Миколи Семеняки, одного із самих активних депутатів Київської обласної ради, це трагедія нетільки для рідних і близьких, це трагедія для громади та держави, бо тільки такі принципові люди можуть будувати світле і справедливе життя для цілого народу».

Світла пам’ять про патріота та борця, ветерана війни в Афганістані та учасника бойових дій в зоні АТО Миколу Миколайовича Семеняку вічно житимев серцях рідних, близьких, друзівта побратимів…

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ