БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

«Творча особистість» у галузі культури хто підкорив мистецький Олімп

Без особливого пафосу, але щиро та тепло 19 травня у Броварській міській дитячій школі мистецтв вітали майбутню культурну еліту країни. Саме так, адже діти, які цього дня приймали вітання, безперечно, вже зробили помітний вклад у мистецьку скарбничку міста, а в майбутньому, хай і не кожен, але обов’язково прославить Бровари своїми успіхами на шляху до мистецького Олімпу.

Під час урочистостей у номінації «Мистецтво» провели нагородження учнів-солістів та колективів шкіл естетичного виховання Броварів, які протягом навчального року стали переможцями різноманітних мистецьких конкурсів, оглядів та фестивалів різного рівня.

«Навчальний 2015–2016 рік став надзвичайно багатим на перемоги та нагороди для наших вихованців. Сьогодні ми нагороджуємо 23 учні та 6 колективів дитячої школи мистецтв разом з їх викладачами, 26 солістів, один колектив, 21 викладача та концертмейстера міської дитячої музичної школи», – каже заступник начальника міського відділу культури Лариса Метьолкіна.

Аби налаштувати присутніх на урочистий та камерний «лад», розпочали дійство з нетривалої, але яскравої концертної програми.

У декількох номерах було зібрано все – мелодійне виконання концерту для двох скрипок Вівальді камерним оркест­ром, струнке багатоголосся вокального ансамблю старших класів музичної школи, віртуозне володіння акордеоном від Олександра Зайченка, запальні мотиви хореографічної композиції «Так жили у давнину» у виконанні зразкового хорео­графічного колективу «Тріумф» та сучасні ритми «У стилі диско» від вихованок Юлії Волонцевич та Ірини Павлічкової зі зразкового хореографічного колективу «Альтаїр».

А потім один за одним на сцену піднімалися усміхнені та серйозні, схвильовані та емоційні лауреати, дипломанти, переможці та володарі Гран-прі. Разом зі своїми педагогами вони переживали чергову «хвилину слави», сподіваємося, далеко не останню у їхньому житті.

«У наших школах протягом навчального року вирує творча атмосфера, яка надихає наших вихованців на досягнення високих результатів на фестивалях та конкурсах. Протягом навчального року наші учні та викладачі беруть участь в концертах як у наших школах, та і під час загальноміських заходів. А ще вони прославляють рідне місто на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах», – коментує подію директор школи мистецтв Валентина Шекула.

Особливу подяку отримали також батьки обдарованих дітей, які підтримують таланти та вміння юних броварчан.

Олена Марченко

tok1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ