БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Мистецькі дійства від талановитої юні Броварів

Традиційно наприкінці навчального року підводяться підсумки та починається гала-концерт. Звітні виступи колективів щедрим «дощем» проливаються на мистецьку ниву нашого міста. На декількох  побував і «Громадський Ревізор».

12 травня в МКЦ «Прометей» відбувся зворушливий концерт до Дня матері і сім’ї «Спасибі, мамо, за святу любов!». Вихованці ДЕНЦ «Камелія» влаштували для присутніх тригодинне дійство із танцями та співами.

Серед запрошених були найрідніші, найдорожчі та найкоханіші матусі, які з щирими посмішками, а іноді й зі сльозами, слухали колектив «Акварелі» із піснями про материнську любов.

Феєричні номери показали танцювальні колективи «Зоряни» та «Оксамит». Глядачі отримали велике задоволення від виступів колективу «Колібрі» та авторських номерів циркової студії «Дивоцвіт».

«Свято мами та родини було дуже емоційним, світлим. Маленькі броварчани та їхні мами з татами створили атмосферу любові та радості», – поділилась своїми враженнями від заходу Лариса Виноградова, заступник міського голови з гуманітарних питань.

«Великодні дзвони» – традиційне дійст­во, що є своєрідним звітом усіх дитячих творчих колективів Броварського будинку дитячої та юнацької творчості.

«Нам є чим пишатися, бо навчальний рік став надзвичайно плідним. Кількість хореографічних, вокальних колективів, а також малих форм творчих об’єднань, соло-виконавців, читців, переможців у жанрі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, спортивного та інших напрямків зросла в рази і становить 142 призові нагороди на рівні області, держави та міжнародному», – з гордістю розповідає директор БДЮТ Валентина Павлученко. І як доказ – майже тригодинний концерт, під час якого незмінними атрибутами були гучні оплески від захоплених глядачів. На сцені – неперевершені народний вокальний колектив «Калинка» та народний хореографічний ансамбль «Галатея», добре відомі у місті та за його межами зразкові художні колективи «Каприз» та «Елеріна», оригінальні співочі ансамблі «Слов’яночка» та «Арт-мікс», самобутні хореографічні колективи «Феєрія Денс» та «Вікторія», вихованці гуртків сольного співу, художнього слова та «Театру казок».

md

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ