БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Діти, діти… куди вас подіти чим зайняти дитину влітку

Вже зовсім скоро відлунають останні шкільні дзвоники, а попереду три літні місяці. Дітям радість, а от батьки вже зараз переймаються питанням оздоровлення та й просто якісного дозвілля для своїх чад. Спробуємо дати вам декілька підказок. Отож, куди влаштувати дитину на канікулах?

Пришкільні табори

Перші три тижні літа можна прекрасно провести, не виїжджаючи з Броварів. Саме для цього організовано цілу мережу пришкільних таборів у закладах освіти міста.

«Цьогоріч ми відкриваємо такі осередки дозвілля у чотирьох школах – ЗОШ №2, 5, 6 та 7. Причому передбачено організацію такої популярної нині форми дозвілля, як мовні табори. Не тільки змістовно відпочити, але й вдосконалити свої знання з англійської мови, діти зможуть у трьох мовних таборах, які паралельно з пришкільними будуть функціонувати у п’ятій, шостій та сьомій школах», – розповідає Лариса Мотрич, завідуюча відділом загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти відділу освіти і науки.

Акцентуємо увагу батьків, що кожен заклад займатиметься з певною віковою категорією. У спеціалізованій школі №5 вдосконалюватимуть мовну практику старші школярі – учні 8–10 класів, у СЗОШ №7 радо зустрінуть учнів 6–8 класів, у ЗОШ №6 «спікатимуть» учні початкової ланки. Заяви на оформлення дитини як до звичайного, так і до мовного табору, потрібно подавати у тому закладі освіти, де навчається ваша дитина.

«Коли всі заявки будуть прийняті, ми повністю сформуємо групи. Передбачається, що таких груп буде 11», – говорить Лариса Мотрич.

Освітяни запевняють, що діти в пришкільних таборах матимуть насичене дозвілля. З 8:30 до 16:30 з малими відпочивальниками проводитимуть заняття з хореографії, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва.

Окрім того, діти безкоштовно будуть відвідувати басейни «Схід» (ЗОШ №9) та, ймовірно, «Купаву».

Також щотижнево для юних броварчан будуть давати вистави актори Київського муніципального театру «Київ». Вартість квитка близько 40 грн. До того ж, батькам треба мати на увазі, що діти отримуватимуть повноцінне харчування, за яке доведеться «викласти» 48 грн. на день. Діти пільгових категорій харчуватимуться безкоштовно.

Не море, але теж оздоровлення

Декілька днів перепочивши після відпочинку у пришкільному таборі, час збирати речі та відправлятися на відпочинок до справжнього табору відпочинку. За наявності у батьків коштів та бажання оздоровити дитину недалеко від дому, радимо звернути увагу на декілька таборів відпочинку, що розташовані поблизу Броварів. Акцентуємо увагу на тих, які рекомендували для відпочинку фахівці міської служби у справах сім’ї.

«Оскільки наша служба вже давно займається оздоровленням дітей, ми мали нагоду побувати практично в усіх закладах відпочинку на Київщині, тому бачили умови, в яких перебувають діти, як кажуть, на власні очі», – каже завідуюча сектору сім’ї Євгенія Маліборська.

Так ось, найближче до Броварів розташовані база відпочинку «Любич», яка декілька років поспіль приймає влітку на відпочинок та для тренувань юних спортсменів міста та району, а також позаміський заклад оздоровлення дітей «Журавочка». Трохи далі, але з дуже хорошою репутацією, знаходяться дитячий оздоровчий табір санаторного типу «Чайка», що в Богуславському районі, оздоровчий табір «Славутич» в Переяслав-Хмельницькому районі, оздоровчий центр «Дніпро» в Обухівському районі та дитячий оздоровчий табір «Світанок» на 17-му км Житомирського шосе.

Звернувшись за допомогою до всюдисущого інтернету, ви легко знайдете кожен з них, та ще багато інших закладів, які радо за ваші гроші приймуть дітей. Все залежить від бажання та гаманця.

Ну і досхочу відпочивши у галасливих дитячих колективах, діти з задоволенням відправляться на дачу, з батьками на море та до ласкавих обіймів бабусь, які з радістю будуть відгодовувати малечу до нового навчального року.

Варіантів безліч, тож бажаємо вам та вашим дітям обрати свій особливий відпочинок на період літніх канікул.

Ольга Підлісна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ