БРОВАРИ -11
НБУ USD 28.05

ПІДГОТОВЛЕНА МАМА – ЗДОРОВА ДИТИНА НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАМ

Кожна вагітна жінка стикається з мільйоном проблем і нових вражень, з якими дуже часто неможливо впоратись без професійної допомоги

Зараз майже про все можна прочитати в інтернеті. І пологи з материнством – не виключення. Але наскільки інформація, викладена у джерелі, достовірна? Чи безпечно випробовувати описані методи на собі і дитині? З усім цим вам допоможуть розібратися на курсах майбутніх мам. В броварському сімейному центрі BabyBoom започаткували соціальний проект «Здорова мама – здорова дитина», що включає в себе курс інтерактивних лекцій про майбутнє материнство.

СВІДОМІ ПОЛОГИ – ЗДОРОВА ДИТИНА

«Пологи – це як гості. Ви ж не будете чекати гостей у непри­браній хаті і без вечері?» - жартує Наталя Музика, ініціатор проекту, перинатальний психолог із майже десятирічним досвідом.

На її думку, жінка і її партнер повинні чудово усвідомлювати, що відбувається в організмі майбутньої матусі. «До пологів потрібно бути готовими!» - впев­нена Наталія. І свій ентузіазм, досвід і впевненість вона пере­дає парам, що готуються стати батьками.

«Під час вагітності в організмі жінки відбувається дуже багато всіляких метаморфоз. Треба розуміти, що саме робиться. Треба знати, як вести себе під час пологів, як правильно доглядати за дитиною, як уникнути проблем із грудним вигодовуванням і ще багато чого. Треба зрозуміти, що «само собою» нічого не прийде. До всього потрібно готуватись, набиратись досвіду. Треба бути свідомими батьками», - розповідає Наталя.

ВЕСЬ СЕКРЕТ У ПРАВИЛЬНІЙ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Курс лекцій поділено на вісім занять по півтори години два рази на тиждень. Тобто за місяць, як обіцяють у центрі, ви будете повністю підготовлені до пологів і майбутнього материнства.

Можна зареєструватися на весь курс чи лише на декілька найбільш цікавих занять. Курс повторюється циклічно - вісім лекцій і знову по колу. Якщо ви дізналися про курс під час п’ятої лекції – не проблема. Кожне заняття є повністю завершеним і має свою окрему тему. Тому з якої саме лекції розпочинати – не принципово.

На початку заняття психолог прискіпливо пояснює всім присутнім тему, закріплюючи інформацію наочно та за допо­могою слайд-шоу. Наприкінці всім присутнім видаються пам’ятки із тезами заняття.

На думку автора проекту саме ці вісім лекцій допоможуть підготуватись до пологів, наро­дження дитини і її виховання до трьох років. Цю тезу підтверджує і «натхненник» Наталі – книга від­гуків і подяк. Її сторінки рясніють вдячними відгуками молодих батьків.

«Мені дуже сподобалось! Йшла на курси з острахом і відсутністю інформації про пологи і післяпо­логовий стан. Що робити з дити­ною і як прикладати до грудей, а головне – страх самих пологів. На цих курсах вас прискіпливо до всього підготують. Все дуже цікаво! Особливо арт-терапія! Матусі, я всім раджу відвідати ці курси! Не пожалкуєте!» - пише «учениця» Юлія.

ТРОШЕЧКИ ОСОБИСТОГО

Від редакції також додамо, що Наталія дійсно викликає прихильність з першої секунди розмови. Ця світла і усміхнена дівчина під час «світської» бесіди нібито «ні про що» встигає роз­повісти про новітні методики пологів, щеплення дитини, масаж молочних залоз під час грудного вигодовування та неймовірні статті з Інтернету, які тестувати на собі точно не варто.

На курси записують всіх май­бутніх мамочок від 25-го тижня. Максимальна кількість відвід­увачів заняття – 10 пар. Перша лекція курсу відбудеться вже 15-го травня, але вільні місця ще залишились. Якщо ви плануєте вперше стати батьками або від попередніх пологів у вас зали­шився неприємний острах, то в BabyBoom центрі Вам обов’язково допоможуть його подолати.

«Вагітність – це чудово. Жінка розквітає під час вагітності, бо вона готується подарувати цьому світу нове життя. Я обожнюю вагітних жінок, вони неймовірні! Мені здається, що допомагати майбутнім матусям із прийняттям і усвідомленням свого стану – це і є моя місія, яку я і надалі планую виконувати. Дуже приємно, що нашу ініціативу підтримав міський голова. Саме завдяки йому ми змогли втілити цей соціальний проект у життя», - зазначає наоста­нок Наталія.

Ксенія Хотянович

Записатись на безкоштовний курс дуже просто – достатньо зареєструватись на сайті www.bebibym.com.ua або зателефо­нувати напряму Наталії. Її телефон також можна знайти на сайті.

mama1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ