БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

МАМИН HAND-MADE У БРОВАРАХ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ЗАВЗЯТИХ МАТУСЬ

Саморобні прикраси, мило, косметика, іграшки та солодощі. Саме ці товари власного виробництва представили броварчанки на суботньому хенд-мейд ярмарку в парку «Перемоги». Як це було дізнавався «Громадський Ревізор»

І ДОЩ НЕ ЗАВАДА

Навіть незважаючи на дощ, близько 10 молодих майстринь представили свої роботи на ярмарку.

«Взагалі-то я тільки розпочала цим займатися, зараз планую взяти участь у ярмарках, що будуть у Броварах і відкрити свій інтернет-магазин. Мені дійсно подобається робити косметику своїми руками. Вона набагато краща за магазинну. Без консер­вантів і хімічних домішок», - роз­повідає Олена. Вона представляє на ярмарку мило та скраби ручної роботи.

Навколо лунає весела музика і торгівля повним ходом. Зізна­ються, що навіть не помічають дощу.

«Чула, що були розмови пере­нести ярмарок у «Прометей», але тоді все було б не так. Я дуже задоволена, що він відбувся саме в парку. Тут дерева, аромат бузку і справжня атмосфера творчості. Її не можна закривати в чотирьох стінах! А те, що дощик крапав, я навіть не помітила, чесно кажучи», - ділиться враженнями Марина, відвідувачка заходу.

Залишились ярмарком задо­волені всі, як організатори і учасники, так і відвідувачі. Одні тим, що зробили добру справу та ще й себе показали, а інші, як наші журналісти, наприклад, пам’ятними сувенірами і новими знайомствами.

«Ви візьміть мою візитівку. Я печу торти, кап-кейки на замовлення. Можу до дитячого свята з героями мультфільмів зробити, можу і до дня закоханих чи матері з візе­рунками», - розповідає Марина, частуючи нас своїми ласощами та компотом.

ДОБРА СПРАВА

Таким заходом мами вирішили «вбити двох зайців» одночасно. І свої таланти показати та напра­цювати первинну базу клієнтів і зібрати кошти на допомогу онкох­ворим та дітям з неблагополучних сімей.

Всі бажаючі мали змогу прине­сти до парку речі чи засоби гігієни, якими мали бажання поділитися із нужденними малюками. А кошти від продажу товарів мами пожертвували до благодійного фонду допомоги онкохворим «Інна».

«На ярмарці ми зібрали 706 гривень. Хотілося б подякувати всім небайдужим броварчанам- відвідувачам ярмарки, активним мамам і організаторам заходу. Всі кошти ми вже обробили і витратимо на потреби наших підопічних», - розповідає Віталій Чучеров, засновник благодійного фонду «Інна».

СЕРВІС ЗА КОПІЙКИ

Що ще вразило нашого корес­пондента, так це дуже лояльні ціни. Ну, посудіть самі. Де ще ви знайдете гіпоалергенного ведмедика із натуральної яскравої тканини за ціною до 50-ти гривень? Напевно, ніде. А натуральне мило з улюбленим дитячим героєм за 20-ть? Мабуть також лише на маминому хенд- мейді. А додатково до товару вам ще дадуть візитівку, споді­ваючись на подальшу співпрацю, і подарують яскраву посмішку. Та й добру справу зробите. Чим не мотивація?

Відвідувачів, навіть не дивлячись на не дуже сприятливу погоду, зібралось чимало. Хтось просто проходив повз і заглянув, хтось побачив рекламу в інтернеті і цілеспрямовано вирушив до парку, а хтось прийшов підтри­мати друзів та заразом собі щось придивитись цікаве. Тож, судячи з усього, гарний настрій і заряд на нові подібні заходи отримано. Будемо чекати нових ярмарків у нашому місті, але в наступні рази із вже більшою кількістю майстринь.

Маргарита Струтинська

hand made1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ