БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

ПЛЯЖНИЙ СЕЗОН НЕ ЗА ГОРАМИ ДЕ В БРОВАРАХ ПРИВЕСТИ ТІЛО ДО ЛАДУ?

«З понеділка починаю нове життя!» Як часто ви казали собі цю фразу? Зазвичай нове життя передбачає здорове харчування, вранішні підйоми, відмову від згубних звичок і, звичайно, регулярні заняття спортом

Фітнес-центр – це варіант для тих, хто бажає все і одразу. Тут тобі і тренажерна зала, і аеробні зайняття в команді, і індивіду­альні зайняття, і навіть лазня з масажем. Зараз майже в кожному житловому комплексі є подібний фітнес-центр. Великий, чи малий. І якість послуг залежить зовсім не від вартості чи антуражу. При виборі якісного фітнес-клубу в першу чергу треба дивитись на зношеність обладнання і компетентність інструкторів. Бо саме від цих факторів залежить чи ви вийдете із зали з рельєфними формами, чи з проблемами зі здоров’ям.

Методом «наукового тику» ми обрали декілька фітнес-клубів, куди і попрямували на тренування. Першим виявився жіночий, фіолетово-рожевий FitCurves. Унікальність клубу в тому, що чоловіки в ньому – персони «нон-гранта». Всі заняття повністю підлаштовані під дівчат. Кардіотренажери, чергування навантажень, індивідуальні програми харчування і постійна підтримка від інструкторів. Пере­вага центру в тому, що можна самостійно обирати програму, час тренувань і їх тривалість. А ще в клубі весь час діють всілякі акції, тому придбати абонемент можна значно дешевше, ніж за ринковою ціною.

Наступним «під приціл» нашої редакції потрапив невеличкий фітнес-центр в одному з «моло­дих» житлових комплексів міста - Вітязь. Тут також є тренажерний зал, групові заняття і навіть сауна. Вартість послуг достатньо при­ємна, чого не скажеш про адмі­ністраторів закладу. Можливо, був тяжкий робочий день, чи якісь інші проблеми, але бажання прийти сюди знову дівчина в нас відбила швидко. А загалом, Вітязь здебільшого підходить тим, хто вже не перший рік займається спортом і може самостійно підби­рати собі системи тренувань, без інструкторів. Тренажерів в залах небагато, як і відвідувачів, що виключає черги. Але стан самих тренажерів, як і їх різноманіття залишає бажати кращого.

Ще один невеличкий зал, до якого ми завітали – це АDRENALIN. Його можна скоріше назвати сімейним клубом, ніж фітнес-центром. Всі один одного знають, тренери окрім ваги і об’ємів відвідувачів цікавляться і знають, як звати домашніх улюбленців і хто як бажає провести відпустку. Тренажерів також небагато, але вони у відмінному стані і в повній комплектації аби попрацювати на всі групи м’язів. Як жінкам, так і чоловікам. Вартість занять і зовсім смішна, індивідуальні заняття із тренером коштують майже так само, як абонемент в інші клуби. Мабуть, до цього клубу ми б зазирнули ще.

Також ми не обійшли стороною і найбільший фітнес-центр у Броварах – Термінал. Це такий собі аналог столичного клубу бізнес-класу Tsarsky. Послуги на будь-який смак – від сауни і масажу до басейну і йоги. Велика площа, новенькі тренажери, приємна музика і багато пано­рамних дзеркал. Звісно і вартість абонементу майже захмарна для пересічного броварчанина. Таких «бюджетних» варіантів, як аеро­біка два рази на тиждень чи лише тренажерний зал в центрі немає. Тількі клубні карти терміном 1, 6 та 12 місяців.

Біля «Прометею» на першому поверсі багатоквартирного будинку знаходиться фітнес-центр Едем, до якого ми також завітали. Тренажерний зал знаходиться в самому центрі міста і на цьому його переваги, напевно, завершуються. При­наймні для новачків і заручників модних тенденцій. Більше уваги в центрі приділяють жіночій красі: консультації лікарів, косметологія, масажі. А для підтримки фізичної форми тут лише тренажери. Гру­пових занять немає. Ані тобі йоги, ані аеробіки… Та для досвідченої людини інвентарю буде цілком достатньо. Тут і силові тренажери, і кардіо, і навіть індивідуальні заняття із тренером. Ті, хто займається в Едемі вже довгий час наголошують, що інструктори в залі – справжні професіонали.

Наступний з нашого переліку, напевно найбільший фітнес-центр Торгмашу – BodyFlex. Знахо­диться він на третьому поверсі офісного центру. В залі привітні адміністратори і інструктори. Є декілька класів аеробіки і дзюдо, але більша увага приділяється заняттям на тренажерах. Драй­вова музика, протеїнові коктейлі на барі і люди із «залізними» м’язами. Знаєте, напевно, це перший і єдиний зал, в якому наш кореспондент почувалася «білою вороною». Сюди приходять не схуднути чи «вигуляти» новий спортивний костюмчик і точно не для знайомств. Всі відвідувачі, яких ми побачили, можуть похи­зуватись чудовою мускулатурою. Займатись можна як самостійно, так і з тренером. Вартість індиві­дуальних занять обговорюється із тренером особисто і залежить від вашої фізичної підготовки і бажаного результату.

Фітнес-центр Тонус, що виявився останнім в нашому фітнес-турі, більш за все підійде тим, хто має власне авто або проживає десь поряд. Бо доїхати до клубу ввечері не так вже й просто. Це окреме двоповерхове приміщення, де всі тренажери поділені на зони. Одразу при вході – бігові доріжки та арбітреки, а на другому поверсі штанга, гантелі, тренажери для пресу, тощо. Окрім великої кількості тренажерів у фітнес-клубі також пропонують масаж, відвідування сауни та різноманітні арома-терапії. Групових занять з аеробіки чи пілатесу тут немає. Тож, якщо ви більш за все полюбляєте заняття на тренажерах, то вам саме до Тонусу.

P.S. Звісно це лише суб’єктивна думка журналіста і перелік зовсім не повний, але сподіваємось, що наші поради таки допоможуть вам нарешті почати «нове життя з понеділка». Є чимало інших варіантів, аби привести себе в форму.

Подивіться на вулицю. Весна, сонячно, тепло. Взули кросівки та побігли! Свіже повітря напо­внює легені, сонце світить в очі і настрій підіймається. А ще кажуть, що пробіжки на свіжому повітрі сприяють упорядкуванню думок і планів. Отже, обирайте найбільш зручний для вас варіант і будьте здорові!

Кристина Славінська

fitnes

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ