БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

ПИТАННЯ БЕЗ ВІДПОВІДІ КОЛИ В БРОВАРАХ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ДОРОГИ?

Проблема поганих доріг без перебільшення стосується кожного жителя міста. «Громадський Ревізор» вирішив зібрати думки пересічних людей і чиновників, аби віднайти нарешті відповідь на наболіле питання: коли в Броварах відремонтують дороги?

За задовільний стан доріг в Бро­варах відповідає три відомства: відділ капітального будівництва - за будівництво нових і реконструк­цію існуючих доріг, управління ЖКГ і підпорядковані йому ЖЕКи – за ремонти існуючого дорожнього покриття, міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій і КП  «Бровари-Благоустрій» запоточні «ямкові» ремонти.

У ВКБ – МОСТИ І МАГІСТРАЛІ

У відділі капітального будівниц­тва нам повідомили,  що на цей рік заплановано завершити два великих проекти – розширення і реконструкцію вулиці Київської на ділянці від Розвилки до Пекарні і ремонт шляхопроводу по вулиці Онікієнка. Окрім цього, вже на наступний рік в планах відділу – реконструкція вулиці Київської на ділянці від Розвилки до Порошинки. На інші проекти у ВКБ немає ані грошей, ані вільних ресурсів.

«На початку року ми зібрали всі скарги і пропозиції громадян щодо облаштування доріг, сформували з них перелік і віддали на розгляд депутатських комісій. Але, на жаль, депутати не затвердили жодного з запропонованих об’єктів», - повідо­мляє Людмила Павлик, начальник ВКБ.

В УЖКГ ЧЕКАЮТЬ НА АСФАЛЬТ

Декілька номерів тому ми вже подавали перелік доріг, на які в цьому році очікує поточний або капітальний ремонт. За словами Галини Плотнікової, начальника УЖКГ, роботи розпочнуться у другій половині травня, коли місто закупить асфальт.

«Всі залишки з минулого року ми вже використали, тепер чекаємо доки завершиться тендер і одразу розпочнемо роботи», - підсумовує Галина Володимирівна.

«БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ» СПРАВЛЯЄТЬСЯ СВОЇМИ СИЛАМИ

Тендер на закупівлю асфальту проводить саме КП «Бровари-Благоустрій», але, на жаль, було оголошено вже два тендери і жоден з них не відбувся, бо ніхто не подав заявок на участь.

В Київській області є три «асфаль­тних магнати»: заводи «Столичний», «ШБУ-50» і «Регіон-2001». Вони тримають монополію на ринку асфальту в області. Зараз склалась така ситуація, що попит на їхню продукцію значно перевищує пропозицію. Підприємці стають в чергу, аби отримати асфальт.

На думку Андрія Василенка, директора КП «Бровари-Благо­устрій», заводам просто не треба морочити собі голову з тендер­ними пропозиціями. Вони і так отримують достатньо прибутку. Після двох невдалих закупівель комунальники мають право заключити договір із заводом поза конкурсом.

Наразі ведуться перемовини із броварським заводом «ШБУ-50» про закупівлю 600 тон асфальтної суміші для міста вартістю близько 900 тисяч гривень. За словами керівника, цього об’єму буде цілком достатньо не тільки на заплановані на цей рік роботи, але й на непередбачені поточні ремонти дорожнього покриття.

Та, незважаючи на труднощі з закупівлею асфальту, ремонтні роботи тривають. Перед Велико­днем активно проводили дорожні роботи – залатали найпідступніші ями на Масиві та Торгмаші. «Через те, що ми вимушені були провести ці два тендери, аби не зупиняти роботи в місті, ми з власного прибутку підприємства придбали близько п’ятдесяти тон асфальту і робимо ямкові ремонти на запла­нованих об’єктах», - розповідає Андрій Василенко. Продовжити ремонти обіцяють вже після травневих свят.

Маргарита Струтинська

dorogi op

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ