БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

БРОВАРИ – СТОЛИЦЯ БОКСУ КИЇВЩИНИ

Те, що Броварщина славиться своїми спортивними досягненнями, давно ні для кого не секрет. У легкій атлетиці та східних єдиноборствах броварчанам нема рівних. Кращими спортсменами Київщини та України визнано саме наших земляків. Однак, зараз ми акцентуємо вашу увагу на іншому виді спорту, який активно культивується у Броварах – боксі

КУЗНЯ СПОРТИВНИХ ТАЛАНТІВ

Не тільки в освіті, але й у спорті Бровари не «пасуть задніх», навіть зовсім навпаки. Такою кількістю зірок найвищого ешелону, які розпочинали свою спортивну кар’єру у нашому місті, мабуть, не може похвалитися жоден інший населений пункт України.

Надзвичайно показовим при­кладом у цьому сенсі є плеяда відомих боксерів, імена яких сьогодні знає увесь спортивний світ. Володимир та Віталій Клички, Сергій Дзиндзирук, Юрій Нужненко, Віктор Постол, Геворг Манукян – всі вони чемпіони, всі вони – гордість та окраса спор­тивного Олімпу, всі вони починали в Броварах. За словами одного з відомих тренерів з боксу Леоніда Коварського, такої кількості чемпі­онів немає навіть у жодному місті США, а там бокс – національний вид спорту, що активно культиву­ється та підтримується державою. А наші в умовах далеких від іде­альних показують такі грандіозні результати. В основному – за рахунок ентузіазму, величезного бажання та хороших тренерів.

«Бровари мають надзвичайно потужну спортивну базу. Вдала співпраця талановитих спортсме­нів та досвідченого тренерського складу дають ось такі прекрасні результати, які неодноразово були підтверджені перемогами на спортивних аренах не тільки України, а і Європи та світу», - каже начальник міського відділу спорту Дмитро Рожков.

ФЕДЕРАЦІЯ ЗАДОВОЛЕНА РЕЗУЛЬТАТАМИ

Днями відбулося розширене засідання міської федерації боксу, яку нині очолює Сергій Ілюхін. Дуже зворушливо сприймалися виступи сильних та мужніх спортс­менів та тренерів, які більше звикли «говорити» на ринзі під час бою з суперником, а не на загал. Спочатку схвильовано, потім все більш розкуто говорили про пере­моги та досягнення Броварської федерації. А пишатися справді є чим. Підбиваючи підсумки сезону відомий тренер з боксу Олександр Поліщук добрий десяток хвилин перелічував досягнення молодих та вже досвідчених спортсменів.

«Звичайно, найбільша «наго­рода» цього сезону для нас – чемпіонські перемоги Віктора Постола. Вся країна з завмиран­ням серця слідкувала за боями нашого боксера і він нас не розчарував. Так тримати!», - каже Олександр Поліщук, а Віктор у відповідь ствердно посміхається. До речі, на засіданні федерації були присутні усі, крім Кличків, чемпіони. І треба сказати, що як володарі найвищих титулів,так і їх тренери – надзвичайно скромні та контактні особи. Жодних про­явів бодай натяку на «зірковість» немає.

Високий клас броварської спортивної когорти відзначив у виступі і мер Броварів.

«Ця ситуація, яку ми сьогодні маємо – результат величезної спільної праці спортсменів та тренерів. Ми пишаємося нашими броварчанами! І хоча офіційних результатів по складу збірної України на Олімпійські ігри, що пройдуть в Ріо-де-Жанейро, ще немає, ми знаємо, що фактично чверть потенційних олімпійців – спортсмени нашого міста та району», - каже Ігор Сапожко.

ВІВАТ, СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ!

Вітання на словах, це, звичайно, добре, однак подарунки та матері­альні подяки теж не забарилися. Подяки міського голови, відзнаки Федерації боксу міста та району були вручені майстру спорту міжнародного класу, срібному призеру Перших Європейських ігор Геворгу Манукяну, чемпіо­нам Європи серед юніорів Ігорю Сопінському та Івану Папакіну, чемпіонам України Ярославу Самофалову, Андрію Терегері, Марії Ловчинській та Катерині Хижняк, бронзовому призеру чем­піонату України Євгену Пилипчуку.

Половина успіху – бажання та наполегливість спортсмена, інша – робота тренера. Тому логічно, що разом зі чемпіонами нагород удостоїлися і їх наставники – Заслужені тренери України Олександр Поліщук, Віктор Чубов, Сергій Катаєв, Леонід Коварський, тренери-викладачі з боксу Вадим Лавренець та Юрій Бойко, вчителі з боксу Ігор Цвітненко та Станіслав Буланов.

Та сюрпризи на цьому не закінчилися. Людина, яка є дій­сно легендарною у світі спорту, тренер чемпіонів, який виховав чотирьох!!! боксерів найвищого ешелону та подарував світовій спільноті можливість насолоджу­ватися спортивними поєдинками та перемогами Володимира Кличка, Юрія Нужненка, Сергія Дзиндзирука,Віктора Постола та ще багатьох-багатьох боксерів – заслужений тренер України Олександр Поліщук – разом з грамотами та привітаннями отримав…ключі від квартири!

Віднині «коваль чемпіонів», як назвав Поліщука голова федерації боксу Сергій Ілюхін, має власне житло у «Лісовому кварталі» від ТОВ «Альянс Новобуд», яке про­довжує виконувати свої соціальні зобов’язання перед містом та дарувати радість броварчанам. Вручили Олександру Поліщуку ключі від житла у новобудові мер Броварів Ігор Сапожко та директор ТОВ «Альянс Новобуд» Сергій Караванський.

«Я навіть не можу точно сказати, скільки чекав квартиру, мабуть, все життя. І зараз все так неочі­кувано, сюрприз вдався на славу! Я дуже вдячний і меру, і «Альянсу» за такий подарунок!», - не стримує емоцій Олександр Іванович.

І наостанок усіх запрошує на новосілля. На такій позитивній ноті, з побажаннями подальших успіхів та звершень, федерація закінчила своє зібрання.

Катерина Ковальчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ