БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

ЗМАГАЛИСЯ МАЙСТРИ ПАУЕРЛІФТИНГУ

Напередодні Великодня бровар­чани не тільки займалися госпо­дарськими справами, готували великодні кошики та пекли паски. Фанати екзотичного для нашого міста виду спорту – пауерліфтингу – провели у останній день квітня чемпіонат міста. Невеликий зал атлетичної гімнастики у хоч і аварійному, але ще придатному для тренувань спорткомплексі «Металург», зранку заповнився спортсменами та їх вболіваль­никами. Незважаючи на те, що спортивним знаряддям є штанга, серед учасників – декілька пред­ставниць прекрасної статі.

«Взагалі я серйозно займаюсь кроссфітом, але не відмовилась від можливості спробувати свої сили в пауерліфтингу. Цікаво пере­вірити себе в новому амплуа», - каже 19-річна Каріна Батуріна, розминаючись перед черговим підходом до спортивного снаряду.

Пауерліфтинг останнім часом здобув неабиякої популярності у світі. Суть полягає в наступному. Спортсмени змагаються в трьох вправах – присідання зі штангою на плечах, жим лежачи та станова тяга. Кожен в залежності від досвіду та впевненості у власних силах заявляє свою бажану вагу і в наступних підходах підвищує «планку». Найрезультативніший з трьох підходів у кожній вправі зараховується до загального заліку. Усі учасники були поді­лені на вікові та вагові категорії. До «силачів» з Броварів та Бро­варського району приєдналися спортсмени з Чернігівщини, тому представництво було досить потужним. Серед дівчат – чемпіонка України з пауер­ліфтингу Олександра Мелешко, конкуренцію досвідченим «пенсіонерам», як жартома самі називають себе 30-річні атлети, складали молоді та активні юнаки.

«Молодь «наступає на п’яти», нам, пенсіонерам, вже на відпо­чинок пора», - хитро посміхається Михайло Кучер – один з найбільш досвідчених спортсменів чем­піонату. Однак, найстаршим за віком учасником став відомий у Броварах тренер з шахів Анатолій Степанець, який, виявляється, вже давно є палким прихильником пауерліфтингу. Ось де приклад для наслідування! У свої 65 пан Анатолій став переможцем чем­піонату у жимі лежачи.

Загальна атмосфера змагань була дружньою, раз по раз чулися підбадьорливі вигуки та аплодисменти після вдалого виступу. По закінченні змагань учасники отримали окрім меда­лей та грамот і особливі відзнаки – спортивне екіпірування, форму та спецхарчування.

Ольга Підлісна

pl1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ