БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.76

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО У БРОВАРАХ: «НАСТАВ ЧАС ПРОВЕСТИ ДОСТРОКОВІ ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ»

Вчора, 27 квітня, до Броварів завітала лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Окрім проведення навчання для місцевих депутатів, Юлія Володимирівна також дала прес-конференцію. Про що говорила колишній Прем’єр-міністр України - читайте далі в матеріалі

ПЕРЕДАЧА ДОСВІДУ

Основною метою візиту народ­ного депутата було навчання депутатів місцевих та обласних рад, обраних від «Батьківщини».

«На сьогоднішньому навчанні ми визначили пріоритети роботи депутатів місцевих рад. Після цих виборів склад «Батьківщини» оновився на 80 відсотків. До влади прийшли нові депутати. Наша партія є однією з найстарших в парламенті. Нам вже 17 років. Ми маємо потужну структуру, власну ідеологію і чітку позицію», - зазначила Юлія Володимирівна на початку прес-конференції.

За словами колишньої прем’єрки основними тезами зустрічі були боротьба з корупцією та земель­ними махінаціями на місцях. На з’їзді були присутні депутати трьох областей. Окрім Київської, до Броварів завітали ще пред­ставники Чернігівської та Сумської областей.

ЗДИРНИЦЬКІ ТАРИФИ

Здебільшого Тимошенко гово­рила про підвищення тарифів, затверджених урядом Гройсмана вчора, про офшорні махінації і про корумповану законотворчу ланку влади.

Народний депутат розповіла, що новим розпорядженням уряд сьогодні підвищив тарифи на газопостачання для населення. Відтепер, незалежно від кількості спожитого газу, 1000 м3 будуть коштувати 6879 гривень. За словами колишнього прем’єра – це злочинне антинародне рішення.

«Зараз, коли більшість україн­ських сімей знаходиться на межі бідності, піднімати тарифи – це злочин. Вартість газу для народу – в 4 рази більша за його реальну собівартість. Таким чином ми будемо використовувати шалені гроші на субсидії для населення. Це надвелика корупційна модель, створена діючим урядом», - роз­повіла Юлія Тимошенко.

НІЯКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ! ЛИШЕ ПЕРЕВИБОРИ

«Корупція і невігластво запо­внили нашу країну. Новий уряд приймає антиукраїнські закони. Якщо вони кажуть не допустити «план Путіна», то всі дії підконтр­ольного Президенту Кабміну якраз таки і є втіленням цього плану. Наша задача зараз згур­тувати навколо себе людей, що реально борються з корупцією», - заявила Тимошенко.

Далі політик перейшла до теми офшорів. За словами Юлії Володимирівни, «Батьківщина» за півтора роки в парламенті роз­робила два законопроекти щодо деофшорізації, які треба приймати одночасно з новим податковим кодексом, але вже зараз чиниться неймовірний опір щодо їхнього прийняття з боку більшості народ­них обранців. Депутати не мають бажання працювати на користь країни, а лобіюють свої інтереси і інтереси своїх покровителів.

За словами Тимошенко зараз великий рейтинг набрали «Батьківщина» і «Самопоміч», на її думку цього разу до Парламенту також має реальні шанси пройти «Свобода» та молоді демократичні партії. Це призведе до цілкови­того перезавантаження влади і обрання курсу на користь людей, а не великих корпорацій.

У своїй промові політик була категорична – іншого виходу, окрім перевиборів, бути не може. З діючим правлінням про роботу на користь народу й мови бути не може.

«Настав час зібрати всю Україну і провести дострокові парламент­ські вибори. Маю велику надію, що українська нація знайде сили і почне нарешті боротьбу за свої інтереси проти антинародного правління», - підсумувала напри­кінці зустрічі лідер «Батьківщини».

Кристина Славінська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ