БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.76

ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР В БРОВАРАХ ВІДОМІ ФУТБОЛІСТИ НАГОРОДЖУЮТЬ МАЛЕНЬКИХ ЧЕМПІОНІВ

У Броварах завершився турнір з футболу серед шкільних команд учнів п’ятих класів на Кубок Броварського міського голови. Привітати юних футболістів приїхали зірки українського футболу Владислав Ващук та Олександр Шовковський. «Громадський Ревізор» також не оминув своєю увагою цю подію

Юні хлопчаки із завзяттям розминаються на штучному газоні СЗОШ №5. Сьогодні у них важливий день – турнір на звання найкращої футбольної команди міста. Та й призи організатори під­готували такі, що варто поборо­тися. За перше місце – абонемент в аквапарк «Терміналу» для всієї команди, а найкращим гравцям турніру – пам’ятні подарунки від зіркових гостей.

За іграми активно спостерігають вболівальники – хлопці і дівчата, однокласники молодих футбо­лістів. «Ми одразу після уроків прийшли, разом із вчителькою. І директор наш тут. Всі вболіваємо за наших. НВК – найкращі!» - із завзяттям каже нам Вікторія. Дівчина ні на секунду не відриває погляду від футбольного поля і що є духу скандує назву рідної школи. Обстановка, як на Всеу­країнському турнірі, не менше.

За грою також слідкують прези­дент федерації футболу Броварів Володимир Подзігун і начальник відділу молоді та спорту Бровар­ської міської ради Дмитро Рожков.

«Ми проводили змагання на всіх нових футбольних майданчиках міста. Участь брали десять шкіль­них футбольних команд міста. Сьогодні вже фінал. За звання кращих змагаються команди ЗОШ №9, Гімназії ім. С.Олійника і НВК. У нас сьогодні дуже цікаві призи. Це додатковий стимул малечі виборювати перемогу», - розпо­відає Дмитро Рожков.

ЗІРКОВІ ГОСТІ

На футбольний турнір завітали і зірки всеукраїнського масштабу. Футболісти ФК «Динамо» (Київ) Олександр Шовковський та Владислав Ващук. Останній вже майже півроку, як має в Броварах власну школу футболу для юнаків. На турнірі він виступав не лише в якості запрошеної зірки, але й як один із спонсорів чемпіо­нату. Саме за його підтримки молоді дарування отримали можливість відвідати аквапарк та були нагороджені почесними призами. Олександр Шовковський також приїхав, як то кажуть, «не з пустими руками». Найкращий воротар, за підсумками турніру, отримав рукавички одного з найвидатніших голкіперів України.

«Сьогодні я приїхав підтримати свого друга і товариша Владис­лава Ващука, який започаткував у Броварах академію футболу. За його підтримки і за підтримки міського голови відбувся цей турнір. Я пам’ятаю, як я так само стояв на нагородженні у шкільному турнірі багато років тому, а переді мною стояли зірки футболу: Леонід Буряк, Олег Блохін та Олексій Михайличенко. Я розумію наскільки це важливо для цих хлопчиків. Це натхнення на нові звершення, поштовх до нових висот, додаткова мотивація на шляху до мрії», - зауважив Олександр Шовковський.

football1

 

ЮНІ ПЕРЕМОЖЦІ

За результатами змагань звання найкращої футбольної команди міста отримали гравці ЗОШ №9, друге місце вибороли вихованці НВК, а третіми стали учні гімназії. Наостанок всі учасники змагань і вболівальники мали змогу зро­бити пам’ятне фото та поспілку­ватись з відомими футболістами.

«Це круто! Раніше я Шовков­ського лише по телевізору бачив а тепер в мене є фото з ним і автограф!» - не може натішитись дванадцятирічний Ігор.

На відкритті футбольної академії декілька місяців тому Владислав Ващук пообіцяв, що відтепер до Броварів будуть постійно приїз­дити видатні гості. І обіцянки своєї, як бачимо, дотримує. А малечі такі зустрічі тільки в радість, додають бажання і далі ходити на тренування.

Вже багато років Бровари носять почесне звання найспортивні­шого міста України. А, аналізуючи те, що ми сьогодні побачили, у Броварах ще й підростають нові покоління ФК «Динамо», «Шахтар» та «Металург».

Маргарита Струтинська

football

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ