БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

ЧИ ПОЗБУДУТЬСЯ БРОВАРИ «ГАЗОВОГО ЗАШМОРГУ» НОВИЙ ПРОЕКТ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГІЇ

У 2014 році вперше на рівні держави почали говорити про відмову від тотальної газової залежності з боку Росії. Бровари перше на Київщині місто, яке почало впроваджувати альтернативні джерела енергії. Саме тоді в місті почали з’являтись модульні котельні ТОВ «Фелікс Енерджі»

Перший проект з якого роз­почалось співробітництво міста та інвестора – котельня по вул. Шевченка, яка тепер опалює басейн «Купава» та БЦРЛ.

Загалом за минулі півтора роки приватна компанія за власні кошти побудувала в Броварах 8 котелень на твердому біопаливі - трісці. Сім з них опалюють об’єкти соціальної сфери міста – дитячі садочки, школи, лікарні.

З осені 2014 року котельні виро­били понад 26 тис. Гкал, а місто заощадило близько 6 млн. грн. на оплаті за тепло. Для виробництва аналогічного обсягу енергії зна­добилося б майже 4 тис. куб м природного газу.

За час роботи в Броварах ком­панія інвестувала близько 2 млн. грн. у соціальні проекти. Зокрема, побудувала тенісні корти біля басейну «Купава» та взяла участь у будівництві каплички Святого Тарасія, що у парку Шевченка. «Фелікс Енерджі» регулярно надає допомогу онкохворим дітям, бере фінансову участь в міських заходах, фестивалі «BabyBoom Fest», допомогає воїнам АТО.

Та зупинятися на досягнутому у «Феліксі» не збираються, зараз вони презентують амбітний проект по будівництву мiнi-ТЕЦ потужністю 20 МВт теплової та 5 МВт електричної енергії.

З цією метою компанія планує орендувати земельну ділянку площею 2 га. Зазначений май­данчик знаходиться в Промзоні по бульвару Незалежностi, на вiдстанi майже пiвтора кiлометри від найближчих житлових будин­ків, навпроти басейну «Металург». У якості внеску в розвиток міста, «Фелікс Енерджі Груп» має намір взяти в довгострокову оренду басейн «Металург» і, паралельно зi зведенням ТЕЦ, за власні кошти виконати повну його реконструкцiю. При цьому запустити в роботу обидва об’єкти планують одночасно.

tec11

Це буде сучасний проект із залу­ченням європейських інвестицій, які стануть ще однією гарантією його технічної досконалості та екологічності.

«Ми прагнемо внести свій вклад в енергонезалежнiсть України, зробити Бровари передовим мiстом, яке активно запрова­джує альтернативну енергетику, вкласти значний внесок у соціальне життя мiста та стати взірцем ефективного управлiння проектом», - поділився планами Геннадій Говоруха, співзасновник енергетичної компанії «Фелікс».

Крім того, ТОВ «Фелікс Енер­джі» пропонує небайдужим броварчанам створити громад­ську наглядову раду, яка буде здій­снювати постійний моніторинг за реалізацією цього проекту в місті.

Як бачимо, компанія є досить відкритою в діяльності. Саме тому, аби врахувати думку мешканців міста проводить опитування гро­мадської думки щодо будівництва ТЕЦ з реконструкцією спорткомп­лексу «Металург».

Що від цих проектiв отримає місто Бровари та його мешканці? (див. інфографіку).

 

ОПИТУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ

Опитування проходитиме з 25 квітня 2016 р. (з 10.00) до 9 травня 2016 р. (до 18.00) на сайті http://secure.sova.ua/brovary/

tec oЗ однієї IP-адреси можна буде проголосувати тільки один раз за весь час про­ведення опитування. 
Дані тих, хто проголосу­вав (IP-адреса, час голосу­вання та обраний варіант) будуть зберігатись в базі даних компанії ТОВ “Департамент інформа­ційних технологій “СОВА”.

 

Візьміть участь у голосуванні та поділиться з нами своєю думкою щодо проекту, вона для нас дуже важлива!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ