БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

«ГЕЙ, НАЛИВАЙТЕ ПОВНІЇ ЧАРИ!» АБО ТИША НАМ ТІЛЬКИ СНИТЬСЯ

Нарешті прийшла тепла пора, розпочинають активну роботу заклади розважального напрямку – кафе, кафешки та різного роду «генделики». Усі вони мають різний рівень надання послуг, відрізняються інтер’єром, кухнею та публікою. Але об’єднує усіх одне – там грає музика

ГУЧНО, ВЕСЕЛОІДОНОЧІ

Провести рейд закладами громадського харчування Броварів нас спонукали скарги броварчан, що з приходом відносно теплих вечорів та відкриттям літніх майданчиків згучним музичним супроводом, зростають у геометричній прогресії.

«У нас в будинку є кафе «Каприз», яке працює дуже допізна. Там постійно голосно грає музика. Я живу на 7 поверсі, просто неможливо спати. Куди вже тільки ми не жалілися – і у виконком, і в санстанцію – нічого не допомагає. В минулому році вже й колективну скаргу писали – ніякої реакції», - розповідає Світлана, мешканка будинку по бульвару Незалежності,17.

kafe1

Що ж, погуляти українці, і броварчани в тому числі, не тільки люблять, але й уміють. Як кажуть, раз на рік, але так, щоб запам’яталося не тільки «винуватцям тор­жества», але й навколишнім мешканцям. І майже ніхто з відвідувачів місця «гуляння» не задумується про те, що такі «концерти» декому доводиться вислухувати якщо не щодня, то щовихідних – точно.

kafe3

«А у нас п’яні вечірки з нецензурною лайкою, а іноді і з рукоприкладством та дуже голосним з’ясуванням відносин після декількох літрів пива і не тільки – фактично щодня. Як робочий день закінчився – мужики в генделик. А шо – дома ж нічим зайнятися, тільки випивка на думці», - розповідають люди, що живуть по вулиці Геологів, де розташоване кафе з яскравою та екзотичною назвою «Колібрі».

kafe

Було ще декілька дзвінків з подібного роду скаргами, тому «Ревізор» вирішив на власні очі пересвідчитися чи справді все так погано у вказаних в скаргах броварчан закладах. Тож, вирушаємо.

kafe2

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ТИХ, КОМУ ГУЧНО:

Хотілося б наголосити, що ця ревізія не є офіційною, це наші абсолютно суб’єктивні враження. А от для того, щоб прояснити ситуацію куди ж офіційно потрібно звер­татися, якщо заклад у вашому будинку чи поблизу дійсно заважає вам відпочивати у нічний час, ми звернулися до управління економіки, де нам пояснили наступне.

Якщо ви маєте претензії до закладу харчування відносно гучного музичного супроводу під час проведення заходів, ви можете написати скаргу на ім’я міського голови. Скаргу розглянуть, розпоряджен­ням міського голови буде створено комісію, до складу якої увійдуть представники СЕС, поліції,спецвідділу по контролю за станом благоустрою, управління економіки та інших структур. Комісія проводить пере­вірку за результатами якої надаються приписи власникам закладів. Якщо такі дії не виправлять ситуацію, можна звернутися напряму до правоохоронних органів, прокуратури та інспекції з захисту прав споживачів.

Олена Марченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ