БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

«МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ» ПО-БРОВАРСЬКОМУ ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТИЦІЇ В МІСТІ. ПЛАНИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Інвестиції – це чудово. Іноземні інвестиції – вдвічі краще. То як же живе наше місто? Чудово чи вдвічі краще? Дізнавався «Громадський Ревізор»

Мабуть, не має такої людини, яка не чула б про твір «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері. Там хлопчик був хазяїном пла­нети, прибирав на ній, доглядав за нею, вулкани чистив. Але от розвитку в тієї планети ніякого не було, і скільки не літав принц по Галактиці, скільки не шукав людей з інших планет-астероїдів аби отримати корисний досвід, та на його шляху зустрічались лише люди, що робили безглузді речі: запалювали і тушили ліхтарі, «володіли» зірками, нотували сторонні історії мандрівок. Маленький принц, скільки не блукав Всесвітом, але так і не знайшов гідної людини для дружби чи досвіду. Але, дякувати Богу, в житті не як у казці.

ПЕРЕБІРЛИВІ БРОВАРИ

Кожне підприємство чи місто, що бажає ставати кращим, більш розвиненим і сучасним, шукає іноземний досвід і іноземні інвестиції. Бровари – саме таке місто. Місто, що розвивається і рухається вперед, місто, що має побратимів в Європейських країнах, має підприємства, що співпрацюють з іноземними інвесторами і шукає собі нових «друзів» в інших країнах.

І це не жарти, Бровари дійсно знаходяться у постійному пошуку іноземних інвесторів. Броварчани - підприємці і офіційні представники міста - регулярно запрошуються і відвідують міжнародні конфе­ренції і семінари. Спілкуються з іноземними підприємцями, обмінюються досвідом, шукають нові перспективи для розвитку.

«Зараз Бровари по Київській області стоять на другому місті по кількості залучених іноземних інвестицій. Всі підприємства поквартально здають звіти, звідси маємо статистику. Можу сказати, що незалежно від коливань валюти і нестабільної ситуації, іноземні компанії це не лякає. Вони все так же зацікавлені у співробітництві із нами», - розпо­відає Олена Коровіна, завідуюча сектором відділу економічного розвитку та інвестицій управ­ління економіки.

ДРУЗІ З ПРИБАЛТИКИ

Її слова підтверджує і Галина Плотнікова, що ще з початку року веде перемовини з колегами з Прибалтики.

«Ще в січні наше місто відвідала делегація із Латвії. Вони вже багато років працюють в сфері УЖКГ в Європі і мають бажання співпрацювати і з Україною. Вони дуже зацікавлені в тому, аби уві­йти на наш ринок і мають велике бажання брати участь в конкурсі на обслуговуючу компанію», - розповідає Галина Плотнікова, начальник управління ЖКГ.

Литовські колеги презентували послуги, що надає їхня компанія з утримання об’єктів благоустрою. Компанія «Riga City Service» вже не перший рік працює із європейськими країнами, окрім вирішення поточних проблем мешканців багатоквартирних будинків литовці також само­стійно виготовляють лічильники, світлофори і ліхтарі та займа­ються їх повним технічним забез­печенням і обслуговуванням. Тож, можливо, що вже до кінця року Бровари отримають ще одного іноземного інвестора із Прибалтики.

ІЗ ПОГЛЯДОМ В МАЙБУТНЄ

Якщо дивитись на ситуацію в цілому і розглядати Бровари не як окреме місто, а як частину України, то наша країна зараз переживає період інтеграції до стандартів Європейських ринків. За попередніми прогнозами екс­пертів цей період буде тривати до 2020 року.

За цей час Україна повинна подолати економічну кризу і стати ще більш привабливим плацдармом для залучення іноземних інвесторів. А з тими задатками, що мають Бровари, вже зараз чекаємо ще більше іно­земних міст-побратимів, а також компаній із іноземним досвідом.

Ксенія Хотянович

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ