БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

МАЙДАНЧИКИ СТАРОГО МІСТА ХТО ОБІЦЯВ І ХТО РОБИТЬ?

Нещодавно ми писали про проблеми району Торгмаш, де немає муніципального дитячого чи спортивного майданчика, чи навіть скверу. Але, як виявилось, не один Торгмаш відчуває свою обділеність…

Мешканці Старого міста вже не перший рік страждають без майданчиків. Ні спортивного, ні дитячого. Де гуляти з друзями у футбол і куди ходити з дітьми гуляти? Відповіді ні в кого немає…

«В мене двоє маленьких дітей. Коли була лише донечка, то їздили в парк гуляти, а зараз із малим з коляскою не дуже походиш. От якби зробили майданчик в Старому місті, то інша справа», - жаліється Ганна, матуся двох дошкільнят.

ОМРІЯНИЙ «РЯТІВНИК»

І дійсно, в Старому місті із розваг лише парк Шевченка і «Приозер­ний» та й то в «Приозерному» немає жодного майданчика, а в Шевченка один дитячий. А якщо хлопцям у футбол поганяти заманеться, то куди іти?

Та он на небосхилі мешканців Старого міста з’явився такий собі месія не месія, але рятів­ник то точно. Один депутат, який ну дуууже переймається проблемами виборців. І все він пообіцяв, і дитячий майданчик, і спортивний… І розказував так гарно, що люди повірили та й сіли чекати, коли щастя настане.

Але от щастя все не настає та не настає. Скільки ще чекати? Вже й сто днів роботи давно минули. Вирішили люди на зустріч до депутата сходити, запитати коли ж того щастя чекати. А депутат їм і каже: «Ви звернення напишіть, під­писи зберіть та на вказані адреси розішліть». Та й сам шановний без діла не сидить. Також звернення пише і надсилає. Та от користі з цього виходить нуль.

«Ще декілька місяців тому Леонід Черепейнік написав звернення на міську раду з проханням виділити йому пісок для облаштування дитячого майданчика по вулиці Київській біля ДНЗ «Віночок». Ми його прохання задовольнили, пісок надали. А тепер він нам пише звернення з проханням облаштувати майданчик на цій території», - розказує Григорій Голубовський, заступник міського голови з питань ЖКГ.

ВИЇХАТИ НА ЧУЖІЙ РОБОТІ

То виникає логічне запитання: в чому полягає допомога самого депутата? Подібне звернення може написати будь-хто з мешкан­ців і його обов’язково розглянуть в мерії. Зрозуміло, що робити майданчик за власний кошт депутату також зиску мало, але ж є затверджена процедура, за якою обранець може допомогти своїм мешканцям, використавши свої повноваження.

Схема проста і зрозуміла: спочатку розробити проект і кошторис майбутнього спортив­ного майданчика, потім винести цей проект на розгляд постійних депутатських комісій для затвер­дження і, при позитивній оцінці, проголосувати за нього на сесії.

Нібито нічого складного в про­цедурі немає. Але навіщо ж замо­рочуватися, якщо можна просто сказати гарні слова на зустрічах із мешканцями і запропонувати їм самостійно все зробити, а в кінці історії вийти «прекрасним прин­цем» і самим кращим депутатом.

«Ми з друзями любимо поганяти у футбол, але от майданчика у нас для цього нормального немає. Ми чули, що наш депутат перед вибо­рами обіцяв зробити на Пекарні спортивне поле, то й вирішили сходити до нього на прийом і запитати як справи із обіцянкою. На жаль, в мене не вийшло в цей день бути присутнім на зустрічі, але товариші розказували, що Леонід Володимирович дуже привітно їх зустрів, вислухав, поспівчував і пообіцяв «дода­вити» мерію. Хлопці вийшли від нього в захваті. То, можливо, він насправді гарний депутат і опіку­ється нашими проблемами?» - в подиві питається Ігор, мешканець Старого міста.

І так само відгукуються про депутата більшість виборців його округу. Уже що-що, а зами­лювати очі і заговорювати зуби людям пан Черепейнік навчився досконало. Особливо коли треба полаяти місцевих чиновників за бездіяльність.

В МЕРІЇ ПРО СТАРЕ МІСТО ПАМ’ЯТАЮТЬ

Звісно, ніхто не відхрещується від того, що майданчик в Ста­рому місті дійсно потрібен, але робити його будуть не завдяки, а всупереч «допомозі» Леоніда Черепейника, який окрім язиком поляпати палець об палець не вдарив для допомоги мешканцям.

«В цьому році в нас закладені кошти на облаштування спор­тивних майданчиків зі штучним покриттям на території ЗОШ №1,3 та 10. Зараз триває тендер на виконавця, а влітку розпочнуться роботи. Щодо території перед ДНЗ «Віночок», то це земля кому­нальної власності. Тож виносити це питання потрібно на розгляд депутатських комісій», - коментує ситуацію Лариса Виноградова, заступник міського голови з гуманітарних питань.

Та окрім фінансової сторони, наших журналістів цікавить ще технічний аспект побудови об’єкту, бо до нашої редакції поступає чимало звернень від мешканців прилеглих будинків із скаргами на постійні підтоплення. То чи не перетвориться ново­збудований майданчик на місце для водного поло? Та кого ж це хвилює? Явно не депутата…

Маргарита Струтинська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ