БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.29

ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ БРОВАРІВ ЯК ПРОЙШЛА ПЕРША ТОЛОКА - 2016

У суботу, 9 квітня, броварчани долучились до загальноміського суботника. Як це було - розповість «Громадський Ревізор»

Субота, дев’ята ранку, по вулиці Гру­шевського за «Форою» близько 20-ти людей із граблями, в кросівках та в спортивному одязі. Одразу і не впіз­наєш в них співробітників виконкому, начальників відділів. Здебільшого жінки, декілька дітей і чоловіків. Посміхаються, прибирають. Але насправді дуже обу­рюються закріпленою за ними ділянкою.

«Наша ділянка – це приватна прибу­динкова територія. Ми прибираємо біля чужих погребів, а їхні власники лише дивляться на нас із вікон та ніхто не виходить допомогти. Чому нас не могли насправді відправити на загальноміську територію, до лісу, наприклад. А тут люди можуть і самі поприбирати біля своїх погребів», - скаржиться Галина Плотнікова, начальник УЖКГ.

До речі, під час нашої розмови до території, де прибирали чиновники, під’їхало авто. Водій вийшов, відкрив один із погребів, дістав звідти необхідну йому консервацію, подивився на приби­раючих людей і поїхав по своїх справах. На заклики залишитись і допомогти в прибиранні він ніяк не відреагував, як і люди, які проходили повз чи дивилися із вікон.

«Нікому немає діла до чистоти своєї території! Чому ми повинні за них прибирати їхнє сміття?» - скаржаться виконкомівці.

sybotnik1

НІКОМУ НЕМАЄ ДІЛА

Їхнє обурення підтримують і в парку «Перемога», де самі жінки копирсаються у хащах за «Укртелекомом». Єдиним добровольцем, що допомагав жінкам тягати величезні пакети зі сміттям виявився депутат БМР Вадим Мутило. Єдиний із т.з. «демократів», що долу­чився до дійсно корисної справи.

«Територія, яку ми прибираємо знаходиться в приватній власності «Укртелекому», кафе і громадської вби­ральні. Ніхто із співробітників не вийшов долучитись до роботи. А 23-го квітня на загальноукраїнському суботнику підприємства вийдуть, а їх територію вже прибрали. Ми думали, що будемо прибирати дійсно загальноміську територію. А тут...» - розчаровано каже Оксана Мельник, начальник Управління освіти і науки БМР.

НЕБАЙДУЖІ НОВОСЕЛИ

Але не всі броварчани виявились такими байдужими до чистоти навко­лишнього світу. Наприклад, мешканці ЖК «Зелений квартал», також вийшли на генеральне прибирання території. Вони виявили ініціативу прибрати ділянку, яка не є територією житлового комплексу, а знаходиться поруч.

«Це загальноміська територія, але нам зовсім не байдуже, що ми бачимо із своїх вікон. Ми хочемо ходити гуляти із дітьми і домашніми улюбленцями по чистому скверу, а не сміттєзвалищу. Тому і вийшли сьогодні на прибирання», - розповідають учасники акції.

Не стали осторонь від прибирання і в компанії, що обслуговує ЖК «Зеле­ний квартал». Саме вони допомогли ініціативним мешканцям, надавши їм весь необхідний технічний інвентар та забезпечивши вивіз зібраного сміття.

«Ми не тільки представники компанії, що обслуговує житлові комплекси, але ще й броварчани. Тому будемо не тільки ініціювати власні проекти по наведенню порядку в рідному місті, а й підтриму­вати подібні пропозиції від мешканців. Ми всі зацікавлені в тому, щоб наше місто було чистим і затишним. І не може не радувати той факт, що багато його мешканців із таким завзяттям від­гукуються на подібні заклики. Ми дуже їм за це вдячні», - зізнається Олександр Голубовський, директор ТОВ «Житло Уют Сервіс».

До речі, для тих, хто, з якихось причин, не зміг долучитися до акції і взяти участь у генеральному прибиранні міста, в мерії повідомляють, що загальноміські толоки пройдуть ще дві суботи поспіль. 16 та 23 квітня. Чиновники сподіваються, що цього разу мешканці проявлять більше активності і також вийдуть на прибирання рідного міста.

Маргарита Струтинська

sybotnik

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ