БРОВАРИ +5
НБУ USD 27.95

ВСЕ «У ВОГНЯХ» : НА ВУЛИЦІ СИМОНЕНКА НАРЕШТІ СВІТЛО

Довготривала епопея з освітленням вулиці Симоненка нарешті завершилася хеппі-ендом. Відтепер вечірні прогулянки для мешканців цього мікрорайону стали приємними та безпечними

ГРУЗОВИК З АПЕЛЬСИНАМИ

Коли бажають чогось приємного, іноді жартують – щоб на вашій вулиці грузовик з апельсинами перекинувся! Не можемо сказати, що саме з цими екзотичними фруктами асоціюються відтепер для мешканців вулиці Симоненка ліхтарі вуличного освітлення, але певні паралелі при багатій уяві провести все-таки можна.

Цю нову вулицю недаремно про­зивають багатостраждальною, адже на ній окрім відсутності освітлення донедавна можна було «по темному» так гепнутися днищем авто об «лежачого горба», що мало не здавалося. На жаль, люди у нас частенько полюбляють спочатку створити проблему, а потім тихенько «з кущів» спогля­дати за тим, як іншим доводиться ці проблеми вирішувати. Так було з «лежачими поліцейськими», яких нагорнули невідомі «благо­дійники» і після багаточисельних скарг мешканців, водіїв не тільки приватного транспорту, але й карет «швидкої допомоги», наре­шті демонтували співробітники «Бровари-Благоустрою».

«Ой, ви знаєте, ніскільки за тими «горбами» не жалкую! У нас, в принципі, по вулиці не сильно швидко ганяють машини, а от в автобусі стало їздити набагато комфортніше. А то було поки через вулицю проїдеш – так потрусить, що голова потім дві години болить», - каже Інна Василівна, що проживає у цьому мікрорайоні.

Та на цьому приємні події для мешканців вулиці Симоненка не закінчилися.

ТЕРИТОРІЯ ПРИЄМНИХ ПРОГУЛЯНОК

Оскільки вулиця, як і загалом увесь цей мікрорайон, досить нова, проблем з освітленням, тро­туарами та зливовою каналізацією немає. Просто тому, що усього вище переліченого на Симоненка не існувало в природі. Однак, від­недавна хоча б з першим пунктом успішно впоралися.

Проект облаштування системи зовнішнього освітлення з тро­туарними доріжками та зливо­приймальниками вже готовий, однак допоки він вступить в стадію реалізації, пройде немало часу, а питання освітлення вулиці потрібно вирішувати негайно.

«Було прийнято рішення про­вести облаштування мереж зовнішнього освітлення по вулиці Симоненка за тимчасовою схемою. До роботи ми залучили фахівців КП «Бровари-Благо­устрій», які успішно справилися з поставленими завданнями»,- каже начальник управління житлово- комунального господарства міста Галина Плотнікова.

Найцікавіше в цій історії те, що на ці роботи коштів витрачено фактично не було. Справа в тому, що при проведенні робіт по реконструкції вулиці Київської, було проведено демонтаж старих опор зовнішнього освітлення, які силами працівників КП «Бровари-Благоустрій» були приведені до ладу та пофарбовані.

«Ми встановили на вулиці Симоненка 18 опор зі світиль­никами, загальна кількість яких 44 штуки, скористалися так би мовити, внутрішніми резервами», - посміхається начальник дільниці «Міськсвітло» Володимир Дрок.

Задоволені отриманим результа­том не тільки комунальники, але й мешканці мікрорайону. Відтепер можна наважитися не тільки на вранішні, а й на вечірні про­гулянки та пробіжки освітленою вулицею.

«Зараз вже дуже чудова погода. Тепло і пахне справжньою весною. Ви не уявляєте собі, як приємно вийти ввечері та прогулятися, подихати хвойним повітрям у сквері, що поряд з нашим домом. Та раніше особливо не нагуляєшся в тому сквері, бо темно було, хоч око виколи. А зараз нарешті встановили ліхтарі, не страшно ходити. Залишилось лише придбати кросівки і бігати по вечорах», - сміється Ксенія, мешканка ЖК «Купава».

Маємо надію, що реалізація проекту з повним комплексом – тротуарами, велосипедними доріжками та зливовою кана­лізацією – не за горами і чекати залишилось зовсім недовго.

Олена Марченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ