БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

ЧИ Є МАЙБУТНЄ В «КАЛАНЧІ»? ЯКА ДОЛЯ РОЗВАЛЕНОГО БУДИНКУ ПО КИЇВСЬКІЙ

Вже понад 20 років по вулиці Київській, центральній магістралі міста, красується неймовірний «архітектурний шедевр». Мова йде про розвалений будинок і два озера, по обидва боки від нього. Хто та задля чого створив таку картину розбирався «Громадський Ревізор»

ХТО ВИНУВАТИЙ?

«Я живу неподалік від цього будинку, скільки себе пам’ятаю, то там постійно озера і розвалюха по центру. Ще малими бігали туди гратися в цих розвалинах. Ніхто нічого не робить, будинок руйну­ється, лише стіни залишились. А що далі?» - вже не вперше запитує Світлана.

І таким питанням задається, мабуть, кожен, хто хоч раз їздив по Київській і бачив цей «дизай­нерський об’єкт». А найбільш активні вже навіть почали в соці­альних мережах звинувачувати в цій ситуації міських чиновників. Але, на жаль, впливу на приватних власників у міської влади немає.

А ділянка поряд з озером, яке місцеві мешканці охрестили Каланчею, якраз і є приватною власністю. Ба більше! Там розташо­вано навіть дві земельні ділянки, кожна з яких має окремого влас­ника. І що вони планують робити далі із недобудовою по сусідству із водоймами, яка поступово «обростає» купами сміття, наразі невідомо.

Самі ж озера служать своє­рідними відстійниками, аби попередити підтоплення Старого міста. В минулому році міська влада провела розчистку озер, аби вони виконували свою осно­вну функцію - забезпечували природній відтік грунтових вод.

СМІТТЄВИЙ КОЛАПС

Та сьогодні до нашої редакції поступив дзвінок обуреної мешканки, яка побачила, як на території будинку порпається тракторець, який нібито зсипає сміття та залишки будинку в озеро. Обурення жінки цілком можна зрозуміти, бо якщо заси­пати озера, то під час першого же дощу рівень води в сусідніх дворах одразу підніметься.

Наші журналісти негайно виїхали на місце, аби розібратися в ситуації. А ситуація виявилась не такою страшною, як здавалося б на перший погляд. Виявилось, що ніхто не збирається засипати озера, тим паче скидати в них сміття. Принаймні до того часу, доки не знайдуть альтерна­тивного методу боротьби із підтопленнями.

На ділянці працює тракторець підприємства «Мостозагін», що вирівнює і розчищає ділянку. «Мене сюди відправив директор, сказав розчистити все. Я не знаю, що тут будуть робити. Можливо, паркан встановлять. Власність приватна, все-таки», - знизує плечима водій.

Не отримавши вичерпної відпо­віді прямуємо до управління жит­лово-комунального господарства за коментарями.

«Ділянки по вулиці Київській знаходяться в приватній власності фізичних осіб. Зараз ми плануємо продовжити реконструкцію вулиці Київської, а саме облаштувати тротуари на ділянці від Пекарні до Розвилки. Після прокладання асфальту та встановлення бордюрів проїхати до будинку спеціальною технікою буде проблематично. Тому ми зв’язались із власником і запро­понували йому провести роботи зараз. Він пішов нам назустріч, але що саме він планує там робити нам невідомо», - відповіла Галина Плотнікова, начальник УЖКГ.

Надалі наші журналісти плану­ють розібратися в цьому питанні більш прискіпливо. Наразі, аби погасити наростаючу хвилю паніки запевняємо – ніяких додаткових незручностей роботи біля «Каланчі» броварчанам не завдадуть. А можливо, ми навіть побачимо, як на місті напівроз­валеного сараю виросте новий будинок. Хто знає…

Маргарита Струтинська

kalanca1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ