БРОВАРИ -9
НБУ USD 28.05

ХТО ТА НАВІЩО ЗНИЩУЄ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК НА ТОРГМАШІ?

Район Торгмаш часто жартома називають «негритянським районом» Броварів або ж броварською Троєщиною. Та й справді – великий район і все в ньому «не слава Богу». То від міста відрізати хочуть, демонтувавши шляхопровід, то єдиний більш-менш пристойний майданчик знищують…

Вже більше тижня інтернет роз­ривається від обурених комента­рів броварських матусь. Єдиний в їхньому районі пристойний дитячий майданчик буквально розбирають по запчастинах. З кожним днем гойдалок на ньому все менше і менше. Хто і навіщо лишає дітей останньої радості дізнавався «Громадський Ревізор».

«ПЕРЛИНА» РАЙОНУ

«Ми з малою майже щодня приходили сюди гратись, тут завжди багато дітей і розташу­вання зручне. Багато гойдалок для малечі і лавочки для батьків. А ще, навколо майданчика ого­рожа, що дуже безпечно. Кому він заважав - не зрозуміло», - у розпачі розводить руками Аліна, мешканка вулиці Москаленка (Красовського).

Та близько тижня кожного ранку, приходячи на майданчик, батьки почали помічати від­сутність деяких елементів. То гойдалки не дорахуються, то гірки. А останні декілька днів і взагалі жах. Повалені конструкції і зірване покриття. Як тут не бити на сполох?

Батьки одразу почали зверта­тись до всіх інстанцій. І в міську раду звернення написали, і заяву до поліції, і до депутата округу достукались. В ході всебічного розслідування виявилось, що май­данчик знаходиться на приватній території. Ще десять років тому її власник Валерій Шевчик підписав угоду із «Рошеном» на встанов­лення дитячого майданчику на території розважального комплексу «100». Договір був укла­дений на сім років і підприємець був зобов’язаний підтримувати гойдалки в задовільному стані. Ремонтувати, фарбувати при необхідності. Договір закінчився ще у 2013. Тож тепер пан Шевчик, на цілком законних підставах вирішив очистити територію для облаштування чогось «більш прибуткового». Назвемо це так...

ГОЛОВНЕ - НЕБАЙДУЖІСТЬ

Та що ж робити батькам і їхній малечі? І куди подінеться майдан­чик? Такі питання задавали собі і «Ревізори», і торгмашівські матусі, і депутат Борис Дудко, за яким і закріплений цей виборчий округ.

«Я проживаю на Торгмаші, обирався від Торгмашу і за час своєї депутатської каденції буду робити все в інтересах мешканців Торгмашу», - запевняє Борис Володимирович, депутат БМР.

Зокрема, після звернення мешканців депутат приклав чималих зусиль, аби залишити майданчик. За його словами під­приємцю дитячі гойдалки стали банально не потрібні і він вирішив їх демонтувати.

Але за підтримки міської влади і швидкої реакції небайдужих людей, конструктивні елементи майданчика таки вдалось залишити в місті. Відтепер їх планують передати на баланс КП «Бровари-Благоустрій».

«Зараз ми проводимо демонтаж споруд, зробимо експертну оцінку і відремонтуємо зношені запчас­тини. А потім, після ремонту, вста­новимо у спеціально визначеному місті», - розповідає Олександр Галицький, головний інженер КП «Бровари-Благоустрій».

Комунальники зізнаються, що за десять років деякі споруди зносилися. Звісно, підприємець проводив поточні ремонти гойдалок, але декілька елементів потребують заміни.

«Процес реконструкції неде­шевий і тривалий. Одразу хочу попередити всіх невдоволених, що проводитись він буде не за бюджетні кошти. Перед нами стоїть непроста задача за час ремонту підшукати для майдан­чика підходяще місце. Майданчик гарний, якісний, у підворіття такий не поставиш, бо одразу ж на металобрухт розпиляють. Хотілося б, щоб цей майданчик ще не один рік слугував броварським дітлахам», - пояснює Борис Дудко.

До речі, депутат також скликає громадськість для обговорення, аби роз’яснити броварчанам ситуацію, що склалась не через ЗМІ, а особисто. А також разом з батьками обрати нове зручне місце для подальшого розташу­вання дитячих атракціонів. Тож, «Ревізор» повідомляє: паніку від­ставити, ситуація під контролем. Сучасному дитячому майданчику на Торгмаші й надалі бути!

Ксенія Хотянович

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ