БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.98

ХТО, ДЕ ТА КОЛИ НЕЗАБАРОМ ЗБИРАТИМЕ «ПІДСНІЖНИКИ»

Сакраментальне «чисто не там, де прибирають» в броварських реаліях звучить, як «Скільки не прибирай, а весною все одно за граблі взятися прийдеться». Цього тижня у місті стартував двомісячник з благоустрою

РЯСНІ «ПІДСНІЖНИКИ» УМІСТІ

Чудові весняні квіти, які пер­шими з’являються на лісових галя­винах та є провісниками настання весни – підсніжники – вже майже відквітували, тож можна вважати, що весна вже міцно вступила в свої права. Але «весна іде – красу несе» не завжди аксіома. До краси на території міста ще дуже далеко і «прикласти» руки та зусилля до наведення ладу у Броварах доведеться якщо не кожному, то більшості – точно.

Сміття, фантики, пластикові пляшки, недопалки та інші про­дукти людської та собачо-котячої життєдіяльності густим шаром вкривають практично усе місто. І якщо взимку вся ця «краса» ховається під сніжною ковдрою, з таненням снігу на прибудинкові території, газони та зелені зони обабіч тротуарів просто страшно глянути.

За наявності у вашому дворі згуртованих та активних сусідів, які не хочуть, аби подвір’я пере­творювався на сміттєзвалище, та відповідального двірника, який у разі необхідності шви­денько прибирає незначні негаразди у вигляді розкиданих після від’їзду сміттєзбиральної машини залишків, з наведенням ладу на прибудинковій території проблем не буде. А ось з при­биранням територій загально­міського призначення доведеться поморочитися.

БЛАГОУСТРІЙ, ОЗЕЛЕНЕННЯ ТА ПОЛІПШЕННЯ

З року в рік чиновники нама­гаються весною залучати до прибирання міста мешканців та підприємства. До слова, поважаючі себе та своїх клієнтів підприємства та організації, і без особливих вказівок вже готуються до проведення «великого при­бирання» у місті.

«Ми традиційно відразу після настання сприятливих погодних умов, коли земля вже підсохла, починаємо проводити роботи по благоустрою – чистимо, загрі­баємо, проводимо санітарну роз­чистку. Свої території ми знаємо, так що офіційного розпорядження іноді навіть не чекаємо», - каже директор КП «Броваритеплово­доенергія» Сергій Сафронов.

Весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану територій міста щорічно розпо­чинається в середині березня і закінчується, відповідно, у травні. За цей час проводяться підготовчі роботи та організовуються міні- суботники у різних куточках міста. Цьогоріч двомісячник розпочався 14 березня.

«Наш відділ підготував розпо­рядження щодо проведення дво­місячника, де враховані основні заходи, направлені на приведення в порядок міста після зими. Тери­торій, які потребують особливої уваги вистачає, тому будемо ретельно аналізувати та нама­гатимемось охопити роботами з благоустрою все місто», - каже в.о. начальника спецвідділу по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Олег Єжаков.

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ

Як і кожного року, особливу увагу при організації двомісяч­ника приділяють залученню мешканців міста, звичайних горо­дян, до проведення прибирання. Після визначення дня проведення загальноміського суботника через ЖЕКи, підприємства та ЗМІ нама­гаються закликати броварчан взяти участь у загальноміському прибиранні та допомогти кому­нальникам. Усього декілька годин роботи на свіжому повітрі, без­перечно, набагато корисніше від «пролежування» дивану чи «про­сиджування» перед комп’ютером.

«Ми дуже сподіваємося, що хоча б цього року побачимо в лавах тих, хто прагне зробити місто чистим та затишним, більше активних броварчан, які не тільки критикувати владу можуть, але й конкретними справами допоможуть не нам, а в першу чергу собі та своїм дітям», - каже заступник міського голови Григо­рій Голубовський.

Важко не погодитися, адже жити в чистому місті хочеться кожному, а ось зробити для цього бодай декілька рухів граблями чи лопатою, не кожному під силу. Звісно, набагато легше виглядати з балкона та ще й з цигаркою в зубах і керувати з п’ятого поверху працівниками виконкому, які вигрібають самими ж мешкан­цями занедбаний палісадник.

Однак, хочеться вірити та спо­діватися, що з кожним роком активність броварчан у цьому питанні зростатиме у геометрич­ній прогресії. Тому, слідкуйте за оголошеннями, читайте інформа­ційний рядок на адмінбудинку та приєднуйтесь до акції чистоти. І тоді все у нас буде весняно!

Ольга Підлісна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ