БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЬ! ПО ВУЛИЦІ СИМОНЕНКА ПОЧАЛИСЬ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ

Ледве не одна з найбільш багатостраждальних вулиць міста. Шикарні будинки, сучасні житлові комплекси… Але одне «але» - ввечері тут хоч око стрель. Жодного ліхтаря на цілу вулицю, а ще й тротуарів немає. Та от і сюди прийшло свято

ПАГОРБИ ГЕТЬ!

Близько тижня тому комуналь­ники нарешті виконали припис координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху вико­навчого комітету та демонтували три «пагорби», що встановив один з місцевих мешканців на кшталт «лежачих поліцейських». За словами водіїв і таксистів «аж дихати легше стало, як ці горби зникли». Бо вже майже півроку, як вони отруювали життя всім навколо. Окрім того, що ходова частина машини потерпала від неочікуваних стрибків, бо через відсутність освітлення побачити ці горби було неможливо, так вони ще й спричиняли до збільшення кількості вихлопних газів від автомобілів. А про хворі спини пасажирів маршруток і взагалі нема чого казати.

«Я щодня їжджу у 810 на роботу і назад. Як попадеться якийсь водій-гонщик, то стережись. Із здоровою спиною ти на зупинці не вийдеш. Потрясе так, що мало не здасться. Я вже три місяці на масаж ходжу, аби до ладу себе привести», - жаліється Віктор, мешканець ЖК «Купава».

І хто відповідальний за цей безлад досі достеменно невідомо. Як то кажуть «герой побажав залишитись невідомим». Тому демонтувати так звані пристрої примусового обмеження швидко­сті довелось співробітникам КП «Бровари-Благоустрій».

LIGHT ON!

Та на ліквідації саморобних «поліцейських» діло не заверши­лось. Схоже, що комунальники нарешті всерйоз взялися за Симоненка. Вже декілька днів три­вають роботи по облаштуванню зовнішнього освітлення по вулиці, наразі триває монтаж нових опор.

«На минулому тижні ми вста­новили п’ять бетонних опор, сьогодні ще сім. Всього плануємо встановити вісімнадцять. Потім тиждень, аби дати бетону застиг­нути і будемо розпочинати висотні роботи», - повідомляє Олександр Галицький, головний інженер КП «Бровари-Благоустрій».

Комунальники обіцяють, що до кінця місяця мережі освітлення буде встановлено. Планується встановити 18 ліх­тарів, здебільшого не нових, а відремонтованих.

«У нас після демонтажу зали­шилися робочі ліхтарі. Наразі точно сказати скільки їх не можу, але якщо їх відреставрувати, то це чимало зекономить кошти», - додає Олександр Галицький.

Отже, будемо сподіватись, що вже до кінця місяця по вулиці Симоненка буде світло і вдень, і вночі. Та ще одна біда на вулиці залишиться – відсутність тротуа­рів. Та хто знає, може броварські комунальники настільки роз­женуться, що і взагалі доведуть вулицю до ладу. Але не будемо загадувати…

Кристина Славінська

stolbu

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ