БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

КОМУ НА ГОЛОВУ НЕ КРАПАТИМЕ : РЕМОНТИ ДАХІВ У БРОВАРАХ

З дахом жартувати не варто. У когось він «їде», у когось протікає, а когось взагалі заливає після кожного дощу чи снігопаду. Мешканцям яких будинків у цьому році полатають дахи – вивчав питання «Громадський Ревізор».

ЩОРІЧНІ КЛОПОТИ

Порівняно з іншими проблемами житлово-комунального сектору, ремонт дахів можна вважати не такою вже й, даруйте за тавтоло­гію, проблемою. Нарікань на вико­ристання тазиків та відер у якості водозбірників, «мальовані» стелі з декоративними «розводами», в яких при наявності яскравої фан­тазії можна побачити і зайчиків, і котиків, та на зіпсовані шпалери останнім часом не так багато. Можливо, свою роль зіграло те, що декілька років тому у місті досить активно проводилися роботи по заміні так званих м’яких покрівель на шатрові, та й поточні ремонти виконуються постійно.

«В минулому році нам нарешті зробили ремонт даху, тож тепер ми з легкою душею можемо зробити нормальний ремонт у квартирі. А то виходить так – зроби ремонт і чекай наступного дощу, щоб знову переклеювати шпалери, нашо воно таке треба? От і чекали вже навіть не знаю скільки», - каже Наталя Володимирівна, мешканка 9 поверху будинку, що по вул. Небесної Сотні, 15Б (колишня вул. Возз’єднання).

Зовсім інша риторика звучить у скаргах людей, які ще не відчули себе щасливчиками, щільно захищеними згори від негараздів та примх матінки-природи.

«Ну, не можу сказати, що прям капає, але в одному кутку постійно вогко. Плісняву нічим вивести не можу, а це є дуже небезпечно для здоров’я. Чули, що начебто на цей рік заплановано поремонтувати нам дах. Дуже добре було б», - без особливої надії в голосі ділиться думками Світлана, що мешкає у будинку по вул. Металургів,9.

ПЕРСПЕКТИВНІ ПЛАНИ НА ПОТОЧНИЙ РІК

За інформацією управління жит­лово-комунального господарства, тільки за останні два роки у місті було проведено капітальний ремонт понад 30 дахів.

«Звичайно, ми розуміємо, що дахів, що потребують ремонтних робіт, у місті ще вистачає. Однак, через обмежене фінансування ми обрали ті, що потребують ремонту найбільше», - ділиться планами на 2016 рік начальник управління житлово-комунального госпо­дарства Галина Плотнікова.

Тільки за 2015 рік було відремон­товано покрівлі на вул. Героїв УПА (вул. Кирпоноса), 15, Володимира Великого (вул. Енгельса), 10-А, Ярослава Мудрого (вул. Кірова), 51, вул. Олімпійська, 10-А, вул. Аркадія Голуба (вул. Постишева), 5-Б, вул. Марії Лагунової, 11, вул. Небесної Сотні, 15-Б, бульв. Незалежності, 16-Б. Минулого року на капітальні ремонти м’яких та шатрових дахів було виділено понад 2 млн. грн.

Аби задовольнити усі скарги від броварчан, що все-таки надходять до броварських ЖЕКів, потрібні немалі кошти – десятки мільйонів, як мінімум. Втім, незважаючи на «бюджет економії - 2016», рядок запланованих витрат на ремонтні роботи в частині покрівель, радує немалими сумами.

«Цього року ми запланували на капітальний ремонт шатрових дахів 1 млн. 200 тис. грн. Цей вид ремонту буде проведено на шести будинках. Той же капітальний ремонт, але вже м’яких покрівель, буде проведено у 14ти будинках, на ці завдання виділено 1 млн. 662 тис. грн.», - каже начальник управління житлово-комуналь­ного господарства.

Роботи будуть проводитися протягом року, на другий та третій квартал заплановані ремонти шатрових дахів, а третій та чет­вертий буде зайнятий капітальним «латанням» м’яких покрівель.

Олена Марченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ