БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

ЗІРКИ Х-ФАКТОРУ В БРОВАРАХ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «РАЗОМ ЗА ЖИТТЯ!»

У неділю, 28 лютого, благодійний фонд допомоги онкохворим «Інна» влаштував концерт на підтримку онкохворих Броварщини. Це вже не перший захід, організований фондом. Команда благодійників регулярно організовує подібні акції по збору коштів. «Громадський Ревізор» також не оминув захід стороною

На цей раз організатори ще плідніше попрацювали і окрім концерту влаштували цілий день майстер-класів і виступів. Окрім довгоочікуваних гостей із столиці в цей вечір публіку розважали комедіанти і вихованці танцю­вальних та співочих колективів. У неділю всі вони зібралися у Брова­рах з однією метою – допомогти людям, що мають захворювання на рак.

З РАНКУ ДО НОЧІ

Концерт-хол у Терміналі був роз­ділений на дві частини. З одного боку за столами проходили різно­манітні майстер-класи, а з іншого, за темною ширмою проходив концерт. З дванадцятої ранку тут виступали танцюристи, співаки, майстри розмовного жанру. Маленькі хлопчики й дівчатка із веселою посмішкою виходили на сцену і дарували свою творчість присутнім.

«Для мене кожний виступ – це подія. Я дуже люблю сцену і аплодисменти. Чому ми сьогодні тут виступаємо точно не знаю, але нам сказали, що ми робимо дуже добру справу. А робити добрі справи – це правильно», - впев­нено пояснює одна з маленьких танцюристок. І ми не можемо із нею не погодитись.

ЗІРКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МАСШТАБУ

Ближче до вечора на сцені почали з’являтися більш серйозні виконавці. Броварський гурт «Formingo», що виконує свої пісні у рок-форматі відкрив так звану другу частину вечора. Хлопці нещодавно на великій сцені, але вже почуваються, як справжні аси. Вони поважно наголосили зі сцени, про важливість допомоги і підтримки людей, які цього потребують.

«Чи ви знаєте скільки коштує місяць лікування від раку? Це дуже велика сума, непідйомна для середньостатистичної укра­їнської родини. Саме завдяки таким благодійним вечорам вони мають надію на життя і одужання», - говорить в мікрофон Дмитро Бабак, переможець п’ятої частини супершоу «Х-Фактор», який піднявся на сцену одразу за броварськими рокерами.

Загалом, незважаючи на не дуже веселий привід концерту, настрій в залі панував піднесений. Напевно, присутні відчували, що роблять добру справу і тому були сповнені завзяття.

«Ми дуже вдячні всім, хто допо­магав нам в організації заходу і всім небайдужим, хто прийшов на наш концерт, аби підтри­мати діяльність нашого фонду і наших підопічних», - зазначають організатори.

За час проведення акції на під­тримку онкохворих було зібрано більше 33 тисяч гривень, що на 10 тисяч більше, ніж під час минулого заходу в «Прометеї». Всі кошти будуть спрямовані на допомогу підопічним фонду «Інна». До речі, така позитивна динаміка заходів вражає. Наші журналісти мають надію, що броварчани, як і українці в цілому, стають більш чуйними та уважними до чужого горя. А якщо це й справді так, то нашу країну очікує велике і світле майбутнє.

Ксенія Хотянович

xfi

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ