БРОВАРИ +1
НБУ USD 28.26

8 ЗАКЛАДІВ ДО 8-ГО БЕРЕЗНЯ

Ще зовсім трохи і настане цей день. День, який всі чоловіки чекають із невщухаючим хвилюванням. День, коли жінки можуть просити все, що забажають, і чоловіки повинні це виконати. Міжнародний день жінок, 8 березня. То куди ж повести своїх коханих у цей святковий день?

Варіантів може бути чимало. Можна влаштувати романтичну вечерю вдома, можна сходити в кіно чи театр, або влаштувати справжню мандрівку в інше місто чи навіть країну. Дякувати, вихідних для цього достатньо. Можна ще відправити ваших жінок до салону краси, замовити пакет послуг на цілий день, а самому вдома відпочивати. Та «Громадський Ревізор», зібравши думки жінок редакції, зробив суб’єктивний висновок, що вечеря в ресторані – це оптимальний варіант. Особливо, якщо в вашій сім’ї не одна жінка, а декілька. Сімейна вечеря у вишуканому закладі – ну хто від такого відмовиться…

8b8b18b28b38b48b58b68b7

Як бачите, аби влаштувати своїм принцесам справжнє свято не обов’язково їхати до Києва і витрачати чималі кошти. Можна зробити вечір незабутнім і в рідних Броварах. Як то кажуть: «І самі з вусами».

Маргарита Струтинська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ