БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

КАПІТАЛЬНІ ТА ПОТОЧНІ: ЯКІ ДОРОГИ ЦЬОГО РОКУ БУДУТЬ ВІДРЕМОНТОВАНІ У БРОВАРАХ?

Вічне, як Рим питання – ремонт доріг. Мешканці яких вулиць можуть розраховувати на поліпшення стану дорожнього покриття, дізнавався «Громадський Ревізор»

Ремонтні роботи на дорогах, таке враження, що не закінчу­ються ніколи. І це дійсно так. Адже десь рух транспорту стає більш інтенсивним, десь починаються будівельні роботи і активно рухаються завантажені будмате­ріалами авто, десь просто дорога не ремонтувалася роками, а то й десятиліттями. І звертаються мешканці куди тільки можна – до міської влади, в управління житлово-комунального господар­ства, в редакції газет – просять, вимагають, скаржаться.

«Ми ніколи не бачили асфальту на нашій вулиці, його тут просто ніколи не було. Найменший дощик – і вулиця перетворю­ється на непрохідне болото. Щоб дійти до асфальту, мусимо на ноги поліетиленові пакети одягати. Коли вже закінчиться це знущання?!» - скаржаться нам броварчани з вулиці Кармелюка. Та й хіба тільки цієї одної. 40% вулиць у Броварах і зараз ще мають грунтове покриття, тобто асфальтом там дійсно ніколи й «не пахло». Якби ми спробували опу­блікувати список усіх вулиць, які потребують негайного ремонту, мабуть, довелося б спецвипуск газети організовувати.

ЯК ОБИРАЮТЬ ОБРАНИХ

Капітальні та поточні ремонти доріг плануються та проводяться щорічно. Яким же чином серед десятків заявок та звернень обираються саме ті вулиці, де в поточному році буде проводи­тися довгоочікуваний, а іноді і багатостраждальний ремонт дорожнього покриття.

«Перш за все ми розглядаємо подання від балансоутримувача доріг (КП «Бровари-Благоустрій» - прим.ред.), враховуються строки останнього ремонту дороги, інтенсивність руху, а також, що дуже важливо для мешканців – ті дороги, де проходять маршрути громадського транспорту», - кажуть в міському управлінні жит­лово-комунального господарства.

ЩО РІК ПОТОЧНИЙ НАМ ГОТУЄ

На поточний 2016 рік заплано­вано продовження капітальних ремонтних робіт, що було роз­почато в минулому році. Мова йде про вулиці Радгоспна та Металургів. Строк виконання, а отже і завершення робіт – третій та четвертий квартал поточного року. Загалом на ці роботи з міс­цевого бюджету виділено 2 млн. 890 тис. грн. Більше «капіталок» на дорогах, на жаль, не заплановано.

Що ж стосується поточних ремонтів, то тут, можна сказати, справи веселіші, список нараховує 10 пунктів, а фінансів виділено вдвічі менше – 1 млн. 600 тис. грн. Але сподіваємося, що всі витрати не просто заплановані, але й ретельно прораховані, а отже цих коштів вистачить на приведення до ладу десятка броварських вулиць.

«Всі ці об’єкти знаходяться у плачевному стані, навіть не можна виділити, де справи найгірші. Зазимський шлях (Челюскіна), Залізнична, Кобзарська (Папаніна) та й всі інші вже давно потребу­вали ремонту. Практично на всі ці вулиці є звернення від мешканців, що вже не один рік чекають на покращення стану дорожнього покриття», - каже начальник міського управління житлово- комунального господарства Галина Плотнікова. Окрім того,капітальним та поточним ремонтам підлягають внутрішньоквартальні міжбудин­кові проїзди та тротуари.

Катерина Ковальчук

dorogi t1dorogi t2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ