БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

ЧАРІВНІ МИТТЄВОСТІ БАЛЬНОЇ КРАСИ

Як риторичним є питання про те, що є першопричиною – курка чи яйце, так можна довго сперечатися, що виникло раніше – танок чи музика. Звичайно, музика може просто звучати, людина – просто ритмічно рухатися в цілковитій тиші, але коли ці дві стихії поєднуються, стається справжнє диво…

«СВІТЛОТЕХНІК» ЗАСВІТИВСЯ МАЙСТЕРНІСТЮ

Танець – хвилюючийтабагато­граннийвидмистецтва. Він не тільки відображає почуття людей, їх ставлення до життя, але й сам є життям. 20 лютого зал спортив­ного комплексу «Світлотехнік», де зазвичай звучать гучні емоційні вигуки спортивних вболіваль­ників, наповнився чарівною музикою віденського вальсу, запальними ритмами ча-ча-ча та джайву, експресивними мелоді­ями пасадоблю та пристрасного танго…

«Ми вже вдруге проводимо подібний конкурс. В минулому році конкурсантів було 320, цьогоріч ми приймаємо вже 470 учасників, яким від 3 до 15 років, понад 25 колективів. Конкурс роз­ростається і це приємно», - кажуть організатори «Стар-денсу» Олек­сандр Горовецький та Олександр Яночек.

ВИХОВУЄМО ЮНИХ ЛЕДІ ТА ГАЛАНТНИХ КАВАЛЕРІВ

У просторому залі яблуку ніде було впасти. Юні конкурсанти у яскравих костюмах, до речі про них можна писати окрему статтю – настільки гарними та витонченими виглядали у наря­дах кольору фуксії, апельсину чи соковитої зелені з надзвичайною кількістю блискіток, пайєток та камінців дівчатка та якими еле­гантними були їх партнери у більш стриманих, як і личить чоловікам, костюмах.

«Бальні танці - це не просто фізичні вправи, це не тільки вміння чути музику та розуміти її красу, це ще й важливий е лемент виховання наших дітей. Вони вчаться шанобливому ставленню одне до одного, вчаться красі людських стосунків», - каже Тетяна Задорожна, мама 9-річної Катрусі.

І дивлячись, з яким трепетом юна леді подає руку своєму партнеру, як зосереджено веде партнерку в танці 10-річний кавалер, віриться, що такі відно­сини вони перенесуть і в реальне життя. І такий хлопчик ніколи не образить дівчинку, а дівчинка залишатиметься еталоном жіночності та ніжності.

ЗІРКОВИЙ СЮРПРИЗ ВІД ЧЕМПІОНІВ

Конкурс проходив за підтримки депутата Київської обласної ради Олега Іваненка. Олег – чемпіон- паралімпієць, приклад для багатьох людей, що потрапили у складні життєві обставини.

«Змінивши статус депутата міської ради на обласного, мої наміри допомагати та розвивати у нашому міста спорт та мистецтво, не змінилися. Тому на мою осо­бисту підтримку юні броварські таланти можуть завжди розрахо­вувати», - каже Олег Валерійович.

Справжнім подарунком для усіх присутніх, а для маленьких конкурсантів – прикладом та взірцем, стали показові виступи двох зіркових танцювальних пар – багатократних чемпіонів та при­зерів Європи та Світу з бальних танців для людей з обмеженими фізичними можливостями, вихованцями столичного клубу «Березіль».

Ілона Слуговіна та Валерій Бевзюк обидва «візочники», тан­цюють разом вже понад 10 років. Партнерка - 5-ти кратна чемпіонка Світу, заслужений майстер спорту України, 6-ти кратна чемпіонка Європи та Кубку Світу, її досвід­чений партнер - майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Світу 2010 р., срібний призер 2015 р., багаторазовий переможець Кубків Світу.

«Танець – це наше життя! Бажаємо учасникам, які тільки починають танцювати, досягти неймовірних вершин, і головне – ніколи не здаватися!», - кажуть після виступу усміхнені та яскраві Ілона та Валерій.

tanci

 

Комбі –пара (один з партнерів – здорова людина) Наталія Без­палова та Михайло Савєльєв - майстри спорту України, чемпіони України 2014 р., срібні призери Кубку Світу, фіналісти Чемпіонату Світу. Наталя після важкої травми опинилася у інвалідному візку, однак, не розчарувалася у житті, а просто навчилася йому радіти.

Вони не просто танцювали, вони пурхали по паркету, рухаючи колеса. І дивлячись на цих силь­них духом і таких прекрасних у своєму бажанні повноцінно жити людей, розумієш, що кращого подарунка для учасників бальної феєрії організатори і придумати не могли!

«Діти стоять на початку дуже цікавого шляху і дуже хочеться, щоб наполегливість та захоплення танцями допомагали їм про­йти цей шлях і не зупинитися, навіть коли здаватиметься, що нестерпно важко. Тільки з любов’ю до танцю можна пройти цей шлях!», - каже надзвичайно гарна жінка та прекрасна танцю­ристка Наталя Бєзпалова.

Майже годину зайняло фінальне нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Стар-денс». І дуже приємно відзначити, що серед переможців у кожній категорії та номінації обов’язково присутні і вихованці броварської школи бального танцю, що була представлена колективами «Тандем» - керівник Олександр Горовецький, «Елеріна» - тренер Ірина Бездушна, «Алекс-денс» під керівництвом Анастасії Семе­ренко, «Престиж» - тренує Микола Пащенко. Броварчани, як завжди, неперевершені!

Ольга Підлісна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ