БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

СТРІЛИ, ЩО ВЛУЧАЮТЬ ПРЯМО В СЕРЦЕ ПІДСУМКИ РОМАНТИЧНОГО КОНКУРСУ «СТРІЛИ АМУРА»

Традиційно до Дня Закоханих у Броварах влаштовують загальноміський конкурс «Стріли Амура». Як він проходив цього року та хто став переможцем дізнавався «Громадський Ревізор»

День Святого Валентина при­йнято відзначати 14 лютого. Це свято в Європі почали шанувати ще кілька століть тому, в Україну воно прийшло зовсім недавно і стало популярним у 90-х роках. Святий Валентин вважається покровителем усіх закоханих, тому це свято дуже романтичне.

У цей день прийнято дарувати одне одному «валентинки» – вітальні листівки у вигляді сер­дечок, з добрими побажаннями, словами кохання, пропозиціями руки та серця чи просто жартами, які відправляються анонімно. Окрім «валентинок» закохані дарують квіти, як правило чер­вонного кольору, який символізує кохання і пристрасть. До того ж це свято – гарна нагода зізнатись у своїх найпотаємніших почуттях.

ЮНІ «ЗАКОХАНІ»

11 лютого у Броварському навчально-виховному комплексі відбулася розважальна програма «Стріли Амура», присвячена Дню Святого Валентина. У заході взяли участь представники від учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста. Захід «Стріли Амура» проводиться щорічно. Організаторами заходу виступило управління освіти, Броварське навчально-виховне об`єднання та Рада дітей та учнівської молоді міста.

«Я вперше організовувала таке масове дійство, дуже хви­лювалася та всі мої очікування перевершили себе. Це дуже важливий захід, адже він дає можливість дітям познайомитися, знайти спільні інтереси. Це все ж таки дозвілля, виховний якийсь процес», - зазначає Ірина, коор­динатор Ради дітей та учнівської молоді міста.

«Ми навіть не очікували, що у нас вийде така програма. Свято було організовано дуже добре, всі гості вийшли в прекрасному настрої. Кожна пара, на мій погляд, була гідна перемоги. У наступному році обов`язково придумаємо ще більш цікаву програму», - ділиться своїми враженнями представник Управління освіти Вікторія Степанівна.

ТУРЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕМОЖЦІ

Всі пари були в образах відомих та легко пізнаваних персонажів та демонстрували свої здібності, а особливо культуру мови та артистизм. Пару-переможця визначали інтерактивним голо­суванням. Гості віддали перевагу «Сулейману» та «Роксолані», а цьо­горічні триумфатори отримали солодкі подарунки і можливість розділити разом романтичну вечерю у місцевому кафе «Візит».

«Ми дуже довго готувалися до цієї події і, на мій погляд, все пройшло навіть краще, ніж плану­валося. Всі учні дуже зблизилися між собою, а дехто навіть знайшов прекрасних друзів. Завдяки таким заходам, старшокласники мають можливість знайти товаришів за інтересами, проявити свої здібності, а також у якійсь мірі відкрити свої таємні таланти», - розповідає одна з учасниць, учениця 8-го класу, Діана.

Подібні заходи несуть у собі не лише розважальну складову, а й пропагують ввічливе ставлення один до одного, розкривають таланти школярів і формують дружні взаємовідносини між учнями броварських шкіл.

Анна Полякова

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ