БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

КУДИ БІГТИ ТА ЗА ЩО ХАПАТИСЬ ІНСТРУКЦІЯ З «КОРИСТУВАННЯ» МЕДИЧНИМИ ЗАКЛАДАМИ

Незважаючи на те, що реформа медицини відбулася декілька років тому, багато хто ще й досі не розібрався у якому випадку до якого лікаря звертатися. «Громадський Ревізор» вирішив нарешті поставити крапки над «і» в цьому питанні

Якщо перевести все на жарт і вже зовсім спростити, то можна сформулювати такий примітивний алгоритм: погано себе почуваєш – іди до сімейного лікаря в амбулаторію, не можеш іти – телефонуй в 103. Але відкинувши жарти, доводиться констатувати – розуміння наслідків державної реформи медицини у броварчан немає.

103 – це диспетчерська служба екстреної невідкладної допомоги. Саме за цим телефоном визначать, який саме ваш випадок – екстрений чи невідкладний - та викличуть бригаду.

Якщо ж є можливість самостійно дістатися лікарні, то пряму­вати треба до амбулаторії сімейної медицини, до сімейного лікаря, що закріплений за вашою адресою. Якщо у вас на меті звичайне профілактичне обстеження, то звертатися також треба до терапевта. Саме він призначить всі необхідні аналізи та проведе огляд.

А щоб роз’яснити це питання остаточно для всіх і кожного, нашу журналісти поспілкувалися з лікарями кожної з ново­створених структур і отримали роз’яснення хто з них і коли прийде Вам на допомогу.

 medmed3med2med1

 Як бачимо, система не така вже і складна, достатньо лише трохи розібратись. Будьте здорові!

Маргарита Струтинська

med t

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ