БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

ХТО ОТРУЮЄ БРОВАРЧАН? ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ СВІТ ІЗ СМЕРДЮЧИМ ПОВІТРЯМ

Безвідходне та безвідмовне виробництво? Як це? Краще запитати про це у ТОВ «Бровари Вторма»

БРОВАРСЬКЕ ГЕТТО

До нашої редакції звернулася мешканка Броварів, що проживає по вулиці Богунського. За її сло­вами на вулиці нема чим дихати, а буквально за декілька метрів від паркану її будинку знаходиться «екологічне» підприємство «Бровари Вторма», що останні декілька місяців і вдень, і вночі палить відходи, що й спричиняє нестерпний запах.

«Спочатку палили лише вве­чері та й то нечасто. А в останні тижні і взагалі совість втратили. Дим валить майже цілий день. На вулицю вийти неможливо, дихати нема чим, собака весь про­вонявся. Ми хвилюємося за своє здоров’я», - занепокоєна Ірина.

І недарма, адже саме ця бро­варчанка, якій не пощастило із сусідами, останні декілька тижнів жаліється на алергічний кашель, що роздирає горло. Наразі вона навіть проходить обстеження в інституті здоров’я, аби довіда­тися причини алергії, якої в неї з народження не було.

Отже, незважаючи на заклики підприємства про сортування сміття та напускне піклування про майбутнє нашої планети, працює підприємство за цікавим принципом: «Допомагаємо одним за рахунок інших».

ДОПИТЛИВІСТЬ, ЩО ЗІГРАЛА ЗЛИЙ ЖАРТ

Та наші журналісти звикли не довіряти чужим словам і виїхали на місце самостійно. На жаль чи на щастя, диму ми не побачили, але повітря навколо настільки прося­кло неприємним запахом, що одяг «Ревізорів» моментально вбрав у себе жахливий сморід. Як жити в таких умовах - незрозуміло…

І не тільки нас зачепила ця проб­лема. Місцеві мешканці достука­лися і до місцевого депутата, що закріплений за їхнім округом. Володимир Білокінь особисто виїхав на вулицю Богунського і також ледь не задихнувся від «чарівного амбре».

vtorma1

«Хоч я і знаходився біля під­приємства хвилин двадцять не більше, але горло дерло до вечора. Не можна людям жити в таких умовах», - зазначив у коментарі нашому виданню Володимир Білокінь.

І депутат, і мешканці триклятої вулиці, і наші журналісти – всі солідарні в одному: так бути не повинно. Та й що робити чудово знають – треба припинити це отруєння і перенести підприєм­ство, щонайменше в інше місце. На жаль, коментар від власника компанії, Леоніда Черепейніка, нашим журналістам не вдалося отримати. Генеральний директор лише кидає трубку на всі наші спроби з ним поспілкуватись. Напевно, нема чого сказати…

ВИСНОВКИ РОБІТЬ САМІ…

Цікавий факт: після того, як місцеві мешканці підняли «бучу», звернулися до журналістів та депутатів, бо жити взагалі стало неможливо – на підпри­ємстві запанувало неймовірне затишшя. Вже більше тижня повітря на вулиці Богунського свіже та чисте, а через місяць і санстанція не знайде в ньому нічого шкідливого. Та й за словами сусідів – активність на «Бровари Втормі» значно зменшилася. Якщо ще тиждень тому дим стояв коромислом, а автомобілі та фури з контейнерами проїжджали чи не кожної години, то тепер ворота по вулиці Богунського закриті майже цілодобово.

І нібито в виконкомі вирішили навіть створити робочу групу, щоб перевірити, як ідуть справи на підприємстві. Але вже майже тиждень, як не можуть визна­читися з її складом. А тим часом на території «Бровари Вторма» ведеться активна робота. Та вже не по утилізації сміття, а по навантаженню автомобілів. Чим їх вантажать через двометровий паркан роздивитися неможливо. Отже, коли група нарешті буде сформована і добереться до підприємства, то там, як кажуть, «комар носа не підточить».

Та пройде тиждень-два, меш­канці лише видихнуть спокійно, аж підприємство знову задимить, тут і до бабки не треба ходити. І «крайніми» в цій історії знову залишаться люди, що за нео­бачністю придбали будинок в «екологічно чистій зоні» поряд з лісовими насадженнями. От так і виходить, що хтось гробить здоров’я у власному будинку, а хтось на цьому здоров’ї заробляє неабиякі кошти.

Ксенія Хотянович

vtorma

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ