БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

ЗАМОРОЖЕНЕ ПИТАННЯ. ЧАСТИНА ДРУГА КОЛИ ЗАВЕРШАТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ШЛЯХОПРОВОДІ?

В епопеї «ремонт шляхопроводу по вулиці Кутузова» новий етап. До яких наслідків призвело чергове нововведення і коли історія, нарешті, завершиться дізнавався «Громадський Ревізор»

З 30 грудня 2015 року шляхо­провід по вулиці Кутузова став з одностороннім рухом. Відтепер, згідно розпорядження міського голови, аби уникнути аварійних ситуацій, рух повинен здійсню­ватися наступним чином: в бік Торгмашу – по двом полосам шляхопроводу, а у сторону масиву – в об’їзд по вулиці Вокзальній. Та чи всіх задовольнило подібне рішення?

ДАЛІ ВИТЯГНУТОЇ РУКИ НІЧОГО НЕ БАЧУ…

Цікавий факт: незважаючи на те, що розпорядження про введення одностороннього руху по вулиці Кутузова було опубліковано ще 9 листопада, виконане воно було лише в переддень Нового Року.

«Нам необхідно було погодити нову схему руху автотранспорту в ДАЇ та встановити відповідні знаки, обмежуючі рух», - пояснює затримку заступник міського голови Василь Андрєєв.

Але, врешті решт, справу зроблено – шляхопровід став одностороннім. Однак, таким він став лише на папері та на обмежувальних знаках вздовж дороги. В перший же день - майже щогодинно аварійна ситуація. І скільки не говорилося про обмеження, скільки знаків не встановили, скільки у соціальних мережах не обговорювали це наболіле питання, пояснення у водіїв, що їдуть попри правила, однакове: «А звідки мені знати? Я завжди так їжджу». Тобто, робимо логічний висновок: броварські водії їздять за звичкою та інтуїтивно. Звертати увагу на дорожні знаки та розмітку для більшості з них - справа десята.

ПІШІ ПРОГУЛЯНКИ СПРИЯЮТЬ ДОВГОЛІТТЮ

Дякувати Богу, за декілька днів, ціною власних нервів, водії таки розібралися з новими правилами руху. Не без стресів та обурень, звісно ж. Та й тут на броварчан чекав новий сюрприз.

Згідно розпорядження гро­мадський транспорт, що раніше прямував через шляхопровід тепер повинен здійснювати рух наступним чином: по вулиці Вокзальній, потім повертати на вулицю Щербакова і виїжджати на Кутузова біля зупинки «Радіос­танція». Звісно, для водіїв набагато простіше й далі продовжувати рух по Вокзальній, в об’їзд зупинки. Так і часу менше витрачається, і палива, бо не треба робити зайвий крюк. А за досвідом мину­лих років зупинка по кількості пасажирів може позмагатися хіба що з Геологорозвідкою, куди постійно прямують напівпусті маршрутки.

Але відтепер все змінилося. Водій, що не полінується та зверне на вулицю Щербакова отримає неабиякий джек-пот у вигляді десятка пасажирів на зупинках «Радіостанція» та «Заправка».

«У нас раніше кожні п’ять хвилин була маршрутка на Київ. А зараз виходиш і наче лотерея. Або одразу сядеш і поїдеш, або 40 хвилин чекати. А іноді і взагалі простіше дістатися пішки до Вокзальної і там сісти», - жаліється Віктор.

КОЛИ НА ДИВО ЧЕКАТИ?

Аби поставити все ж таки крапку у новому витку довгограючої істо­рії, наші журналісти попрямували до відповідальних осіб, а саме у Відділ капітального будівництва та до управління економіки Броварської міської ради.

Як нам повідомили у ВКБ, ремонтні роботи на шляхопро­воді тимчасово припинені через несприятливі погодні умови. Але все не так просто. Із потеплінням одразу розпочати ремонт не вийде, бо дія договору на вико­нання підрядних робіт заверши­лась у 2015 році. Тому спочатку треба пролонгувати договір на поточний рік та передбачити в бюджеті міста кошти на його виконання.

Залишається лише сподіватись, що до завершення зимових моро­зів і снігопадів всі бюрократичні нюанси будуть залагоджені і, разом із потеплінням, роботи відновлять.

Що ж до транспортного питання, то за попередніми даними одно­сторонній рух шляхопроводом буде діяти до квітня, а там все залежить від швидкості виконання робіт підрядниками. Ситуацію ж із відхиленням від маршруту тран­спорту в управлінні економіки вважають вичерпаною.

«Ми вже проробили це питання і провели бесіду із перевізниками. Вони пообіцяли нам зобов’язати всіх водіїв не відклонятися від маршруту. Взагалі ситуація виникла через несумлінність та самостійність деяких водіїв. Та після перших же звернень від гро­мадян ми звернули увагу на цю проблему. На сьогоднішній день зауважень до руху транспорту по вказаному маршруту немає», - повідомляє Микола Загуменний, начальник управління економіки.

Отже, новий виток – нові про­блеми і їх рішення. Далі буде…

Маргарита Струтинська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ