БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ БРОВАРСЬКОЇ МАЛЕЧІ

Неможливо уявити Новий рік без веселощів, чарів, подарунків та сюрпризів. І дорослі, а надто діти, чекають цього казкового періоду, який пахне хвоєю та мандаринами, світиться різнокольоровими вогниками гірлянд та блискітками традиційного «дощику». А як же інакше, адже саме на Новий рік можна побачити справжні дива, потрапити в казку та стати яким завгодно героєм – Суперменом, Принцесою, Феєю або на крайній випадок одним з семи гномів.

Офіційний Новий рік вже за декілька днів постукає у двері кожної оселі, а ось для найменших мешканців нашого міста, казкова пора вже настала. У кожному дошкільному навчальному закладі було проведено новорічні ранки, кожен був по-своєму унікальний та неповторний. І зараз ми спро­буємо разом з вами завітати в декілька садочків Броварів, але ті, хто залишився цього року «поза кадром» нашої розповіді, не сумуйте - ви обов’язково отри­маєте нашу прискіпливу увагу у наступному році.

ОТОЖ, МИ ПОЧИНАЄМО…

У дошкільному навчальному закладі «Зірочка» новорічні ранки пройшли 24 грудня. Як завжди, по традиції, до дітей заві­тали Дід Мороз та Снігуронька, а ще рудохвоста Лисичка, з казко­вого зимового лісу. Малеча була в захваті від цікавих ігор та танців, які виконували казкові герої. Не минулося і без несподіванок, так, у старшій групі «Калинка», красунчик Бетмен несподівано освідчився в коханні Сніговій Королеві. А вихованці старшої групи «Бджілка», змогли заплу­тати та перемогти у грі самого Діда Мороза, що ніяк не було заплановано у сценарії. Веселим і змістовним було свято у молодшій групі «Малючок», під час якого найменші сніжинки Валерія та Анютка боролися за симпатію все того ж Дідуся Мороза.

В дитячому садочку «Теремки» свято тривало протягом усього передноворічного тижня. Ново­річні ранки подарували дітям святковий, радісний настрій і незабутні, захоплюючі враження від зустрічі з такими казковими героями, як Зимонька-зима, Хитра лиска, пінгвіни, новорічні хвилинки та ще багато кумедних персонажів. Найочікуванішим сюрпризним моментом був прихід Діда Мороза з його святковими привітаннями, сюрпризами та подарунками.

Новорічні святкові казки-феєрії подарували собі та гостям закладу вихованці та педколектив ДНЗ «Ялинка». Мабуть, не залишилось жодного байдужого глядача після старанних виступів маленьких героїв, гарно вбраних, яскравих, харизматичних. Велика подяка батькам за створення костюмів, за подароване дітям свято. Вперше в садочку новорічна казка була створена власними силами педагогів і вийшло все напрочуд вдало. Батькам змен­шили «навантаження» на кишені, дорослі відчули себе дітьми та досхочу покреативили під час написання сценарію, підбору костюмів та репетицій казки, яку було побудовано таким чином, щоб якнайбільше задіяти і дітей, і дорослих. Снігова Королева, Хитра Лисичка, злий Троль, Ялинка, Ведмідь та довгоочікувані Дід Мороз та Снігуронька цього року були, як ніколи природніми, адже виступали у рідних стінах.

np1

Новорічне свято у різно­віковій групі ДНЗ «Малятко» розпочалося ніжним таночком сніжиночок. Найменші вихованці вперше були акторами, яким було цікаво водити хороводи, висту­пати на маленькій сцені та чути оплески від батьків. У середній групі малечу ледь було пізнати, наче якийсь чарівник перетворив Маринку, Сергійчика, Дмитрика на веселих звірят і чарівних ялинок. Діти подарували гостям казку про Гномика, який шукав у лісі своїх друзів і пережив неймовірну кількість дивовижних пригод. А у старшій групі новорічний ранок був сповнений справжньої магії Новорічного ліхтарика, який допоміг Гномику і Зірочці потрапити з казковими друзями на Новорічний бал і, навіть, розто­пити крижане серце самої Снігової Королеви. Дід Мороз з Веселим Настроєм та Снігуронькою теж не забарилися на свято! Веселі таночки, хороводи, конкурси для батьків та дітей Дід Мороз підготував не легкі, але дружба, сміливість та чари Новорічного ранку допомогли дошкільнятам виконати всі завдання! Нагороди не забарилися і смачні подарунки отримали всі дітки.

Під час новорічних ранків в ДНЗ «Теремок» панувала атмосфера веселощів, сміху, сюрпризів. На свято до дітей завітали Снігова Королева, казкові персонажі – Червона Шапочка, Вовчик, Лисичка, Жар-птиця та багато інших героїв. А казковий Дід Мороз подарував дітям незабутні ігри та подарунки.

В ДНЗ «Катюша» новорічні ранки проходили протягом трьох днів, адже у садочку не багато, не мало – аж 14 груп. У трьох із них ( групи раннього віку) Дідом Морозом були татусі, які чудово справились з почесною місією. У старших - працювала театральна група з Дідом Морозом, Снігу­ронькою та Гномом. Коли Дід Мороз з чарівною скринькою попросив малюків по черзі загадати у скриньку найзапові­тніше бажання, яке обов’язково виповниться у Новому році, діти просили миру для України, повер­нення батьків з війни, здоров’я рідним... Це була найзворушли­віша мить. Старші дошкільники показали гостям казку «Аліса в країні Чудес», де ролі виконували діти з театральної студії «Мрія», які неодноразово показували вистави як для вихованців садочка, так і для педагогів міста.

До свята діти всіх груп ДНЗ «Лісова казка» підготували вірші, дзвінкі пісні та чудові хореографічні номери - «Нічні феї», композиція «Квітка бажань» і веселий танок «Бугі-вугі», що його подарували присутнім вихованці старшої групи «Бджілка». Веселого настрою всім додала поява Діда Мороза та Снігуроньки, які роз­важали малюків та дорослих жартами, піснями, танцями та іграми. Активними учасниками святкового дійства були не лише діти, а й їхні батьки, які отримали чудову можливість пригадати дитинство, розповідаючи вірші та змагаючись у спритності під час веселих ігор.

np2

Напередодні Нового року заві­тала і в ДНЗ «Барвінок» новорічна казка, яка зачарувала вихованців участю казкових героїв, ролі яких виконували педагоги закладу: Баба Яга зі своїм туристичним агентством, Пірат, Бармалій, Чарівниця Зимонька та ніжна Снігуронька - помічниця Діда Мороза. Сам же Дід Мороз завзято виконував таночок із мавпочками – символами Нового року. Пора­дували та привітали всіх гостей також Білосніжка з Гномиками, Сніговики з Ялинками, клопітливі Бджілки з Ведмедиками та інші казкові герої.

Наймолодші учасники ДНЗ «Сонечко», які вперше висту­пали перед великою аудиторією глядачів, порадували присутніх веселими хороводами, святко­вими новорічними віршами та піснями. Родзинкою свята став виступ Киці-Мури, роль якої виконала вихованка середньої групи «Пролісок», що вразила усіх присутніх своєю артистичністю, вмінням чудово вживатися в роль, а також її веселий танок з маленькими кошенятами.

Вихованці прогулянкової групи «Соняшник» також брали активну участь у святі. Особливо запам’ятались усім весела сценка «Їжачок» та виступ «закордонних» артистів,що спілкувалися суто англійською мовою. Заслуговують на увагу яскраві карнавальні костюми та прекрасна підготовка до свята і дітей середньої групи «Пролісок». Незабутнє враження справили дітлахи чудовим виконанням запального таночку «ялинок» і «сніговиків».

КАЗКА МАНДРУЄ БРОВАРАМИ

Такою – яскравою та незабут­ньою - виявилася наша мандрівка новорічними дитсадочками Бро­варів. Найвищого ступеню поваги викликає турбота та теплота, з якою працювали над сценаріями вихователі, музичні керівники, хореографи та педагоги. Осо­блива подяка батькам, які зробили для своїх дітей чудові костюми, вчили з ними віршики та пісеньки, хвилювалися перед виступами та подарували хлопчикам та дівчат­кам справжню новорічну казку. І усім – маленьким та дорослим – бажаємо в наступному році не втрачати відчуття казковості, яку дарують ці неперевершені свята.

Ольга Підлісна

np3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ