БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

Новорічна пора готує безліч сюрпризів не тільки для малечі, яка вірить у Діда Мороза та Снігуроньку, але й для усіх, хто не бажає прощатися з казкою новорічних сподівань, незалежно від віку. Напередодні новорічно-різдвяних свят «Громадський Ревізор» вирішив поцікавитися – що ж відбуватиметься у Броварах напередодні та у перші дні Нового 2016 року

МІСТО ПРИКРАШАЄТЬСЯ

У пору активної підготовки до новорічно-різдвяних святкувань, кожен з нас в міру своєї фантазії та виходячи з фінансових можливос­тей, намагатиметься прикрасити власну оселю. Ялинки, сніжинки, вогники – все це незмінні атри­бути Нового року. Заздалегідь готуються до новорічно-різдвя­них святкувань і комунальники Броварів.

«Ми вже розпочали оновлення вуличного освітлення. В цьому році закуплено додаткові гір­лянди, якими вже прикрашено вулицю Гагаріна. Вони дуже яскраві, з національним коло­ритом», - каже начальник дільниці «Міськсвітло» Володимир Дрок.

Нові світлодіодні гірлянди ілюмінації окрім нового дизайну мають ще декілька відмінностей від своїх дюралайтових попере­дників. Кріпиться така гірляндна розтяжка на алюмінієвому каркасі, він більш надійний та стійкий до впливу природного серед­овища, до того ж нові гірлянди є більш економними у споживанні електроенергії.

Ще декілька світлових прикрас буде встановлено на вулицях Броварів, однак місцерозташу­вання новорічних «крапельок» комунальники поки що тримають в секреті. Що ж, нехай буде неве­личка інтрига, так навіть цікавіше.

ГОЛОВНІ СИМВОЛИ НОВОГО РОКУ

«Новий рік пахне ялинкою та мандаринами!», - стверджує шестирічний Юрчик.

І справді, вже зовсім скоро розпочнуть роботу ялинкові базари і, здається, усе місто наповниться пахощами свіжої хвої. Для того, щоб у оселі бро­варчан потрапили тільки безпечні новорічні деревця, як і щороку, у місті будуть чітко визначені місця продажу сертифікованих ялинок.

«Як показує практика у цей період досить часто у місті про­даються ялинки з машин. Вони не мають належних документів, тому спецвідділом будуть проводитися постійні рейди по запобіганню незаконній торгівлі», - каже в.о. начальника спецвідділу конт­ролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Олег Єжаков.

І допоки спецвідділ пере­ймається законністю продажу, «Бровари-Благоустрій» має інший клопіт – забезпечити новорічними символами усі райони Броварів, аби свято відчувалося у кожному куточку нашого міста.

«Цього року ялинки будуть встановлені нами на Торгмаші на вул.Олімпійській, на площі біля парку Шевченка та у сквері «Юність» на вул.Короленка. Всі вони будуть святково при­крашені та нестимуть радість нашим діткам», - ділиться планами Андрій Василенко, директор КП «Бровари-Благоустрій».

Головна ж ялинка Броварів – жива та вічнозелена – незва­жаючи на прогнози скептиків ось уже другий рік росте прямо на Майдані Свободи і прекрасно почувається. Відкриття головної ялинки відбудеться 19 грудня - на День святого Миколая.

Надзвичайне святкове дійство розпочнеться о 15 годині з ново­річним ярмарком, солодкими призами, іграми та розвагами. Цьогоріч справжню казку при­готував для броварчан головний спонсор свята – компанія «Альянс Новобуд».

«Ми хотіли б, аби кожен, хто при­йде на цей захід, незалежно від віку, відчув справжню атмосферу свята, щоб кожен мешканець Бро­варів у Новому році здійснив свою заповітну мрію. Сподіваємося, вам сподобається такий надзвичай­ний початок новорічно-різдвяних святкувань», - каже директор ТОВ «Альянс Новобуд» Сергій Караванський.

Недаремно керівник компанії говорить про новорічно-різдвяні свята, адже 7 січня вже нового 2016 року, на Різдво Христове, «Альянс» подарує броварчанам ще одне свято на Майдані Свободи. Маленькі дзвінкі коляд­ники розпочнуть святкування Різдва, їх змінять молоді хлопці та дівчата з вертепом та проведуть присутніх у Різдвяну казку.

Не будемо розкривати усіх сюрпризів, що приготували бро­варчанам організатори, обіцяти можемо тільки одне – буде весело, яскраво та смачно! Не пропустіть самі та передайте знайомим – 19 грудня та 7 січня вас чекають усією родиною біля головної ялинки Броварів!

У ТРАДИЦІЯХ МИНУЛИХ РОКІВ

У нашому місті новорічна пора, як ніколи насичена різноманіт­ними розважальними заходами та концертними програмами.

19 грудня завершить свою роботу «Фабрика святого Миколая», його помічники від­правляться з подарунками до дітей, які потребують особливої уваги та піклування.

Слідом за відкриттям головної ялинки Броварів, засяють вогнями її «молодші сестри».

У міському культурному центрі чи не щодня відбуватимуться концерти та новорічні вистави за участі міських дитячих колективів школи мистецтв, естетико-нату­ралістичного центру «Камелія», Будинку дитячої творчості, музич­ної школи, об’єднання «Духо­вність», міського клубу та інших колективів, що вже традиційно дарують гарний новорічний настрій і дорослим, і малечі.

Насичена програма буде і у місцевих спортсменів. Шахи, настільний теніс, художня гімнас­тика, лижні перегони, баскетбол, футбол…

«Ми сподіваємося, що під час зимових канікул діти не забудуть про заняття спортом та якщо не братимуть участь самі у змаган­нях, то активно вболіватимуть за друзів.», - каже начальник міського відділу спорту Дмитро Рожков.

Біля головної ялинки цікаво та людно буде не тільки під час загальноміських свят. Щоденні новорічні розваги з казковими персонажами та резиденція Діда Мороза –вже традиційні для броварчан.

Новорічно-різдвяна метушня триватиме протягом місяця і завершиться теж вже, як і багато років поспіль, на Водохреще освяченням водойми у парку «Приозерний» та купанням у крижаній воді, на яке з кожним роком наважується все більше і більше броварчан.

Якими будуть ці свята – веселими та гамірними, чи по-домашньому затишними – вирішувати вам, розваг та подій пропонується безліч. Докладніше про час та місце проведення заходів читайте в афіші «Громадського Ревізора» і не кажіть, що ми вас не поперед­жали! З наступаючими святами!

Олена Марченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ