БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

ОДИН КОНЦЕРТ ДОБРЕ, А ДВА - ЩЕ КРАЩЕ!

У п’ятницю, 27 листопада, в міському культурному центрі «Прометей» було гаряче. Одразу два заходи: звітний концерт театру народної пісні «Слов’яночка» та благодійний захід «Діти проти війни». Як це було бачив «Громадський Ревізор».

З приходом зими культурне життя Броварів не замерзло, а навпаки, перемістилося в тепле місце і почало розвиватися. МКЦ «Прометей» просто вже «тріщить по швах» від кількості заходів. Що не день то концерт, а інколи навіть не один.

МАЛЕНЬКІ ЗІРКИ ВЕЛИКОЇ СЦЕНИ

Відкривав урочис тос ті п’ятничного вечора театр народ­ної пісні «Слов’яночка», що вже п’ятий рік під керівництвом Тетяни Мурзай існує та процвітає у Брова­рах. «Для нас цей концерт – це не тільки звіт за п’ять років роботи, а й точка відліку. Багато чого ще треба зробити і вдосконалити в роботі колективу, але всі наші діти, безумовно дуже талановиті та вже зараз показують неабиякий результат», - говорить молодий керівник.

Відсвяткувати перший ювілей колектив вирішив двогодинним сольним концертом на великій сцені. Серед запрошених батьки та бабусі, керівники учбових закладів та навіть високі поса­довці. Всі аплодують юним талан­там та тішаться їхніми успіхами.

«Ми до концерту готувалися ледве не за місяць. Продумували зачіску, макіяж, щовечора вла­штовували домашні репетиції та приміряли костюм безліч разів», - ділиться мама однієї з вихованок «Слов’яночки».

Та воно й видно. Перед виступом діти схвильовано поправляють волосся, по мільйону разів бігають в фойє до дзеркала подивитися чи все ідеально та безупинно повторюють слова пісень. Але, як незаангажовані слухачі, хочемо запевнити маленьких талантів – все пройшло блискуче. А щирі посмішки малюків звели нанівець деякі технічні проблеми.

ТАНЦІ ЗІ ЗМІСТОМ

А увечері юні дарування звіль­нили сцену для більш серйозного заходу – благодійного концерту «Діти проти війни». Основною метою був збір коштів на потреби військових в зоні проведення АТО.

На початку ведуча продекламу­вала сумний вірш про кохання та війну, який заразом слугував епі­графом до першого номеру про­грами – п’ятнадцятихвилинного танцю-розповіді про Майдан, війну та кохання. За тим, що відбувалося на сцені, глядачі в залі спостерігали, затамувавши подих. І не потрібно було слів, дівчата своїм танцем зуміли достукатися до всіх присутніх та викликати сльози навіть у «Ревізора».

Не обійшлося і без хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих бійців на сході нашої країни. А потім авторську пісню заспівала спеціальна гостя з Києва, співачка Алла Мартинюк. «Я молюся аби ця війна скоріше закінчилася, бо це вже давно ніяка не антитерористична операція, а справжня жахлива війна», - зазна­чила артистка.

Під вечір змінився не лише сам формат заходу, але й публіка. Тепер в залі були присутні вдови загиблих героїв, військові та броварчани, життя яких Майдан змінив назавжди. Та й виступи хореографічного колективу «Мальва» були пронизані сумом за загиблими та відкритим нервом пульсували в серці кожного.

Дуже приємно, що в нашому місті так багато свідомих меш­канців, які готові прийти на допомогу. На заході у кожного була своя роль. У фойє активісти плели маскуючу сітку і кожен бажаючий міг до них приєднатися, також по всьому «Прометею» були розставлені благодійні бокси, куди присутні мали змогу пожертвувати кошти на потреби військових. Ну, а артисти та танців­ники, що підіймалися на сцену в цей вечір, самовіддано дарували своє мистецтво, аби привернути увагу громадян до кривавої війни, що вже більше року триває на території нашої країни.

Підбиваючи підсумки концерт­ного дня можемо сказати, що у Броварах мистецтво і справді різнобічне. Воно направлене не тільки на розваги, але й може підіймати такі важливі теми і спонукати пересічних жителів до незвичайних та дійсно героїчних подій.

Маргарита Струтинська

koncert1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ