БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

Чи змінилося життя на краще? Як насправді дотримуються графіку броварські маршрутки

ЛІД Конкурс на перевізників по міським автобусним маршрутам завершився вже декілька місяців тому. Але чи зітхнули броварчани з полегшенням?

До нашої редакції все ще надходить велика кількість телефонних дзвінків із скаргами на невідповідальних перевізників. Зокрема, славнозвісного маршруту на Геологорозвідку. Тож «Громадський ревізор» вирішив не залишатися осторонь і провести власне розслідування.

Інформаційна довідка

25-го вересня завершився конкурс серед перевізників. За його результатами тяжби по маршруту №10 на себе взяв власник автобусів маршруту №2 Пилипчук Василь Григорович. На броварських вулицях з’явились автобуси з номером 3+10. Маршрут їхнього руху подібний до третього, але з заїздом на Геологорозвідку. На сьогоднішній день так їздить два транспортних засоби, з інтервалом у 30-40 хвилин. Маршрут №3 змін не зазнав. І їздить так само, як і раніше.

Скарги з усіх боків

За роз’ясненнями ми попрямували до начальника відділу економіки. «Зараз у нас на маршруті чотири «трійки» і додатково два автобуси 3+10. Їхній графік вказаний на кінцевих зупинках та в кожному транспортному засобі», - розповідає Микола Загуменний, - «У нас взагалі дуже проблематичний цей маршрут. Він економічно невигідний для перевізників, але ми все-одно намагаємося його здійснювати».

«Нам цей маршрут не вигідний, бо з Геологорозвідки їде 2-3 людини. Пустий автобус катається. Але пасажири завжди дякують, що ми їздимо. Адже по-іншому вони ніяк не доберуться ні до міста, ні до поліклініки», - пояснює Василь Пилипчук.

Та «Ревізору» кажуть зовсім інше. Зокрема, що графіку не дотримуються на жодному з маршрутів. І 3+10 у нескінченному потоці скарг згадується чи не найменше з усього. «Я 40 хвилин стояла на зупинці, чекала маршрутку, яка не приїхала за графіком. Хіба це нормально? Спочатку складати розклад, а потім не дотримуватись його», - обурена жителька Геологорозвідки.

Довіряй та перевіряй

Будній день, 19.40. За графіком черговий рейс маршруту №3 повинен відходити від залізничного вокзалу о 19.45. Отже, чекаємо.

19.50. На вулиці не жарко. Кінцівки вже починають замерзати. Але нічого. Зараз вже приїде така омріяна маршрутка. Буквально хвилина – дві... Зараз зігріємось.

20.00. Ще й досі мерзнемо. Маршрутки немає. Люди, які стояли з нами вже повикликали таксі в розпачі. Стоїмо далі. Може затримався десь водій... Не може ж він просто не вийти на рейс.

20.15. Може. Змерзлі та засмучені прямуємо до «Терміналу» погрітися і викликати таксі… Наступного разу підемо чекати обіцяну маршрутку, що їздить «за графіком» разом з начальником відділу економіки та власниками недисциплінованих автобусів.

Ксенія Хотянович

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ