Чи змінилося життя на краще? Як насправді дотримуються графіку броварські маршрутки

ЛІД Конкурс на перевізників по міським автобусним маршрутам завершився вже декілька місяців тому. Але чи зітхнули броварчани з полегшенням?

До нашої редакції все ще надходить велика кількість телефонних дзвінків із скаргами на невідповідальних перевізників. Зокрема, славнозвісного маршруту на Геологорозвідку. Тож «Громадський ревізор» вирішив не залишатися осторонь і провести власне розслідування.

Інформаційна довідка

25-го вересня завершився конкурс серед перевізників. За його результатами тяжби по маршруту №10 на себе взяв власник автобусів маршруту №2 Пилипчук Василь Григорович. На броварських вулицях з’явились автобуси з номером 3+10. Маршрут їхнього руху подібний до третього, але з заїздом на Геологорозвідку. На сьогоднішній день так їздить два транспортних засоби, з інтервалом у 30-40 хвилин. Маршрут №3 змін не зазнав. І їздить так само, як і раніше.

Скарги з усіх боків

За роз’ясненнями ми попрямували до начальника відділу економіки. «Зараз у нас на маршруті чотири «трійки» і додатково два автобуси 3+10. Їхній графік вказаний на кінцевих зупинках та в кожному транспортному засобі», - розповідає Микола Загуменний, - «У нас взагалі дуже проблематичний цей маршрут. Він економічно невигідний для перевізників, але ми все-одно намагаємося його здійснювати».

«Нам цей маршрут не вигідний, бо з Геологорозвідки їде 2-3 людини. Пустий автобус катається. Але пасажири завжди дякують, що ми їздимо. Адже по-іншому вони ніяк не доберуться ні до міста, ні до поліклініки», - пояснює Василь Пилипчук.

Та «Ревізору» кажуть зовсім інше. Зокрема, що графіку не дотримуються на жодному з маршрутів. І 3+10 у нескінченному потоці скарг згадується чи не найменше з усього. «Я 40 хвилин стояла на зупинці, чекала маршрутку, яка не приїхала за графіком. Хіба це нормально? Спочатку складати розклад, а потім не дотримуватись його», - обурена жителька Геологорозвідки.

Довіряй та перевіряй

Будній день, 19.40. За графіком черговий рейс маршруту №3 повинен відходити від залізничного вокзалу о 19.45. Отже, чекаємо.

19.50. На вулиці не жарко. Кінцівки вже починають замерзати. Але нічого. Зараз вже приїде така омріяна маршрутка. Буквально хвилина – дві... Зараз зігріємось.

20.00. Ще й досі мерзнемо. Маршрутки немає. Люди, які стояли з нами вже повикликали таксі в розпачі. Стоїмо далі. Може затримався десь водій... Не може ж він просто не вийти на рейс.

20.15. Може. Змерзлі та засмучені прямуємо до «Терміналу» погрітися і викликати таксі… Наступного разу підемо чекати обіцяну маршрутку, що їздить «за графіком» разом з начальником відділу економіки та власниками недисциплінованих автобусів.

Ксенія Хотянович

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

Вівторок, 12 листопада 2019, 13:59
Понеділок, 11 листопада 2019, 16:31
П’ятниця, 08 листопада 2019, 09:23
Середа, 06 листопада 2019, 14:06
Вівторок, 05 листопада 2019, 10:51

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ