БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

РАЗОМ ДО НОВОГО МАЙБУТНЬОГО ПЕРША СЕСІЯ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Члени ТВК, переобраний мер, новообрані депутати, воїни АТО, представники громади та співробітники виконкому - таким було багаточисельне представництво у великій залі РДА, де відбулася перша установча сесія Броварської міської ради VII скликання. Що там відбувалося бачив «Громадський Ревізор».

У вівторок, 17 листопада, відбулося перше пленарне засідання новобраних депутатів Броварської міської ради. Як і повідомлялося раніше, відтепер у скликанні буде 36 депутатів, а не 42, як минулої каденції. За резуль­татами волевиявлення броварчан до міської ради увійшли представ­ники восьми політичних партій – як вже добре відомих в Україні, так і створених нещодавно. Най­більше представництво мають Блок Петра Порошенка «Солі­дарність» та Української партії «Єдність». Засідання відбувалося у великому залі, а проводили його, згідно Закону, представники територіальної виборчої комісії на чолі з головою – Андрієм Супру­ном. Присутніх у залі зібралося бльзько двох сотень: депутати, партійці, представники ЗМІ, воїни АТО та пересічні броварчани, що прийшли привітати переможців цьогорічних виборів.

СТРИМАНИЙ ОФІЦІОЗ

«Я навіть не знаю, як тепер все встигнути. Робота, хворі, родина і депутатство. Голова обертом іде. Та мені дуже приємно, що люди обрали мене та виявили такий високий рівень довіри. Будемо старатися та працювати на благо нашого міста. Хочеться зробити щось корисне для людей, щоб не було соромно потім», - ділиться планами Людмила Темченко, новообраний депутат від партії «Єдність».

Після офіційної частини, під час якої оголосили результати голо­сування за депутатів міської ради та міського голову, новообраний мер Броварів прийняв присягу та пообіцяв працювати на користь міста та громадян. Ігор Сапожко привітав новообраних депутатів та закликав працювати злаго­джено та безконфліктно.

Через те, що перша сесія є суто установчою, порядок денний не був сформований, тому ніяких проектів рішень новобраними депутатами не розглядалося. Згідно чинного законодавства вже на наступній сесії депутати пови­нні затвердити регламент роботи нової ради, а також положення про її постійні комісії.

Також, під час сесії, указом Президента України нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фатєєва Анатолія Вікторовича. Під оплески залу воїну АТО вручили почесну відзнаку. «Служив, служу та буду служити народу Укра­їни», - гучно запевнив Фатєєв та закликав всіх депутатів працювати злагоджено та на користь рідного міста: «Давайте працювати споді­ваючись на нашу єдність».

oficiyno1

ДЕПУТАТСЬКІ ОБІЦЯНКИ

Виступив також представник від Броварського осередку ВО «Свобода» та запевнив, що незва­жаючи на те, що діюча центральна влада продовжує обслуговувати інтереси олігархів, а не простих людей, представники «Свободи» у БМР будуть керуватися у при­йнятті рішень саме інтересами громади. «Запевняємо броварчан, що на рівні місцевого самовряду­вання ми зробимо все можливе аби підтримувати інтереси громади та не зраджувати ідеям Майдану». І «Громадський Ревізор» щиро сподівається, що так воно і буде, бо на словах всі герої, а як доходить до діла…

Незважаючи на те, що на початку сесії було зазначено, що порядку денного не передбачено, тому голосувати та приймати рішення депутати будуть вже розпочина­ючи з другої сесії, депутати від партії БПП «Солідарність» все одно закликали колег голосувати за нового начальника поліції. Сергій Батюк зачитав з трибуни звернення громади про відновлення на посаді колишнього начальника міліції Клименка Миколи Федоровича та розгляд його кандидатури, як начальника поліції в Броварах. Проте канди­датура колишнього керівника міської міліції викликала досить неоднозначну реакцію серед присутніх, тому ніяких голосувань не проводили.

Отже, тепер вже офіційно написано першу сторінку нової історії Броварів. Якою вона буде? Чи дійдуть згоди новообрані депутати та чи будуть спільно працювати на користь міста? Побачимо згодом. А поки що «Ревізор» вітає нову владу та бажає їм не забувати про свої передвиборчі обіцянки, через які громада і надала їм такий великий кредит довіри.

Ксенія Хотянович

oficiyno2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ