БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.72

З кожним кроком ближче до Європи!

Кожен броварчанин знає – він хоче жити в європейському місті. Але що він для цього робить? Як не прикро це констатувати, але здебільшого – нічого. Всі просто чекають змін, які повинна зробити влада, депутати, бізнесмени – хто завгодно, тільки не ми самі. Та, на щастя, не всі розділяють таку точку зору. Деякі просто беруть і роблять наше місто кращим

Спортивний майданчик –на кожне подвір’я

В одному з минулих номерів «Громадського Ревізора» ми вже підіймали питання спортивних дитячих майданчиків на прибудинкових територіях. Тоді і начальник відділу молоді та спорту, і керівники житлово‑експлуатаційних контор в один голос розповідали нам, що ситуація із майданчиками дуже жалібна. Грошей у бюджеті на встановлення нових площадок немає, тож сподіватися броварчанам залишається лише на спонсорську допомогу, а вона й не змушує себе довго чекати.

По вулиці Гагаріна, 27 розпочалися роботи з відновлення спортивного майданчика на прибудинковій території. За сприяння місцевого бізнесмена Олександра Миколайовича Кадная було розчищено територію від сміття та залізобетонних споруд, завезено дев’ять машин піску та тридцять тонн чорнозему. У майбутньому підприємець планує насадити на території траву, пофарбувати ворота, відновити паркан навколо площадки та зробити освітлення.

«Це дуже добре, що нарешті і до нашого двору добралися. Цей майданчик завжди був сміттє­звалищем, ніде дітям у футбол поганяти було. Дуже тішить, що місцевим бізнесменам до нас є діло. Будемо сподіватись, що вже скоро наш двір зможе похизуватися футбольним полем»,– у захваті розповідає місцевий житель.

До речі, самого Олександра Миколайовича на робочій ділянці не було, але замість нього приїхав його однопартієць, кандидат в депутати міськради від «Єдності» Володимир Миколайович Оксютенко, який потрапив на збори громади будинку, вислухав скарги та пропозиції броварчан.

«Ми це робимо не тому, що скоро вибори, а тому що воно того насправді потребує. У нашому місті є багато подібних «дірок», то ж ми намагаємось поступово їх «латати». Я вислухав проблеми мешканців та ми з командою будемо прикладати якомога більше зусиль для їх вирішення»,– стверджує Володимир Оксютенко.

Чистота повсюдно

На одному дитячому майданчику завзятий керівник не зупинився. Є на вулиці Панаса Мирного озеро, яке за планом має виконувати функцію випаровувача, який сприяє боротьбі з підтопленнями. Але силами місцевих мешканців озеро перетворилося на загальний смітник. З першого погляду навіть і не зрозумієш, що там є вода чи ще щось. Ніби просто звалище у приватному секторі. Але недарма всюди і завжди зауважують, що боротьба з підтопленнями є першочерговою задачею до вирішення у Броварах.

«Ми вже вивезли чотири машини сміття з території озера, води майже не залишилося, природні джерела очищення водойми забиті побутовими відходами. Ми вичистимо територію біля озера, повирубаємо кущі та прочистимо дно. Це дасть змогу відновити водяний баланс та дати озеру змогу виконувати свою першочергову функцію»,– розповідають підлеглі Олександра Кадная.

Звісно, двома добрими справами наше місто не змінити, та й одна людина не в змозі відремонтувати ціле місто. Але Олександр Каднай показує чудовий приклад не тільки броварським підприємцям, а й простим броварчанам. Достатньо просто почати з себе та зробити принаймні невеличку добру справу – і так, спільними зусиллями, ми зможемо привести кожен куточок нашого міста до ладу.

Маргарита Струтинська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ