БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Спортивний розвиток Броварів внадійних руках

Ми вже нескінчену кількість разів повторювали, але це насправді так: Бровари – місто спорту! Втім, аби побудувати таке місто, організувати роботу гуртків, які виховують майбутніх чемпіонів та гордість нації, потрібні неабиякі зусилля. Ми вирішили завітати до броварського відділу молоді та спорту та поспілкуватися з його керівником, який балотується на посаду депутата міськради від партії «Єдність»

Дмитро Анатолійович Рожков займає посаду вже 5 років і в коло його обов’язків входить не тільки організація спортивних заходів, але й втілення в життя молодіжних проектів та громадська робота. Саме на його плечах лежить організація позашкільного спортивного життя броварської молоді, а також підтримка та забезпечення усім необхідним броварських спортивних гуртків та федерацій.

Є попит – є і пропозиція

«Останні два роки стало дуже популярно займатися спортом. Ви самі подивіться: раніше до гуртків дітей було не загнати, доводилось приходити тренерам на виховні години та запрошувати до себе учнів. А зараз наші секції переповнені, всі прагнуть вести здоровий спосіб життя. Така тенденція дуже тішить»,– ділиться міркуваннями керівник.

За останні кілька років у місті відкрилося дуже багато нових секцій, і Дмитро Анатолійович погоджується, роботи додалося. Та це зовсім не лякає молодого начальника. Він з гордістю зізнається, що разом з викладачами йому вдалося побудувати дружній колектив із зацікавлених людей, які спроможні у будь-який момент підстрахувати та прийти на допомогу. Тому під час спортивних змагань чи показових виступів майже ніколи не виникає проблем з організацією.

До речі, спортивні тренери також вкрай позитивно відгукуються про свою співпрацю з чиновником. «Дмитро Анатолійович – конкретна людина. Якщо він щось пообіцяє, то обов’язково зробить. Приємно мати з ним справу – завжди допоможе. Видно, що насправді дуже переймається спортивним майбутнім нашого міста»,– у захваті розповідає тренер відділення боксу Леонід Коварський.

Броварський відділ спорту і справді задніх не пасе. Наприк­лад, в Україні нещодавно з’явився новий національний вид єдиноборства – хортинг. Так от, на сьогоднішній день в нашому місті вже три секції з професійними тренерами з цього бойового мистецтва.

І це не зважаючи на те, що окрім цього в Броварах дуже багато інших гуртків з єдиноборств. Так, саме в нашому місті знаходиться Федерація України з ушу, яка виховує світових чемпіонів. Таких, як Андрій Коваль та Олег Чуканов.

Проблеми сьогодення

У відділі спорту та молоді зізнаються: все не так гладко, як хотілося би. Через велику кількість охочих виникає гостра проблема із залами для занять. Бажаючих дуже багато, займаються і в школах, і в спортивних комплексах, але все одно місця мало. «Як на місто з населенням більше 100 тисяч, у нас дуже мало місць для тренувань. Дуже чудово, що зараз міська влада взялась за реставрацію «Металургу» – це допоможе вирішити питання із тренувальними майданчиками»,– впевнений Дмитро Анатолійович.

Також проблема постає з браком професійних тренерів. На таку заробітну плату, яку пропонує держава, молоді спеціалісти не хочуть іти працювати. Тому переважна більшість вихователів віком за 40 років. Але спільними зусиллями влади та батьків у Броварах вдається вирішувати цю проблему. Звісно, доводиться учням фінансово компенсувати тренерам витрачений час, але все одно виходить значно дешевше, аніж у приватних закладах.

Майбутні досягнення

Таким собі звітним заходом для Дмитра Анатолійовича була спортивна програма BabyBoom Fest. Керівник зізнається – роботи було зроблено чимало. У той же час він упевнений, що поставлена мета – прорекламувати спортивні секції та загітувати дітей долучатися до занять – була досягнута. У далекоглядних планах завзятого спортивного начальника й надалі організовувати спортивні заходи в місті та розкривати потенціал броварських школярів.

«Ми спромоглися вивести всі гуртки, які є в нашому місті, на вулицю. Ми організували показові виступи з єдиноборств, змагання з баскетболу та футболу. Нам сподобалось. Тож будемо і надалі робити подібні експерименти, нести спорт у маси»,– ділиться Рожков.

Та й енергії у завзятого керівника хоч відбавляй. Колишній спортсмен-гандболіст, він примудрився зберегти свою любов до спорту навіть вступивши в ряди міських чиновників. Правду кажуть: коли людина на своєму місці, то й справа в неї ладиться. А у цьому конкретному випадку у «Громадського Ревізора» немає навіть тіні сумнівів.

Ксенія Хотянович

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ