БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

ПО ЧІМ БАЛ ДЛЯ ПОПЕЛЮШКИ?

Як виглядатиме головне свято року, випускники почали фантазувати ще з вересня. Втім школярам – фантазії, а батькам потрібно витратичася. Редакція «Громадського ревізора» вирішила дізнатися, як готуються до Випускного-2015 у Броварах.

ДЕФІЦИТ СУКОНЬ

Мама випускниці Ольги каже, що вже збилася з рахунку, скільки суконь дівчина переміряла. Вбрання купували в Києві, оскільки у Броварах з модними крамницями не густо. «У мене буде довга рожева сукня і зачіска з косами. Я вже записалась на зачіску, макіяж та нігті у салон», – із захопленням ділиться Ольга.

Як і ця дівчина, більшість броварських модниць та модників традиційно їдуть за вбранням до столиці. Адже кожен мріє затьмарити усіх своїм яскравим образом. Розбіг цін відрізняється у рази. Сукня може коштувати від 1200 грн і до безкінечності. Як розповіли нам самі школярі, «витрусити» з батьків на вечірнє вбрання їм вдалося від 2000 до 3000 гривень. А сюди ще варто приплюсувати «кришталеві» черевички за 1000 мінімум та сумочку за 700–800 гривень.

Щоб ваше улюблене чадо не посварилося з ліпшою подругою через однакове вбрання, його можна замовити. Така сукня одразу додасть унікальності принцесі і… позбавить останньої «заначки» батьків. Середню вартість такого варіанта прорахувати досить складно, бо все залежитьвід тканини, довжини, дизайну та цін на роботу майстрині.

ХЛОПЦІ МОЖУТЬ ЗЕКОНОМИТИ

Більше пощастило батькам хлопців. Прийнятний костюм буде коштувати не менше 2000–2500 гривень. Туфлі не зі шкіри крокодила, а звичайні із замінника – вийдуть у 1000 гривень. Проте, як показує практика, багато хлопців не приділяють значної уваги вбранню.

Як би там не було, а виходить, що зібрати джентльмена на урочистий вечір коштує набагато менше, ніж дівчину.

НАВОДИМО МАРАФЕТ

Принцесам серед іншого потрібні макіяж, зачіска, манікюр та педикюр. Тож лише встигай грошики віддавати. Якщо ви бажаєте довгі вії, як у Барбі, то, будьте ласкаві, виділити від 300 до 400 гривень. Класичний манікюр у салоні коштує 50–100 грн. Можна ще додати покриття «Шелаком» та дизайнерський розпис. Тож готуйте ще 150.

Зачіску в салонах обіцяють зробити за 1 годину. У дівчат цього рок у найбільшою популярністю користуються чудернацькі плетіння та природні локони. Майстри готовістворити неповторний образ в середньому за 300 грн.

Досить популярною є «примірка» чарівного образу. «Це такий ризик не знати, що тобі зробить майстер. Тому записана на таку собі репетицію зачіски та макіяжу», – розповідає майбутнявипускниця Анна, яка віддасть за це додаткові 200 гривень.

А ДЕ БАНКЕТ?

Мама випускниці Вікторія каже, що гроші на банкет почала відкладати з минулого року. Їм стандартне гуляння в копійчину влітає: «Ресторан по 700 гривень з людини. Там, де по 400–500, то забронювали ще перед новим роком. А ще відео та пам’ятні фото».

У цьому році серед броварських шкіл чітко простежується тенденція до святкувань на відкритому повітрі у закладах, де є альтанки та літній майданчик. Зрозуміло, що ресторація «Петровський Бровар» буде коштувати дорожче, ніж «Бакинський двір». Вибір залежить від статків батьків та рішення більшості. Традиційно кожен клас хоче отримати найкращий ресторанний комплекс міста, аби було не гірше, ніж у інших.

Попри загальну економію, батьки випускників цього року заощаджувати не збираються. І спортивні костюми та шашлик у парку для багатьох не альтернатива. Як нам розповідали самі випускники, батьки, які їх люблять, такого не допустять. До того ж на свіже повітря колишні школярі вийдуть зустрічати світанок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ