БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.61

ЗАЛ БОКСУ В БРОВАРАХ В ЯКИХ УМОВАХ ВИХОВУЮТЬ МАЙБУТНІХ ЧЕМПІОНІВ?

Бровари можна без сумніву назвати містом боксу. Саме тут виховали братів Кличків, Сергія Дзинзирука та інших численних чемпіонів. При цьому майданчик для майбутніх переможців вже десятки років без капітального ремонту. «Громадський ревізор» відвідав броварський зал боксу та довідався про перспективи розвитку цього виду спорту у місті.

Знайти в Броварах зал боксу – завдання не з простих. У невеличкому провулочку між старою пожежною частиною та заправкою стоїть непримітна будівля, яка більше нагадує сарай або ж прибудову – старий дах, іржаві стіни – в кращих традиціях Радянського Союзу. І тільки, коли потрапляєш в середину, ти розумієш, що насправді це досить пристойний зал боксу.

Вже з самого ранку на рингу тренуються майбутні чемпіони. Тут займаються учні ДЮСШ Броварського управління молоді та спорту. Вже дванадцять років вони лідери в боксі серед усіхшкіл Київської області. Раз на три тижні тут проходять змагання як міського, так і обласного зна­чення. Працюють тут заслужені тренери України. Проте сам зал боксу чемпіонськими масшта­бами не вражає.

ДО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ «НЕ ДОХОДЯТЬ РУКИ»

Зал боксу було побудовано ще у 1983 році. З точу часу тут жодного разу не проводився капітальний ремонт. Проблемні точки лише латаються.

«Лінолеум відірвався – заклеїли, лампочка перегоріла – замінили, дах тече – взяли кілька листків шифера – підложили. Хотілось би євро, як в інших містах, але маємо, що маємо. В робочому стані, діти тренуються», – роз­повідає Дмитро Рожков, головаБроварського управління молоді та спорту.

Проте, міська влада не залишає без уваги спортивний об’єкт. Заслу­жений тренер України та старший тренер зали боксу при ДЮСШ Броварського управління молоді та спорту Леонід Коварський розповідає, що ще нещодавно тут не можна було знаходитись. Проте минулого року за бюджетні кошти його трохи привели до ладу: обклали вагонкою стіни, поста­вили нові вікна в тренерській, замінили двері. Немає проблем і з інвентарем – його оновлюють за спонсорські кошти. Але від­критих питань ще вдосталь – дах протікає, старі дерев’яні вікна пропускають тепло, відсутня вентиляція. Сам ринг також в зане­паді. Не вирішена й найболючіша проблема – фасад будівлі.

«На інвентар не жаліємось, заку­пили в минулому році, більш-менш нормально в нас тут в середині, а от зовнішній вигляд – це просто жах. Зала боксу – суспільно зна­чима будівля, тут на змагання приходить стільки людей, а дах протікає», – розповідає Леонід Коварський. Аби привести фасад до ладу, минулого року міська влада виділила 1 млн 200 тис. гривень. Проте, через кризу, гроші досі не дійшли до керівництва.

«Минулого року на сесії була затверджена сума, але грошей поки немає. Ми розуміємо, яка зараз ситуація в країні, просто сподіваємось, що цьогоріч отри­маємо хоча б частину грошей», – каже Леонід Самойлович.

box1

КРИЗА ЗАВАЖАЄ ОСУЧАНИТИ ЗАЛ БОКСУ

Маленький зал не влаштовує його вихованця Сергія Дзинзи­рука. Два роки тому він пропо­нував за власний кошт побудувати поруч більший – з якісним рингом та трибунами для вболівальників. Питання було тільки у виділенні земельної ділянки за стадіоном, що належить області. На той момент головою КОДА був Ана­толій Присяжнюк, який запевняв, що не проти, аби там побудували новий зал боксу. Проте відтягнув з офіційним рішенням, розпо­відає Леонід Коварський. А потім відбулася революція, в країні розпочалась криза і грандіозні плани Дзинзирука залишились тільки в мріях. Тому чемпіони про­довжують тренуватися у будівлі без ремонту.

Старший тренер залу сподіва­ється, що цьогоріч фасад будівлі таки приведуть до ладу попри ситуацію в країні. Хоча б закриють першочергові питання – замінять вікна та відремонтують дах. В той же час, на міську владу не жаліється. У порівнянні з іншими видами спорту, боксу приділяють найбільше уваги.

Валерія Костінова

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ