БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

СУБОТНЯ ЗАГАЛЬНОМІСЬКА ЗАРЯДКА НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ!

Близько 50‑ти броварчан від малечі до дорослих зібралися 25 квітня в парку «Перемога» на ранкову зарядку.

Пильнував правильність виконання вправ чемпіон з плавання Олег Лісогор. «Ідея здоро вого способу життя і спортивного міста мене не полишає. Я хочу запровадити таку ініціативу, аби броварчани проводили свій вихідний активно. І хоча б раз на тиждень робили фізичні вправи», – каже він.

Ініціатором акції стало Броварське об’єднання «Самопоміч». «Ми по всім міським школам рознесли запрошення з датою та місцем проведення. Сьогодні прийшло не багато людей. Сподіваємося, що охочих побільшає», – розповідає Володимир Кріпкий, представник ініціативної групи.

Зарядка універсальна і підходить для усіх. На початку тренер‑чемпіон пообіцяв не сильно навантажувати непідготовлених спортсменів, а згодом вправи урізноманітнять та додадуть пробіжку. Кожне тренування супроводжуватиметься бадьорою музикою.

Віта вийшла набратися сил разом із донеч ками. Жінка переконана, треба дбати про своє здоров’я: «Потрібно бодай такий мінімум робити як легкі вправи. Я сама раніше займалася спортом і дітей своїх заохочую. Вони в мене дуже активні. Наступного тижня також прийду й друзів приведу, аби сумно не було».

Розім’ятися прийшли й учениці ЗОШ №7. Дівчата не так хотіли спортом позайматися, як із Олегом Лісогором познайомитися. Втім вправ робити не лінувалися: «У нас фізкультура лише один раз на тиждень в школі, а хотілося б підготуватися до пляжного сезону. Тим паче, що позайматися на свіжому повітрі не лише корисно, а приємно».

Ба більше, родзинкою тренувань стане те, що кожного разу її проводитиме зірка спорту, розповідає Володимир Кріпкий. Тренування проводитимуть для всіх бажаючих кожної суботи о десятій ранку біля фонтанів в парку «Перемога».

Валентина Непрозвана

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ