БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

СІМЕЙНИЙ ВІДПОЧИНОК У БРОВАРАХ ПОРАДИ ДІТЛАХАМ, КУДИ ПОВЕСТИ БАТЬКІВ

Діти можуть проводити час з батьками цілодобово. Принаймні до певного віку. Проте, в наш час будні в мам і тат здебільшого проходять на роботі або в домашніх клопотах. Саме тому люблячі батьки намагаються по максимуму «відірватись» у родинному колі вихідними. Тому «Громадський ревізор» вирішив створити так звану мапу місць, куди діти можуть «запросити» своїх батьків для сімейного відпочинку.

У Броварах, за статистикою, про­живає близько 17 тисяч дітей – від найменших до школярів. Тому наше місто пропонує дітлахам чималий вибір для дозвілля. Причому, враховані інтереси як найменшеньких, так і підлітків. Зокрема, не кожне невеличке місто в Україні може похизуватися наявністю торговельно-розва­жального центру. А в Броварах їх два – ТЦ «Форум» та ТРЦ «Термінал».

ТЦ «ФОРУМ» ЗАПРОШУЄ ДО «ПОРТАЛУ РОЗВАГ»

На п’ятому поверсі «Форуму» по улиці Короленка розташова­ний справжній «дитячий рай». Тут зможуть розважитися як діти, так і їхні батьки.

Дитяча кімната. Наймолодші представники родини не змо­жуть пройти повз дитячу кімнату. Тут і лабіринти, і гірки, і басейн з кульками й розвиваючі іграшки – все, що привертає увагу малечі. Доволі велика конструкція поділена на два від­сіки – для дітей від 1,5 року та від 3‑х років. Півгодини у «дитячому містечку» обійдеться у 25 гри­вень. Проте, вигідніше «брати» годину – 35 гривень.

Батут. Поруч із дитячою кім­натою розташований атракціон для любителів пострибати – спортивний батут. Щоправда, він досить невеликий, тому розрахований лише на дітей від 3 до 5 років. П’ять хвилин стрибків обійдуться в 5 гривень.

Ролердром. Катання на роли­ках – розвага для всієї родини. У «Форумі» розташований єдиний у місті ролердром. Його розміри не вражають, проте розігнатися є де. 45 хвилин катання обійдеться у 20 гривень при наявності власних роликів, та 30 – при оренді. Щоправда, мінімальний розмір, який пропо­нують на касі – 26‑й, тому, якщо у вашої дитини менша ніжка, краще йти зі своїми роликами А от таткам доведеться заплатити вдвічі більше за оренду – від 44‑го розміру вартість вже – 55 гривень. Напевно, великі ролики в дефіциті.

Настільний теніс. Для любите­лів пінг-понгу в «Порталі розваг» є кілька столів. Година гри обійдеться у 35 гривень. В цю вартість входять і ракетки з м’ячиком. Від­точити майстерність також може допомогти інструктор.

Міні-футбол. Для тих, хто любить «поганяти м’яча», тут також буде чим зайнятися. За 20 хвилин міні-версії футболу доведеться викласти 10 гривень за одну людину.

Інші розваги. А ще у «Форумі» є аерохокей та ігрові приставки. Після виснажливого дня розваг, всією родиною можна відвідати кафе. Також в «Порталі розваг» можна відсвяткувати День народження дитини – замовити банкет та запросити аніматора. Щоправда, задоволення – не з дешевих. Для родини з чоти­рьох осіб це обійдеться не менше тисячі гривень. Проте, раз на рік і таких грошей не шкода.

РОЗВАГИ В ТРЦ «ТЕРМІНАЛ»

У «Терміналі» малечі, яка ледь «вилізла з пелюшок» буде не менш цікаво. Там також є величезна дитяча кімната. Проте, для дітлахів старшого віку вибір роз­ваг тут значно більший. Однак, провести цілий день у цьому центрі – недешево.

Аквапарк. ТРЦ «Термінал», в першу чергу, став популярним саме завдяки аквапарку. До нього з’їжджаються з різних міст Київської області. Броварський аквапарк надає можливість розважитися навіть найменшим у так званому «лягушатнику». Для старших є досить «дорослі» гірки, а деякі навіть екстремальні, від яких подих перехоплює. Для бажаючих опинитися «на морі» є басейн з природними хвилями. Ціна задоволення – 140 грн для дітей на цілий день. До речі, тут також можна відсвяткувати День народження. Для іменинника вхідний квиток – безкоштовний.

Картинг. Не менш попу­лярне задоволення в «Терміналі», однак одне з найдорожчих. Для дитини зростом до 150 см вар­тість одного заїзду на 10 хвилин – 120 гривень. Варто зазначити, що до цієї суми включене споря­дження у вигляді каски та жилета, а також короткий інструктаж з приводу, як управляти «болі­дом» та сюрпризів траси. Звісно, батьки самі обирають, на які атракціони пускати дитину, проте, враховуючи небезпеку, малечу саджати на карт без від­повідної підготовки – не радимо. Окрім небезпеки, це ще й досить емоційно складно – стресові ситуації на трасі виникають досить часто.

Лазерні бої. Вартість 40 гривен за 15 хвилин гри, плюс 15 хвилин на переодягання та інструктаж. Здавалося б, малувато. Проте повірте, цього достатньо, аби вашій дитині захотілось перепо­чити. По-перше, спорядження досить важке, а по-друге, більшість часу потрібно пере­суватися мало не навколішках, адже необхідно постійно хова­тися від «ворога», який пильнує.

Боулінг. Вартість однієї доріжки для школярів та студентів – 54 гривні на годину у будні дні до 19:00. Однієї години вдосталь, аби спробувати і «страйк» забити, і трохи втомитися. Адже шари для боулінгу важкі.

Каток. 45 хвилин катання для дитини коштуватиме 30 гривень у будній день та 40 у вихідний. У цю вартість включена оренда ковзанів. Потрібно врахувати, що черга на каток завжди велика, тому радимо вивчити розклад заїздів, аби не чекати годину вільного місця.

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

Відомий педіатр Євген Комаров­ський говорить, що «перебування на свіжому повітрі дозволяє, перш за все, очистити легені від накопичення в них побутового пилу і поліпшити функціонування слизових оболонок верхніх дихальних шляхів». Окрім того, вітамін Д, природним джерелом якого є сонце, незамінний для дітей на стадії розвитку. Тому, з настанням перших сонячних днів, батьки намагаються в більшості проводити дозвілля на вулиці. І для цього є чимало варіантів.

У парку «Перемога» в теплу пору року виставляють атракці­они для малечі – надувні батути, машини з електрокеруванням, «дитяча рибалка» тощо. Середня вартість 20 гривень за 10–15 хви­лин. До того ж, й просто пікнік тут можна влаштувати. Наприклад, зі сторони Кірова є місце, яке броварчани облюбували під шашлики.

У парку «Приозерний» в теплий період діє «мотузковий парк». А на вулиці Мічуріна можна взяти на прокат велосипед. Вартість так званого «депозиту» 100 гривень, плюс не забудьте документ, який підтверджує особу.

У парку ім. Т. Шевченка чого вартує один лише дитячий майданчик. З середини серпня 2014 року тут з’явився віз, яким чумаки їздили по сіль, млин, буди­ночок, гойдалка та пісочниця. Все у стилі 19 століття. І весело для дітей, і пізнавально в історично-традиційному плані. Можливо, ваша дитина зацікавиться тим, хто такий Великий Кобзар і як жили у 19 столітті.

Тож, навіть якщо ви багато пра­цюєте і не встигаєте приділити достатньо часу дітям в робочі дні, вихідні можна повністю присвятити сім’ї. Варіантів для дозвілля – безліч. І, головне, на будь-який гаманець. Про­водячи час з дітьми, психологи радять вимикати телефон і вза­галі забувати про роботу. Це дуже важливо для малечі, таким чином розвивається розуміння того, що для них теж є місце в житті батьків, що їх люблять і про них пам’ятають.

Катерина Ковальська

rozvagi1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ