БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

СУБОТНИК У БРОВАРАХ ГРАБЛІ ТА РУКАВИЧКИ НАПОГОТОВІ

В Броварах почали готуватися до приходу справжньої весни та пасхальних свят. Цими вихідними проходило масштабне прибирання міста. «Громадський ревізор» проїхався броварськими вулицями, аби на власні очі побачити, як проходять суботники.

ВЗЯЛАСЯ ЗА ГРАБЛІ

Перша точка нашого інспек­тування – парк «Приозерний». В суботу, 21 березня, близько 9 ранку біля входу в парк ми побачили за роботою мера Броварів Ігоря Сапожка, його заступників Василя Андрєєва та Ларису Виноградову.

Рукавички та сміттєві пакети закупили коштом виконкому, граблі надав спецвідділ. «Інстру­ментів вистачить на всіх бажаю­чих. Роботи теж. Будемо збирати сміття та пале листя», – сказала нам Лариса Виноградова.

В. о. начальника спецвідділу Михайла Черняка ми зустріли на другій точці збору – на вулиці Київській. О 9:30 тут було більше 40 трударів у всеозброєнні – з граблями та у рукавичках. Візуальна ревізія показала, що прибирати в цьому секторі було що. Тож, на наші питання, як довго планують тут «грести» Михайло Черняк віджартувався: «Поки не потомляться».

Далі він нас направив на вулицю Короленка. В районі ТЦ «Форум» за бюветом ми побачили при­близно 20 працівниць. В осно­вному представники фінансового управління та архітектури. Жінки завзято гребли листя та пакували сміття.

ПІДПРИЄМСТВА ДОЛУЧИЛИСЬ ДО СУБОТНИКА

До участі в суботнику закликали долучитися міські підприємства усіх форм власності. Чи всі відгук­нулись? Ми поїхали подивитись на Торгмаш.

По вулиці Кутузова ми поба­чили неабиякий трудовий десант. Варто відзначити значні успіхи – за півтори години роботи вздовж дороги аж до нового кладовища було чисто. Працівники викон­кому пакували сміття у пакети та чекали на приїзд заступника мера Григорія Голубовського.

Одна з активних учасниць весняної толоки розповіла нам, що сміття було настільки багато, що їм навіть пакетів не вистачило. Довелося позичити у працівників ДП «Зееландія», які трохи далі прибирали територію поблизу свого підприємства.

«Ми щорічно долучаємось до весняної толоки. Цього року прибираємо не тільки власну територію, а й прилеглі ділянки. Прикро, що мешканці приватного сектору ігнорують загальноміське прибирання. Хоча сміття, яке ми сьогодні вивозимо з Кутузова в більшості побутове, зали­шене самими броварчанами», – зазначив працівник підприємства.

Долучились до роботи і буді­вельні компанії. Ми побували біля житлового комплексу «Лісовий квартал», де співробітники ТОВ «Альянс-Новобуд» прибирали прилеглі ділянки. «Знаємо, що сьогодні загальноміський субот­ник, тому ми як соціально відпо­відальна компанія, вирішили при­єднатися до нього. Прибираємо територію біля нашої котельні, вулицю Чорновола, яку самі і буду­вали. Частково вулицю Соборну і частково Київську. Місто треба почистити і хочеться, щоб було охайно навколо», – розповіла представник забудовника.

МЕШКАНЦІ НЕ ЗАЛИШИЛИСЬ ОСТОРОНЬ

На трудовій активності бровар­чан, мабуть, позначається вес­няний авітаміноз. Та все ж серед мешканців знайшлись активісти, які змогли організувати весняні роботи у своїх дворах.

Зокрема, жителі будинку 17 по вулиці Грушевського завзято прибирали територію біля гаражів. А на Постишева 6 Б ініціативні мешканці не тільки збирали сміття, а й навіть зрізали сухі дерева.

Загальне враження, що місто дійсно стало чистішим. Головне, щоб цю чистоту городяни під­тримували щоденно.

Аліна Яковенко

subotnik1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ