БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Дорогі броварчани! 19 вересня Бровари відзначатимуть свій 390-й День народження.

Погодьтеся, ця ювілейна дата мала б ознаменуватися гучними святкуваннями, які завжди проводилися з нагоди Дня міста. Однак, цього разу нам всім доводиться боротися з чи не найтяжчою загрозою останніх років - Covid-19. Пріоритети змінилися, і сьогодні, замість того, щоб традиційно виходити на вулиці та святкувати усім містом, ми залишаємося вдома, адже це – запорука нашої безпеки.

Одначе, жодні негаразди не мають стати завадою для по-справжньому святкового настрою. Він обов’язково з’явиться у кожного, кому небайдужі наші Бровари. Для цього достатньо лише визирнути у вікно та побачити, як місто живе, як воно покращується та розквітає день за днем. Лишень пригадайте, якими були Бровари ще кілька років тому, і ви помітите, як вони осучаснюються та роблять величезний крок у майбутнє.

Кожне місто – це віддзеркалення його мешканців. Саме завдяки вам Бровари змогли досягти впевненого економічного розвитку, зміцнили свої промислові потужності, прославилися своїми творчими та спортивними талантами на весь світ. Об’єднавшись, ми змогли відстояти й право нашого міста стати центром нового району. І я вдячний кожному за неймовірну підтримку, яку ми відчували у цій боротьбі.

Сьогодні рівень життя у Броварах багато в чому перевершує за своїми показниками інші населені пункти Київщини. Наше місто зростає рік за роком: у ньому з’являються нові будинки, до нього приїжджають тисячі нових мешканців. Якщо ще десять років тому броварчани хотіли виїхати жити до столиці, то тепер кияни все частіше надають перевагу проживанню в Броварах.

Бровари стали одним з найперспективніших міст для ведення бізнесу. Щороку у нас з’являються нові компанії та підприємства, які своєю успішною діяльністю створюють потужне економічне поле.

Сучасні Бровари впевнено можна назвати по-справжньому європейським містом. І це не просто гучні слова, адже ми – одне з небагатьох українських міст, які отримали одразу три почесні нагороди Європейського Союзу. Це – Прапор, Диплом та Почесна відзнака ПАРЄ. Такі високі досягнення – пряме свідчення того, що робота над розвитком нашого міста йде у правильному напрямку.

Броварчани - це не тільки ті, хто тут народився. Це - усі ті, у чиїх серцях є своє особливе місце для Броварів. Я щиро вдячний кожному, хто докладає своїх зусиль, своєї енергії задля покращення та розвитку нашого міста. Ваша підтримка та патріотизм – головні рушії прогресу.

Я щиро вітаю кожного з вас з Днем міста! Бажаю міцного здоров’я, стійкості до будь-яких життєвих негараздів та мирного неба над головою! Вірю, що за рік наше місто увійде у свій звичний темп життя і ми зможемо відзначити його найголовніше свято вдвічі яскравіше!

Броварський міський голова Ігор Сапожко

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ